kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@Emhyr Ja sprzedałbym De Jonga, Ferrana, najlepiej też Fatiego. De Jong tylko udaje DPM'a, trzeba sprowadzić jakiegoś prawdziwego. Ferrana i Fatiego najlepiej byłoby wymienić na jakiegoś kreatywnego lewego skrzydłowego z solidnym dryblingiem. Do tego z linii obrony najłatwiej zrezygnowałbym z Christensena, zwłaszcza, jeśli przychodzi Garcia. Będzie Inigo i Cubarsi, a do tego może wypali Faye, więc o obronę bez Duńczyka bym się nie martwił. To oczywiście z założeniem, że będzie rasowy DPM. To powinien być priorytet, nie wyobrażam sobie kolejnego sezonu bez defensywnego pomocnika z prawdziwego zdarzenia.
0
Robert Lewandowski musiałby strzelić 6 goli w nadchodzących 4 ostatnich kolejkach La Ligi, by wyrównać swój wynik strzelecki z poprzedniego sezonu, który dał mu Pichichi.
0
@DJ6 Prawda, zgadzam się.
2
Widzę, że otoczenie Roque kręci potężną aferę z tej całej sytuacji. Tylko nie wiem, co oni mają na celu, wymusić na Xavim wystawienie go w pierwszym składzie? Jeśli będzie dobry, to będzie grać, co pokazują przykłady Yamala i Cubarsiego. Być może po prostu potrzebuje czasu. I tak ma dwa razy więcej minut od takiego Ardy Gulera, a przychodził do Hiszpanii w zimę, a nie w lato.
9
@Czarny_ck Xavi dał mnóstwo czasu Fatiemu na boisku, jak na to, co faktycznie wnosił do naszej gry.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Czy ja wiem? Guler też tych szans dużo nie dostawał.
1
@barcelonaLM Nope. Przecież od razu gdy skończyło się zawieszenie za czerwo, zagrał w pierwszym składzie w meczu z Celtą. Dostał 60 minut i kompletnie nic nie pokazał, chociaż warto wspomnieć, że nie grał na swojej pozycji. To raczej po tym meczu Xavi stracił do niego zaufanie, czasami wolał nawet stawiać na Guiu. Potem był już tylko pierwszy skład w meczu z Cadiz (pod nieobecność wykartkowanego Lewego) - fatalny występ, znowu 60 minut, ale tym razem na właściwej pozycji, na dziewiątce. 3 udane podania przez 60 minut podsumowują jego grę.
0
@abram3k ulala, czekałem, aż ktoś wstawi takie zestawienie
1
@Rupert_Haubica Akurat dziewiątka była potrzebna, bo to przecież ostatnie sezony Lewego w poważnej piłce. Tylko problem jest taki, że sprowadziliśmy go być może za wcześnie. Do tego profil, niepasujący do obecnej Barcy - typowa dziewiątka (taka, jak Lewy), uzależniona w dużym stopniu od serwisu drużyny, który mamy dość słaby. A co do ceny, to niestety takie są realia rynku transferowego, dziewiątki są bardzo drogie.
0
Wstyd. Niech ktoś mu w końcu zabierze dostęp do konferencji, niech gada jego brat albo coś.
0
Matematyczne szanse na 2 miejsce wciąż są...
1
Przedłużyli kontrakt, bo myśleli, że gorzej być nie może. Otóż może, ale decyzji już nie cofną.
1
Już lepiej było tego Lewego zostawić.
0
A może jednak Celta 2.0?
3
No i po co Gundogan to przyjmuje? To na jeden kontakt trzeba odegrać, a nie tracić cenny czas...
7
A więc nie pogramy sobie w superpucharze.
0
Dobrze, że w następnym sezonie przychodzi Kimmich, Silva i Haaland.
0
@PiotrR Nie no, wtedy będziemy mieli Kimmicha, Silvę i Haalanda, także spokojna głowa.
0
Chyba uznali, że jak już przegrywać, to wszystko, i po co im te drugie miejsce.
3
Klasyczek! Już w pizdę znowu! Brawo!
2
Roberto bardzo agresywnie naciskany, ale mimo to zdołał idealnie dokręcić piłkę i stworzyć szansę bramkową. El Capitano!
1
To było oczywiste że takie marnowanie szans się zemści...
0
Xavi daj no tego Pedriego...
0
Partaczymy te sytuacje jak leci. Świetny popis egoizmu w naszej drużynie, jedna zła decyzja za drugą.
0
@Roobo Daleko mu do topowego egoisty w tej drużynie.
4
@blakkudium Jak z armaty.
1
Może jakieś zmiany? Ja bym chętnie zobaczył Pedriego i Raphinhę, trochę świeżej energii przydałoby się na boisku.
0
Lewandowski posępił, za długo szukał strzału.
0
No tu Lewandowski nie mógł raczej nic zrobić.
0
Ojjj.... A taki prezent dostał Yamal od przeciwnika...