1

@Veysel Słabe występy notował ostatnio, nie dziwne, że został usadzony.

1

Raphinha w końcu chwalony, to ja też swoje dołożę. Czasami irytuje swoim boiskowym egoizmem, ale w gruncie rzeczy niemal zawsze znajduje sposób by zdobyć jakiś wkład bramkowy. W tym sezonie znowu liczby najlepsze spośród naszych skrzydłowych, mimo kontuzji i tego, że często grał ogony lub nie na swojej pozycji.

2

Ale powiem wam, wspomnienia z poprzedniego sezonu wracają :) Oczy krwawią, głowa boli, ale 3 punkty są. No i czyste konto.

21

Lewy dzisiaj dobrze wygląda.

0

@Emhyr Araujo też takie piły puszczał, to raczej kwestia taktyczna

2

Yamal piękny finish, to nie był taki łatwy strzał, jak można pomyśleć

3

Lewy jak to cudowanie rozegrał...

1

Jest i trzeci. Świetnie, raz na 12.5 minuty zagrażamy bramce przeciwnika, nie jest źle.

0

Raphinha z szansą. Już dwa razy dzisiaj zagroziliśmy bramce Sociedadu, nieźle.

0

No nie no, nie da się strzelić bramki zawsze wybierając bezpieczne opcje, no po prostu sie nie da...

3

Ale jestem rozradowany jak myślę, że w następnym sezonie czeka nas dokładnie to samo, znowu :)

1

Zjadają nas taktycznie, ułożenie zawodników nie pozwala naszym pograć. Xavi w końcu coś zareaguje, czy uważa, że jest dobrze?

0

Pierwsza akcja tego meczu, Yamal poczarował, ale nie wystarczyło.

1

Nawet wrzutki nie jesteśmy w stanie zrobić. Jakie to jest żałosne...

1

Klasyczna Xavineta. 3 ludzi w ataku max. No dobra, czasami piątka. A i tak co i rusz jakieś 1 v 1 Ter Stegen musi wyjmować.

0

Gundogan cieniutki ostatnimi czasy.

0

@MesQueUnClub96 Czy ja wiem? Po presezonie to Realowi wypadło dwóch zawodników z więzadłami i nadzieje były wysokie. Dopiero po kilku pierwszych kolejkach doszło do takiej powszechnej realizacji.

1

@TR3YWAY Araujo ława, bo ostatnimi czasy cieńki bolek się z niego zrobił.

0

@Spacedragon Spokojnie by tyle ładował. W porzednim sezonie w Barcy zrobił 23 gole bez karnych, a wiadomo że w Bayernie zawsze koło 5 karnych na sezon miał. W tym sezonie to nie wiem, bo na początku Lewy miał fatalną formę, ale kto wie.

2

Haha, obrona Lecha w formie XD

0

Swoją drogą to pierwszy mecz w tym sezonie, w którym w Bundeslidze Harry Kane nie wychodzi w pierwszym składzie.

0

Z nakazu boskiego, zwyciężyć musi drużyna posiadająca mniej punktów w tabeli, by sprawiedliwości stało się zadość.

0

@Krzysztof1987 Przecież żeby kupić Dovbyka, to musielibyśmy sprzedać ze trzech Lewych i może, może by starczyło. Poza tym - wcale nie jestem przekonany, że on jest niby lepszy od Lewego. Girona jest ułożona pod niego, polecam przyjrzeć się bramkom, jakie on strzela. To jest ten sam profil dziewiątki, co Robert, ale ma nieco lepszy serwis.

0

@FCBparasiempre chyba nie da się mieć lepszej średniej bramek na mecz od Bicana

1

@Pawlak1992 Dima Bilan - Believe (ruskie), 2008

0

Czwórka pucharowiczów poza podium, fajna ta Ekstraklasa :/

0

Big chances wasted, TOP 5 lig (tylko liga):
1. Erling Haaland - 33
2. Darwin Nunez, Harry Kane - 27
4. Nicolas Jackson - 23
5. Lois Openda - 22
6. Pierre-Emerick Aubameyang, Alvaro Morata - 21
8. Ollie Watkins, Artem Dovbyk - 20
10. Serhou Guirassy - 19
11. Robert Lewandowski, Dusan Vlahovic, Alexander Isak, Akor Adams, Elye Wahi - 18

1

@BORO_12 fakt, ale teraz już przyklepane

0

@BORO_12 @tristan87 I tu cię mam, złapany na haczyk. Superpuchar Hiszpanii jest grany w Arabii.

2

Za dwa dni mecz o to, czy Robert Lewandowski będzie w następnym sezonie grać w Arabii Saudyjskiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?