1

@Hindus Przecież Guler ma mniej minut od Roque.

0

@Sewren122 To pomocnik, on ma pomagać, a nie podawać, albo przyjmować piłkę. Uważam, że jest bardzo pomocny.

6

Ależ ciasteczko od Yamala, wykończenie też ładne!!!

1

W tym momencie bez szans.

0

@Iniesta997 nope. Z Głowackim Usyk nie miał problemów. Prędzej Briedis.

0

@RosjaninBut gdzie tam, ludzie patrza na osteteczny wynik, czy było KO lub TKO i tyle, nie obchodzi ich czy byla split decyzja, czy nie. To miałoby znacznie, gdyby Usyk faktycznie zdeklasował Fury'ego, np 118-110 albo coś podobnego ale o deklasacji nie ma tu mowy.

1

@macio_944 ale żeby tak tracić noc na mecz o pietruszkę... Gdyby chociaż grali o wcześniejszych godzinach, a tak to mi tam się nie chce.

2

@Reviven Przez 10 lat byli Kliczkowie, którzy byli skoncentrowani tylko na sporcie i zdominowali ciężką. Nikt nie odmówi im umiejętności - ale też to za ich panowania podupadła waga ciężka. Dopiero gdy skończyła się ich dominacja i wróciły barwne postaci - Joshua, Wilder, Fury, boks w ciężkiej zaczął wracać na właściwe tory.

0

@Gaucho Kliczko wtedy już prawie 40-tkę miał na koncie, wiek go pokonał. Zresztą sama walka też pozostawiała swoje do życzenia.

3

@RosjaninBut przecież to kompletnie bez znaczenia, czy split czy nie

0

@Michallublin Czy by wygrał, to nie wiem, ale na pewno byłby lepszy. A my w Barcelonie wiemy, że to najważniejsze :)

6

Prawda jest taka, że Andrew Golota w formie to by im obu skopał dupska bez żadnych problemów.

9

Bez wałka, cudownie.

0

@adamLeo66 w amatorskim boksie często liczy się na stojąco, ale w zawodowym to baaaardzo rzadkie. Nie pamiętam, żebym widział coś takiego. Jak już zatrzymywał to powinno być TKO.

1

Ależ go dojechał teraz Usyk. Piękna robota.

0

Średnia ta unifikacja. Szkoda, że nie udało się w porę zrobić ani Wilder-Joshua, ani Joshua-Fury.

0

Usyk zaznaczył końcówkę. 3-4 u mnie.

1

@blakkudium Przecież to jest klasyczne Rope a Dope :/ Usyk nie dał się wciągnąć w gierkę.

0

Ależ piękne te kombinacje składa Usyk

0

@Hosh Teraz podał. To chyba jednak nie miał racji i trzeba głaskać.

0

@FcPortoFan1999 Josue raczej też nie będzie, nie ma dobrej prasy w mediach, chociaż grajek świetny. Pewnie Exposito.

0

Najlepsi piłkarze tego sezonu Ekstraklasy wg. Sofascore:
1. Josue, 7.58
2. Kamil Grosicki, 7.51
3. Erik Exposito, 7.49
4. Damian Dąbrowski, 7.47
5. Bartłomiej Wdowik, 7.44

3

2. miejsce w lidze, gdzie z takim Realem nie dało się walczyć. To był ich sezon i tyle.
Liga mistrzów – ćwierćfinał i tam kompromitacja, mogłoby być lepiej, gdyby nie sabotaż pewnego Urusa.
Superpuchar – dojście do finału i tam kompromitacja, tutaj znowu Araujo w kluczowym
momencie fauluje Viniciusa w polu karnym. Analogiczna sytuacja do PSG, lekki faul, ale
też skrajnie głupi.
Puchar – ćwierćfinał, kompromitacja z Athletikiem. Bez wymówek.

Na konto Xaviego idzie moim zdaniem tylko Copa del Rey, w reszcie konkurencji wykonał plan minimum i zrobił to, co powinien zrobić. Tak więc patrząc na ostateczne wyniki, nie mam mu wiele do zarzucenia, jest jednak druga strona tej sprawy, a więc fatalny styl.
W poprzednim sezonie zgarnęliśmy dwa trofea, ale i tak było wiele głosów, by pożegnać się z Xavim. Dlaczego? Bo stylowo wyglądało to tak, jak w ostatnim meczu z Almerią. Tylko, że w każdym meczu, ze sporadycznymi wyjątkami.
W tym sezonie też było sporo spotkań, gdzie oczy krwawiły, ale mniej niż w poprzednim. Ostatnie parę miesięcy było nawet solidne, dało się te mecze oglądać. Jeśli miałoby to tak wyglądać, to w obecnej sytuacji finansowej klubu Xavi powinien zostać, ale niestety spodziewałbym się raczej znowu męczenia buły przez większość sezonu.

0

@bari_94 Szkoda, że nie są wystarczająco mocni.

1

Szkoda że taka marka, klub z taką historią jak Wisła Kraków marnuje się w pierwszej lidze.

1

Kamiński z asystą. Szkoda, że tak mało grał w tym sezonie.

1

Harry Kane nie wystąpi w dzisiejszym meczu Bayernu, a więc ostatecznie jego dorobek kończy się na 36 golach i 8 asystach w 32 spotkaniach w lidze. We wszystkich rozgrywkach nagromadził 44 gole i 12 asyst w 45 spotkaniach.
Chcąc nie chcąc, trzeba go w tym momencie porównać do Polaka rodaka.

Robert Lewandowski miał tylko trzy sezony w Bayernie, w których zgromadził więcej udziałów bramkowych od Kane'a - 19/20, 20/21 i 21/22.
Jeśli chodzi o same zdobyte bramki, to również były tylko trzy takie sezony i ponownie są to 19/20, 20/21 i 21/22.
Natomiast w kategorii asyst Lewy w Bayernie miał tylko jeden lepszy sezon - 18/19, gdzie zanotował 13 asyst.
Dane pochodzą z transfermarkt.

0

No. A więc to by było na tyle, można się rozejść.

0

Harry Kane niżej w rankingu od Erlinga Haalanda, Lautaro Martineza, Ollie Watkinsa, Cristiano Ronaldo i DARWINA NUNEZA. Przecież ten ranking jest śmieszny.

0

@Lukiss Gundogana też sklasyfikowali jako dpm'a, mimo, że większość gier zagrał jako ten najbardziej wysunięty do przodu pomocnik. Dziwne trochę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?