kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
1
@Hindus Przecież Guler ma mniej minut od Roque.
0
@Sewren122 To pomocnik, on ma pomagać, a nie podawać, albo przyjmować piłkę. Uważam, że jest bardzo pomocny.
6
Ależ ciasteczko od Yamala, wykończenie też ładne!!!
1
W tym momencie bez szans.
0
@Iniesta997 nope. Z Głowackim Usyk nie miał problemów. Prędzej Briedis.
0
@RosjaninBut gdzie tam, ludzie patrza na osteteczny wynik, czy było KO lub TKO i tyle, nie obchodzi ich czy byla split decyzja, czy nie. To miałoby znacznie, gdyby Usyk faktycznie zdeklasował Fury'ego, np 118-110 albo coś podobnego ale o deklasacji nie ma tu mowy.
1
@macio_944 ale żeby tak tracić noc na mecz o pietruszkę... Gdyby chociaż grali o wcześniejszych godzinach, a tak to mi tam się nie chce.
2
@Reviven Przez 10 lat byli Kliczkowie, którzy byli skoncentrowani tylko na sporcie i zdominowali ciężką. Nikt nie odmówi im umiejętności - ale też to za ich panowania podupadła waga ciężka. Dopiero gdy skończyła się ich dominacja i wróciły barwne postaci - Joshua, Wilder, Fury, boks w ciężkiej zaczął wracać na właściwe tory.
0
@Gaucho Kliczko wtedy już prawie 40-tkę miał na koncie, wiek go pokonał. Zresztą sama walka też pozostawiała swoje do życzenia.
3
@RosjaninBut przecież to kompletnie bez znaczenia, czy split czy nie
0
@Michallublin Czy by wygrał, to nie wiem, ale na pewno byłby lepszy. A my w Barcelonie wiemy, że to najważniejsze :)
6
Prawda jest taka, że Andrew Golota w formie to by im obu skopał dupska bez żadnych problemów.
9
Bez wałka, cudownie.
0
@adamLeo66 w amatorskim boksie często liczy się na stojąco, ale w zawodowym to baaaardzo rzadkie. Nie pamiętam, żebym widział coś takiego. Jak już zatrzymywał to powinno być TKO.
1
Ależ go dojechał teraz Usyk. Piękna robota.
0
Średnia ta unifikacja. Szkoda, że nie udało się w porę zrobić ani Wilder-Joshua, ani Joshua-Fury.
0
Usyk zaznaczył końcówkę. 3-4 u mnie.
1
@blakkudium Przecież to jest klasyczne Rope a Dope :/ Usyk nie dał się wciągnąć w gierkę.
0
Ależ piękne te kombinacje składa Usyk
0
@Hosh Teraz podał. To chyba jednak nie miał racji i trzeba głaskać.
0
@FcPortoFan1999 Josue raczej też nie będzie, nie ma dobrej prasy w mediach, chociaż grajek świetny. Pewnie Exposito.
0
Najlepsi piłkarze tego sezonu Ekstraklasy wg. Sofascore:
1. Josue, 7.58
2. Kamil Grosicki, 7.51
3. Erik Exposito, 7.49
4. Damian Dąbrowski, 7.47
5. Bartłomiej Wdowik, 7.44
3
2. miejsce w lidze, gdzie z takim Realem nie dało się walczyć. To był ich sezon i tyle.
Liga mistrzów – ćwierćfinał i tam kompromitacja, mogłoby być lepiej, gdyby nie sabotaż pewnego Urusa.
Superpuchar – dojście do finału i tam kompromitacja, tutaj znowu Araujo w kluczowym
momencie fauluje Viniciusa w polu karnym. Analogiczna sytuacja do PSG, lekki faul, ale
też skrajnie głupi.
Puchar – ćwierćfinał, kompromitacja z Athletikiem. Bez wymówek.
Na konto Xaviego idzie moim zdaniem tylko Copa del Rey, w reszcie konkurencji wykonał plan minimum i zrobił to, co powinien zrobić. Tak więc patrząc na ostateczne wyniki, nie mam mu wiele do zarzucenia, jest jednak druga strona tej sprawy, a więc fatalny styl.
W poprzednim sezonie zgarnęliśmy dwa trofea, ale i tak było wiele głosów, by pożegnać się z Xavim. Dlaczego? Bo stylowo wyglądało to tak, jak w ostatnim meczu z Almerią. Tylko, że w każdym meczu, ze sporadycznymi wyjątkami.
W tym sezonie też było sporo spotkań, gdzie oczy krwawiły, ale mniej niż w poprzednim. Ostatnie parę miesięcy było nawet solidne, dało się te mecze oglądać. Jeśli miałoby to tak wyglądać, to w obecnej sytuacji finansowej klubu Xavi powinien zostać, ale niestety spodziewałbym się raczej znowu męczenia buły przez większość sezonu.
0
@bari_94 Szkoda, że nie są wystarczająco mocni.
1
Szkoda że taka marka, klub z taką historią jak Wisła Kraków marnuje się w pierwszej lidze.
1
Kamiński z asystą. Szkoda, że tak mało grał w tym sezonie.
1
Harry Kane nie wystąpi w dzisiejszym meczu Bayernu, a więc ostatecznie jego dorobek kończy się na 36 golach i 8 asystach w 32 spotkaniach w lidze. We wszystkich rozgrywkach nagromadził 44 gole i 12 asyst w 45 spotkaniach.
Chcąc nie chcąc, trzeba go w tym momencie porównać do Polaka rodaka.
Robert Lewandowski miał tylko trzy sezony w Bayernie, w których zgromadził więcej udziałów bramkowych od Kane'a - 19/20, 20/21 i 21/22.
Jeśli chodzi o same zdobyte bramki, to również były tylko trzy takie sezony i ponownie są to 19/20, 20/21 i 21/22.
Natomiast w kategorii asyst Lewy w Bayernie miał tylko jeden lepszy sezon - 18/19, gdzie zanotował 13 asyst.
Dane pochodzą z transfermarkt.
0
No. A więc to by było na tyle, można się rozejść.
0
Harry Kane niżej w rankingu od Erlinga Haalanda, Lautaro Martineza, Ollie Watkinsa, Cristiano Ronaldo i DARWINA NUNEZA. Przecież ten ranking jest śmieszny.
0
@Lukiss Gundogana też sklasyfikowali jako dpm'a, mimo, że większość gier zagrał jako ten najbardziej wysunięty do przodu pomocnik. Dziwne trochę.