0

Raphinha 1000 minut mniej od Yamala, a liczby lepsze... Była też kontuzja, ale mimo wszystko dziwne, że Xavi tak łatwo z niego rezygnował. Nie mówię, że miałby grać kosztem młodego, na lewym skrzydle Rapha też swoje wnosił.

0

Przydałby się klasowy OPM i DPM, fakt.

3

@Luciano99 Mocne.
Zależy jakie zyski ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak duże, to przez parę lat korzystam, a potem biorę rozwód z szonem.

0

@VegetaPolska ale za to jaki piękny gwóźdź...

1

Barcelona wygrywa Ligę Mistrzów, ale spada do Segunda Division. Tak, czy nie?

0

@FcPortoFan1999 a może właśnie przemotywowani? Czerwia nie wzięły się znikąd

1

@Maziarz Ekstraklasowiczów w pucharze za to pokonał bez problemów

2

@Pixelo Skuteczność jest właśnie znakomita. Na 17 bramek zmarnował jedynie 4 wielkie szanse i wykręcił 7 goli ponad expected goals - tzn. był kliniczny i strzelił znacznie więcej niż powinien. Inna sprawa, że nie miał co marnować, bo drużyna nie dostarczała mu wielu piłek.
A co do tych mitycznych wielkich meczy - dwa gole w superpucharze (w tym jeden z Realem w finale), gol w pucharze z Athletikiem, dwa gole z Napoli. W lidze to on zagwarantował nam najwięcej punktów swoimi golami i asystami (25 puktów). Zawiódł tylko w jednym meczu z PSG i jednym meczu z Realem w lidze, bo w tym pierwszym wchodził po kontuzji na ostatnie minuty. To drużyna zawodziła w wielkich meczach, Lewy radził sobie dobrze, jak na to, że nie dostawał w nich praktycznie żadnych piłek.

0

@LukaszFan Fakt. Liczę na to, że Flick to dobrze poustawia w ofensywie.

4

Robert Lewandowski od stycznia 2024 (wszystkie rozgrywki, Barca):
- 28 spotkań (2 136 minut / 2 520 możliwych)
- 17 goli (gol co 126 minut)
- 10.05 xG
- 4 wielkie szanse zmarnowane
- 4 asysty
- 8 wielkich szans stworzonych

Wróciło to, z czego zawsze słynął Lewy, czyli świetny finishing. Kto wie, może Flick zdoła jeszcze wycisnąć z niego maksa? Probierza na pewno cieszy taka, a nie inna forma Polaka w kontekście nadchodzącego Euro.

5

No i czemu ten Ferran dostaje 30 minut, a Roki siedzi...

0

@FcPortoFan1999 Nie. Bayern 14/15. Swoją drogą, strzelił też wtedy jedne z najpiękniejszych goli w swojej karierze.

0

Co jak co, ale Xavi zostawi po sobie masę perełek z La Masii, oby tylko Flick potrafił ich rozwinąć dalej.

0

Que golazo! Fermin!

0

Myślał, myślał, myślał i się w końcu nie domyślał.

0

@macio_944 no dzisiaj katastrofa

4

Pedri dzisiaj słupki obija :O

0

Nie no Yamal, coś takiego musisz wykorzystać...

0

@JerzyKiler I tak będzie.

1

Nie no szkoda tej Arki trochę. Jak nie awansują, to pewnie taki Czubak, czy Kobacki odejdą i o awansie do Eklapy będą mogli tylko pomarzyć

0

@FcPortoFan1999 No nie gadaj, oni naprawdę nie chcą wyjść z tej 1 ligi...

1

Kobacki prawie daje Arce prowadzenie, słupek!

0

GKS otarł się o 1-0.

1

@Dosq z drugiej strony to w jego miejsce do Werderu został wypożyczony jakiś inny napadzior, który strzelił koło 20 bramek i został królem strzelców 2 Bundesligi. Czy to samo udałoby się z Dawidem, to nie wiem

0

@Safrani Oj tam, młody jest, dużo siły ma :)

0

@szymekdymek o, faktycznie. A to nieważne.

0

Hehe, jeśli to prawda, to niech postawią na niego dzisiaj. Oczywiście się to nie wydarzy.

1

@Lola120
1. Gundogan
2. Pena
3. Vitor Roque
4. Pau Cubarsi

2

@korn234 Nie zaciemniaj rzeczywistości.
Artem Dovbyk - 24.29 xG
Robert Lewandowski - 17.72 xG

0

@FcPortoFan1999 Mimo wszystko Gual przyszedł do Legii za darmo i też nie można powiedzieć, że nic nie dał, bo trochę dał. Pamiętam go z europejskich pucharów, gdzie mimo, że nie notował liczb, to jednak sam pressing dawał wiele drużynie. W Ekstraklasie faktycznie nie zrobił progresu niestety, a jedynie regres.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?