kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
Raphinha 1000 minut mniej od Yamala, a liczby lepsze... Była też kontuzja, ale mimo wszystko dziwne, że Xavi tak łatwo z niego rezygnował. Nie mówię, że miałby grać kosztem młodego, na lewym skrzydle Rapha też swoje wnosił.
0
Przydałby się klasowy OPM i DPM, fakt.
3
@Luciano99 Mocne.
Zależy jakie zyski ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak duże, to przez parę lat korzystam, a potem biorę rozwód z szonem.
0
@VegetaPolska ale za to jaki piękny gwóźdź...
1
Barcelona wygrywa Ligę Mistrzów, ale spada do Segunda Division. Tak, czy nie?
0
@FcPortoFan1999 a może właśnie przemotywowani? Czerwia nie wzięły się znikąd
1
@Maziarz Ekstraklasowiczów w pucharze za to pokonał bez problemów
2
@Pixelo Skuteczność jest właśnie znakomita. Na 17 bramek zmarnował jedynie 4 wielkie szanse i wykręcił 7 goli ponad expected goals - tzn. był kliniczny i strzelił znacznie więcej niż powinien. Inna sprawa, że nie miał co marnować, bo drużyna nie dostarczała mu wielu piłek.
A co do tych mitycznych wielkich meczy - dwa gole w superpucharze (w tym jeden z Realem w finale), gol w pucharze z Athletikiem, dwa gole z Napoli. W lidze to on zagwarantował nam najwięcej punktów swoimi golami i asystami (25 puktów). Zawiódł tylko w jednym meczu z PSG i jednym meczu z Realem w lidze, bo w tym pierwszym wchodził po kontuzji na ostatnie minuty. To drużyna zawodziła w wielkich meczach, Lewy radził sobie dobrze, jak na to, że nie dostawał w nich praktycznie żadnych piłek.
0
@LukaszFan Fakt. Liczę na to, że Flick to dobrze poustawia w ofensywie.
4
Robert Lewandowski od stycznia 2024 (wszystkie rozgrywki, Barca):
- 28 spotkań (2 136 minut / 2 520 możliwych)
- 17 goli (gol co 126 minut)
- 10.05 xG
- 4 wielkie szanse zmarnowane
- 4 asysty
- 8 wielkich szans stworzonych
Wróciło to, z czego zawsze słynął Lewy, czyli świetny finishing. Kto wie, może Flick zdoła jeszcze wycisnąć z niego maksa? Probierza na pewno cieszy taka, a nie inna forma Polaka w kontekście nadchodzącego Euro.
5
No i czemu ten Ferran dostaje 30 minut, a Roki siedzi...
0
@FcPortoFan1999 Nie. Bayern 14/15. Swoją drogą, strzelił też wtedy jedne z najpiękniejszych goli w swojej karierze.
0
Co jak co, ale Xavi zostawi po sobie masę perełek z La Masii, oby tylko Flick potrafił ich rozwinąć dalej.
0
Que golazo! Fermin!
0
Myślał, myślał, myślał i się w końcu nie domyślał.
0
@macio_944 no dzisiaj katastrofa
4
Pedri dzisiaj słupki obija :O
0
Nie no Yamal, coś takiego musisz wykorzystać...
0
@JerzyKiler I tak będzie.
1
Nie no szkoda tej Arki trochę. Jak nie awansują, to pewnie taki Czubak, czy Kobacki odejdą i o awansie do Eklapy będą mogli tylko pomarzyć
0
@FcPortoFan1999 No nie gadaj, oni naprawdę nie chcą wyjść z tej 1 ligi...
1
Kobacki prawie daje Arce prowadzenie, słupek!
0
GKS otarł się o 1-0.
1
@Dosq z drugiej strony to w jego miejsce do Werderu został wypożyczony jakiś inny napadzior, który strzelił koło 20 bramek i został królem strzelców 2 Bundesligi. Czy to samo udałoby się z Dawidem, to nie wiem
0
@Safrani Oj tam, młody jest, dużo siły ma :)
0
@szymekdymek o, faktycznie. A to nieważne.
0
Hehe, jeśli to prawda, to niech postawią na niego dzisiaj. Oczywiście się to nie wydarzy.
1
@Lola120
1. Gundogan
2. Pena
3. Vitor Roque
4. Pau Cubarsi
2
@korn234 Nie zaciemniaj rzeczywistości.
Artem Dovbyk - 24.29 xG
Robert Lewandowski - 17.72 xG
0
@FcPortoFan1999 Mimo wszystko Gual przyszedł do Legii za darmo i też nie można powiedzieć, że nic nie dał, bo trochę dał. Pamiętam go z europejskich pucharów, gdzie mimo, że nie notował liczb, to jednak sam pressing dawał wiele drużynie. W Ekstraklasie faktycznie nie zrobił progresu niestety, a jedynie regres.