3

@Arden dobrze byłoby, gdyby w końcu coś się ruszyło w kwestii kosmosu

0

@Barcasub mówimy o poprzednim sezonie przecież. W tym bezdyskusyjnie Gundogan.

0

@Transu96 że niby w jakim momencie? Pedri był najlepszy, Ding Dong mial może z dwa miesiące świetne (pod nieobecność Pedriego), a poza tym był przeciętny.

Gość ma umiejętności, ale ileż można czekać na to, aż w końcu zacznie je wykorzystywać?

0

Każdemu tak mówią. Roque od zimy też miał być ważny, ale Xavi ma chyba jakąś inną definicję tego słowa.

0

@4Fabregas4 spoko, ale zanim Ding Dong się nauczy / przypomni sobie jak się gra na tej pozycji, to już będziemy 10 punktów za Realem.

2

@misterio wygraliśmy z Niemcami, a Niemcy wygrały ostatnio z Francją. Gdzie tam Francja do nas?

0

@Draks[FCB] Węgry / Hiszpanię.

0

@FCB24 Bez przesady, wystarczy zająć trzecie miejsce i mieć minimum farta. Austria jest w naszym zasięgu.

0

@Lordzi No dobra. A ile strzałów ma Gibraltar? I co cwaniaczku, gorsi nie jesteśmy.

2

@Arden w kadrze strzela znacznie więcej niż w klubie

0

Nie jest dzisiaj szczególnie precyzyjna Gauff. Kompletne przeciwieństwo Osaki, która takie idealnie wymierzone piły ładowała, że do dziś niedowierzam, że Iga z nią wygrała.

1

Mnóstwo błędów, mnóstwo. Obie jakieś takie bez energii.

2

@NeroTFP1 Dużo błędów z obu stron

0

@tristan87 A ja myślę, że to nie jest i raczej nie będzie gość na wielkie kluby. Na razie miał jeden dobry sezon w Łudogorcu (liga gorsza od Ekstraklasy, co zresztą sam Piotrowski przyznał).

0

Coco jakaś taka nie w sosie.

0

@daniel32778 nie, w robieniu sobie selfie też.

0

@Eto'o9 R10 Merino i Nico, pomarzyć można...

0

@Comentateiro to właśnie odróżnia wielkich zawodników od przeciętniaków. I liczba selfie, dlatego Kane zawsze będzie lepszy od Lewego.

0

@Michau98 przez pół rundy był titularem Barcelony, gdzie rywalizował z Araujo i Inigo, to coś jednak znaczy

7

Fermin wszedł na końcówkę i od razu zamieszany w 3 gole.

1

Kolejny Barceloński gol! Fermin kapitalne podanie, coś co rzadko widzimy w klubie!

2

Walili i walili, aż w końcu się poodbijało i wpadło. 4-0 Oyarzabal hat-trick

1

@PatrykBarca akurat są asysty i są asysty, tutaj większość roboty zrobił Fermin.

2

@macio_944 A Rekin z asystą pierwszego stopnia. Nieźle.

1

@AFA Czemu płaczek? Przecież wygrał już mundial, nie rozumiem. A to, że futbol w Ameryce Południowej stoi na niższym poziomie to fakt. Liczą się tam trzy-cztery drużyny.

2

@Pawlak1992 wolałbym nie, to by oznaczało, że Kane wygrałby swoje pierwsze trofeum i nie możnaby już się z niego śmiać.

0

No Ferran tym przyjęciem to żeś nie zaimponował...

0

@Pawlak1992 z Kosowem się nie liczy...

0

@FcPortoFan1999 Lepiej nie, niech sobie zbiera te wielkie szlemy :)

0

Widzę, że Igunia z autostradą do tytułu. Jak chodzi o półfinał, to można powiedzieć, że Polka jest największym koszmarem Coco Gauff, 10-1 w bezpośrednich meczach. A w drugiej połówce już tylko zawodniczki spoza czołówki, dobrze to wygląda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?