kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
3
@Arden dobrze byłoby, gdyby w końcu coś się ruszyło w kwestii kosmosu
0
@Barcasub mówimy o poprzednim sezonie przecież. W tym bezdyskusyjnie Gundogan.
0
@Transu96 że niby w jakim momencie? Pedri był najlepszy, Ding Dong mial może z dwa miesiące świetne (pod nieobecność Pedriego), a poza tym był przeciętny.
Gość ma umiejętności, ale ileż można czekać na to, aż w końcu zacznie je wykorzystywać?
0
Każdemu tak mówią. Roque od zimy też miał być ważny, ale Xavi ma chyba jakąś inną definicję tego słowa.
0
@4Fabregas4 spoko, ale zanim Ding Dong się nauczy / przypomni sobie jak się gra na tej pozycji, to już będziemy 10 punktów za Realem.
2
@misterio wygraliśmy z Niemcami, a Niemcy wygrały ostatnio z Francją. Gdzie tam Francja do nas?
0
@Draks[FCB] Węgry / Hiszpanię.
0
@FCB24 Bez przesady, wystarczy zająć trzecie miejsce i mieć minimum farta. Austria jest w naszym zasięgu.
0
@Lordzi No dobra. A ile strzałów ma Gibraltar? I co cwaniaczku, gorsi nie jesteśmy.
2
@Arden w kadrze strzela znacznie więcej niż w klubie
0
Nie jest dzisiaj szczególnie precyzyjna Gauff. Kompletne przeciwieństwo Osaki, która takie idealnie wymierzone piły ładowała, że do dziś niedowierzam, że Iga z nią wygrała.
1
Mnóstwo błędów, mnóstwo. Obie jakieś takie bez energii.
2
@NeroTFP1 Dużo błędów z obu stron
0
@tristan87 A ja myślę, że to nie jest i raczej nie będzie gość na wielkie kluby. Na razie miał jeden dobry sezon w Łudogorcu (liga gorsza od Ekstraklasy, co zresztą sam Piotrowski przyznał).
0
Coco jakaś taka nie w sosie.
0
@daniel32778 nie, w robieniu sobie selfie też.
0
@Eto'o9 R10 Merino i Nico, pomarzyć można...
0
@Comentateiro to właśnie odróżnia wielkich zawodników od przeciętniaków. I liczba selfie, dlatego Kane zawsze będzie lepszy od Lewego.
0
@Michau98 przez pół rundy był titularem Barcelony, gdzie rywalizował z Araujo i Inigo, to coś jednak znaczy
7
Fermin wszedł na końcówkę i od razu zamieszany w 3 gole.
1
Kolejny Barceloński gol! Fermin kapitalne podanie, coś co rzadko widzimy w klubie!
2
Walili i walili, aż w końcu się poodbijało i wpadło. 4-0 Oyarzabal hat-trick
1
@PatrykBarca akurat są asysty i są asysty, tutaj większość roboty zrobił Fermin.
2
@macio_944 A Rekin z asystą pierwszego stopnia. Nieźle.
1
@AFA Czemu płaczek? Przecież wygrał już mundial, nie rozumiem. A to, że futbol w Ameryce Południowej stoi na niższym poziomie to fakt. Liczą się tam trzy-cztery drużyny.
2
@Pawlak1992 wolałbym nie, to by oznaczało, że Kane wygrałby swoje pierwsze trofeum i nie możnaby już się z niego śmiać.
0
No Ferran tym przyjęciem to żeś nie zaimponował...
0
@Pawlak1992 z Kosowem się nie liczy...
0
@FcPortoFan1999 Lepiej nie, niech sobie zbiera te wielkie szlemy :)
0
Widzę, że Igunia z autostradą do tytułu. Jak chodzi o półfinał, to można powiedzieć, że Polka jest największym koszmarem Coco Gauff, 10-1 w bezpośrednich meczach. A w drugiej połówce już tylko zawodniczki spoza czołówki, dobrze to wygląda.