kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
6
Jakim cudem on nie gra w Romie... W kadrze to jest jakiś polski Mbappe.
6
Zalewski golazo!
0
@tristan87 jak ufać komentatorom, to zagrał kapitalny mecz, wiele razy sprytnie próbował zagrać, ale jakoś się nie udawało. Osobiście go nie widziałem.
0
Atakują Gulera misiami, dobrze, jazda z nim!
1
Dobry strzał na wysokiej prędkości.
6
Łeb mnie boli od tego "Niestety" Borka. Niech on już lepiej nic nie mówi bo rzygać się chce.
0
Szymański daje za mało, jak na gwiazdę na jaką jest kreowany. Może liga turecka nie jest tak silna, jak się wydaje? Edit: Oho, właśnie wykreował setę. Ewidentnie go zmotywowałem :)
2
@CyPeK Na mundialu chociaż był Cash, który się z nim ścigał. Teraz ciemno to widzę :)
6
2 garnitur grał lepiej, i to na lepszego przeciwnika.
2
Gramy na Turcję, a ofensywnie wygląda to jakbyśmy grali na Niemcy. Po akcji bramkowej już praktycznie nic nie stworzyliśmy...
0
Ależ ten Salamon jest marny. Już w poprzednim meczu zawalił przy bramce, totalnie odpuszczając krycie.
4
Salamon do odstawienia, jakby coś takiego na Euro odwalił to kaplica.
3
@aspr1me Ci młodzi, są jeszcze za młodzi by być fajnymi. A ci starsi nie są fajni.
0
Przeklęty mecz. Nikt nie wyjdzie stąd cało.
1
@VegetaPolska Nie ma lepszego. No, chyba że Cash. Ale on też raczej już dawno byłby połamany.
0
Co ci komentatorzy widzą w Zielińskim? Oni go wychwalają pod niebiosa nawet, gdy traci piłkę...
0
Oni tam mają jeszcze gorsze przygotowanie fizyczne od naszego :/
9
@clyde a skąd miał wiedzieć, że wszyscy mu się połamią?
1
@VegetaPolska Zgadzam się. To nie jest poziom TOP 5 lig. Na razie zagrał jeden świetny sezon, ale w lidze gorszej od Ekstraklasy.
0
@Poversky1000 Po golu słabo.
0
Piątek mógł podać na rozbieg Frankowskiemu. Nie wiem, dlaczego tego nie zrobił.
0
Lewy zapomniał, że ma strzelać :/
0
No cóż, mieliśmy za dużo napastników, teraz mamy już tylko trzech. Problem rozwiązał się sam :/
0
To jest całkiem niezła drużyna.
0
@4Fabregas4 A ja przypominam ci, że zagrał też w drugim, i nie było go na boisku :) Pierwszy mecz wygraliśmy dzięki skuteczności Raphinhi, a nie dzięki jakiemuś mitycznemu opanowaniu środka pola przez F. De Jonga, które nie ma odzwierciedlenia w statystykach, nawiasem mówiąc. Nasza pomoc odnotowała łącznie ok. 120 kontaktów z piłką (40 De Jong), a przeciwna - 210. Graliśmy z pominięciem linii pomocy, jak to często nam się zdarzało zagrać, licząc na wyjścia za linię obrońców Raphinhi i innych napadziorów.
2
@FabianekMrozek przecież oni jasno i wyraźnie wielokrotnie stwierdzali, że koalicji z PiSem nie będzie.
8
Klasyk.
0
@marcin62 Lewy jak zawsze z klasą i tzw. rigczem.
0
@barcelonaLM No ale jak to tak, bez Korwina się nie liczy, za łatwo mają.
0
@Arden jeśli takie będą faktyczne wyniki, to Konfa ma się z czego cieszyć. Lewica wręcz przeciwnie.