6

Jakim cudem on nie gra w Romie... W kadrze to jest jakiś polski Mbappe.

6

Zalewski golazo!

0

@tristan87 jak ufać komentatorom, to zagrał kapitalny mecz, wiele razy sprytnie próbował zagrać, ale jakoś się nie udawało. Osobiście go nie widziałem.

0

Atakują Gulera misiami, dobrze, jazda z nim!

1

Dobry strzał na wysokiej prędkości.

6

Łeb mnie boli od tego "Niestety" Borka. Niech on już lepiej nic nie mówi bo rzygać się chce.

0

Szymański daje za mało, jak na gwiazdę na jaką jest kreowany. Może liga turecka nie jest tak silna, jak się wydaje? Edit: Oho, właśnie wykreował setę. Ewidentnie go zmotywowałem :)

2

@CyPeK Na mundialu chociaż był Cash, który się z nim ścigał. Teraz ciemno to widzę :)

6

2 garnitur grał lepiej, i to na lepszego przeciwnika.

2

Gramy na Turcję, a ofensywnie wygląda to jakbyśmy grali na Niemcy. Po akcji bramkowej już praktycznie nic nie stworzyliśmy...

0

Ależ ten Salamon jest marny. Już w poprzednim meczu zawalił przy bramce, totalnie odpuszczając krycie.

4

Salamon do odstawienia, jakby coś takiego na Euro odwalił to kaplica.

3

@aspr1me Ci młodzi, są jeszcze za młodzi by być fajnymi. A ci starsi nie są fajni.

0

Przeklęty mecz. Nikt nie wyjdzie stąd cało.

1

@VegetaPolska Nie ma lepszego. No, chyba że Cash. Ale on też raczej już dawno byłby połamany.

0

Co ci komentatorzy widzą w Zielińskim? Oni go wychwalają pod niebiosa nawet, gdy traci piłkę...

0

Oni tam mają jeszcze gorsze przygotowanie fizyczne od naszego :/

9

@clyde a skąd miał wiedzieć, że wszyscy mu się połamią?

1

@VegetaPolska Zgadzam się. To nie jest poziom TOP 5 lig. Na razie zagrał jeden świetny sezon, ale w lidze gorszej od Ekstraklasy.

0

@Poversky1000 Po golu słabo.

0

Piątek mógł podać na rozbieg Frankowskiemu. Nie wiem, dlaczego tego nie zrobił.

0

Lewy zapomniał, że ma strzelać :/

0

No cóż, mieliśmy za dużo napastników, teraz mamy już tylko trzech. Problem rozwiązał się sam :/

0

To jest całkiem niezła drużyna.

0

@4Fabregas4 A ja przypominam ci, że zagrał też w drugim, i nie było go na boisku :) Pierwszy mecz wygraliśmy dzięki skuteczności Raphinhi, a nie dzięki jakiemuś mitycznemu opanowaniu środka pola przez F. De Jonga, które nie ma odzwierciedlenia w statystykach, nawiasem mówiąc. Nasza pomoc odnotowała łącznie ok. 120 kontaktów z piłką (40 De Jong), a przeciwna - 210. Graliśmy z pominięciem linii pomocy, jak to często nam się zdarzało zagrać, licząc na wyjścia za linię obrońców Raphinhi i innych napadziorów.

2

@FabianekMrozek przecież oni jasno i wyraźnie wielokrotnie stwierdzali, że koalicji z PiSem nie będzie.

8

Klasyk.

0

@marcin62 Lewy jak zawsze z klasą i tzw. rigczem.

0

@barcelonaLM No ale jak to tak, bez Korwina się nie liczy, za łatwo mają.

0

@Arden jeśli takie będą faktyczne wyniki, to Konfa ma się z czego cieszyć. Lewica wręcz przeciwnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?