1

@Rust_Cohle Niby tak, ale jednocześnie trzeba pamiętać, że nie mówimy o typowym napastniku, tylko o gościu zwykle ustawianym niżej. Te liczby są fantastyczne. Swoją drogą, karne też trzeba umieć wykonać, co pokazuje przykład Lautaro Martineza, który w tym aspekcie jest łakiem.
A to, że są lepsi, to tylko mówi, jaki jest potencjał kadry Anglików.

2

Gość z najlepszą kanadyjką w Premier League w kadrze grzeje ławę. Kadra Anglii jest tak bogata, że to szok. Teoretycznie Serbia nie powinna mieć żadnych szans.

1

@Zoker Tak tak, i zostaniemy z Ferranem Torresem na dziewiątce. Podziękuję.

0

@GeneralXavi brakowało go, szczególnie w końcówce.

0

@Emhyr 15m euro to spory zysk, jak na to, że nie zadebiutował nawet w dorosłej drużynie. Chciałoby się, by dostał swoją szansę, ale mamy zatłoczoną obronę - Cubarsi, Araujo, Inigo, Christensen, Kounde. Ciężko będzie mu dać minuty.

1

@Siedlec666 Akurat Betoniarek nie zagrał złego meczu.

0

@FcPortoFan1999 I tak mnie zaskoczył, że nie popełnił jakiegoś naprawdę dużego farfocla, nie zrobił jakiegoś karnego albo czerwa.

0

@Rastafarnianin Z Argentyną graliśmy gówno i mieliśmy 0 punktów. Z Holandią graliśmy całkiem nieźle i mieliśmy 0 punktów. Wybierz jedną z opcji.

57

"- Czuję się winny za tę porażkę. Powinienem jako obrońca zablokować strzał przy drugim golu - podkreślił. - Nie stanąłem przy obu golach na wysokości zadania - dodał."
- pomeczowa wypowiedź Salamona

I to szanuję. Wyobrażacie sobie Araujo, mówiącego coś takiego po porażce z PSG? Co by na to powiedzieł jego kodeks wartości?

0

Żeby w ogóle myśleć o wyjściu z grupy, trzeba koniecznie wygrać w piątek z Austrią. Najważniejsze, to celować w bramki z dupy, typu właśnie jakieś centrostrzały, albo rzuty rożne, bo to działa. W żadnym przypadku nie rozgrywać piłki, bo to nie leży w naszym DNA. Do tego jakaś laga na Lewego, jak już się wykuruje i mamy 3 punkty z automatu.

2

@Kgorecki2500 Klasyczny schemat. Mecz otwarcia już mieliśmy, czas na mecz o wszystko z "teoretycznie najłatwiejszym" przeciwnikiem :)

0

Polacy nic się nie stało...

0

@FcPortoFan1999 grasz tak, jak potężna Probierzówka ci pozwala.

2

@FcPortoFan1999 na ostatnie minuty się przyda. Od początku nie, on za mało biega

2

Po tym meczu mogę powiedzieć jedno - reprezentacja Polski z Probierzem u steru ma swoją przyszłość. Wolałem Papszuna, ale Probierz zrobił z nas kadrę, grającą z Holandią prawie jak równy z równym.

0

Czy da się zagrać gorzej od Szkotów? Dzisiaj Probierzówka pokaże nam, czy to możliwe.

0

@tomek8756 uważam, że ten mecz się nie odbędzie.

1

@Arden Od razu diable, zrozum mnie, ktoś musi rzucać te klątwy.

0

Salamon dzisiaj sprokurowany karny i czerwona.

0

@JohnnySilverhand jako trener też zły nie był, w końcu za jego kadencji wyszlismy z grupy na mundialu pierwszy raz od lat. Do tegp utrzymanie w LN i wygrany baraż ze Szwecją.

0

@Stinger_ Ehh. Niestety.

0

Wie ktoś, kto dzisiaj komentuje mecz Polski?

6

@tristan87 Też nie rozumiem tego fenomenu lizania dupy Zielińskiemu przez dziennikarzy od jakiegoś roku. Na siłę próbują zrobić z niego jakiegoś wielkiego lidera tej kadry, na boisku wcale tego nie widać.

0

Wolę Urbańskiego od Zielińskiego.

0

@mekston mówiłem o drużynach klubowych. Kolega napisał, że zawodnicy grajacy w am. Płd mają zaniżoną wartość, bo grają w tamtejszych klubach, tak jakby nie zdawał sobie sprawy, że poziom tamtejszych lig nie umywa się do Europy.

0

@Criss18Barca No spoko. Też mogę podać wyniki spotkań. Polska 2-3 Mołdawia. To Mołdawia lepsza od Polski? Polska 1-0 Niemcy. To Niemcy gorsze od Mołdawii? Kolejna sprawa - no tak, oczywiście, że są wartościowi zawodnicy z Ameryki Południowej. I co to zmienia? Znasz jakiegoś wartościowego Chillijczyka, Kolumbijczyka albo gościa z Panamy, którego wyjmiesz z topowego klubu i jego wartość spadnie? Przecież nie mówię, że cała Ameryka Południowa jest słaba. Argentyna, Brazylia, Urugwaj, Usa są mocne. Reszta to pod tym względem conajwyżej poziom reprezentacji Polski. Oczywiście cały czas mówimy o wycenie na transfermarkcie.

0

@Criss18Barca Od biedy to i nam zdarza się wygrać z Niemcami, albo zremisować z Hiszpanią.

0

@Criss18Barca Czy ja wiem, czy nie są gorsi? W sparingach z drużynami z innych kontynentów raczej Europa dominuje. Zresztą, taka liga brazylijska jest warta 1.5 mld euro, co nie jest małą sumą, jak na jej poziom. Piłkarze są oceniani dość rzetelnie, zdaje się.

2

Średnia łączna wartość drużyny (Transfermarkt):
- Euro 2024 - 456,8 mln
- Copa America 2024 - 166,5 mln

Od teoretycznie najsłabszej na Euro Rumunii jest aż 6 słabszych drużyn w Copa America.

0

@Messiah10 Ja tam wolałem Laskowskiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?