2

@misterio Wszystko, co może się wydarzyć, wydarzy się.

9

Przecież on tu rozegrał ledwie pół sezonu, dajcie mu czas... Co oni oczekiwali, że on wejdzie i z miejsca wypchnie Lewego z pierwszej 11 i będzie strzelać w co drugim meczu? Jestem za tym, by w następnym sezonie był w Barcelonie i dostał więcej szans. To, że nie jest wielkim technikiem to było wiadome od początku.

0

Ta asysta Yamala do Ruiza to dosłownie 1:1 jak ta do Lewego z Rayo.

0

@HypeR ja tam czekam na coś w klimatach Shurimy, albo Fleljordu. Może być i live-action :)

1

@HypeR lore jest bardzo rozbudowane, ale też w wielu momentach wewnętrznie sprzeczne i wiele razy zmieniane / nadpisywane.

5

Pedri dublet! Przyszedł Flick i od razu młody śmiga

1

@blakkudium Dla Yamala trzeba obejrzeć.

0

@zuaowca moich dwóch starych >>>> twój stary

0

Hojlund >> Haaland

0

@Aragorn33 Poland Garros

0

Jankos do wymiany :/

2

Będzie bardzo ciężko. Ale jeśli miałbym oczekiwać czegoś wynikowo od Flicka poza lepszą wizualnie grą, to właśnie jednego z tych dwóch trofeów, pucharu lub superpucharu.

1

@KamQiX grającą legendą nie brzmi już tak dobrze :/

7

Nikt nie postawił Idze nawet porównywalnych warunków, do tego co zrobiła Osaka w drugiej rundzie.

2

@FabianekMrozek Bardzo dobrze, że jest taki przepis. Rzygać się chce jak się wejdzie na La Ramblę czasami, chociaż jeden dzień przerwy.

3

@A4ron takie mecze też trzeba umieć wygrywać. Rybakina i Sabalenka nie podołały.

1

@Rastafarnianin Po pierwsze, to pytanie to nie luz, tylko czysty debilizm. A po drugie, gdzie on się oburzył o to pytanie?

3

Neuer będzie grać dopóki nie zakończy kariery, bo jest żywą legendą.

1

Kacper Tobiasz równo rok temu był wyceniany przez Transfermarkt na 5,5 mln €. Teraz jest to już tylko 800 tys. €. Potężny spadek, aż ciężko uwierzyć.

0

@FcPortoFan1999 Zobaczymy, jak się Piątek i Świderski pokażą.

0

@FcPortoFan1999 Ale to, to i Lewy potrafi, jakby go ustawić wyżej. Bo w tym meczu to w roli ofensywnego pomocnika bardziej, cały czas jakieś rajdy i rozprowadzanie piłki. A bardziej rzeczowych argumentów Buksa nie dał. Jedyną swoją okazję (podanie Urbańskiego) zmarnował.

4

@jacobFCB Kilka akcji wyhamował, kilka świetnie rozprowadził. Na przykład - jedna do Szymańskiego, druga klepka z Buksą.

1

@ZwyklyKibicBarcy04 I tak więcej zrobił niż Buksa przez 90 minut.

2

@Domin7777 XD? Ty jesteś chory.

0

Coś ten Lewandowski dzisiaj podejrzanie dużo biega.

5

Klasyczny Lewy. Tu nie poda. Tam nie strzeli, ileż można głaskać?

0

No Lewandowski pokaż żeś w formie.

0

Niech ci Ukraińcy się uspokoją w końcu, co oni tak brudno w towarzyskim grają. Jak tak dalej pójdzie to kogoś nam połamią i się skończy.

0

Urbański dzisiaj bardzo imponuje, ale brakuje mu trochę takiego drygu, żeby czasem spróbować coś więcej zrobić samemu

0

Dałby Bułce pograć chociaż z te pół godzinki...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?