kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
2
@misterio Wszystko, co może się wydarzyć, wydarzy się.
9
Przecież on tu rozegrał ledwie pół sezonu, dajcie mu czas... Co oni oczekiwali, że on wejdzie i z miejsca wypchnie Lewego z pierwszej 11 i będzie strzelać w co drugim meczu? Jestem za tym, by w następnym sezonie był w Barcelonie i dostał więcej szans. To, że nie jest wielkim technikiem to było wiadome od początku.
0
Ta asysta Yamala do Ruiza to dosłownie 1:1 jak ta do Lewego z Rayo.
0
@HypeR ja tam czekam na coś w klimatach Shurimy, albo Fleljordu. Może być i live-action :)
1
@HypeR lore jest bardzo rozbudowane, ale też w wielu momentach wewnętrznie sprzeczne i wiele razy zmieniane / nadpisywane.
5
Pedri dublet! Przyszedł Flick i od razu młody śmiga
1
@blakkudium Dla Yamala trzeba obejrzeć.
0
@zuaowca moich dwóch starych >>>> twój stary
0
Hojlund >> Haaland
0
@Aragorn33 Poland Garros
0
Jankos do wymiany :/
2
Będzie bardzo ciężko. Ale jeśli miałbym oczekiwać czegoś wynikowo od Flicka poza lepszą wizualnie grą, to właśnie jednego z tych dwóch trofeów, pucharu lub superpucharu.
1
@KamQiX grającą legendą nie brzmi już tak dobrze :/
7
Nikt nie postawił Idze nawet porównywalnych warunków, do tego co zrobiła Osaka w drugiej rundzie.
2
@FabianekMrozek Bardzo dobrze, że jest taki przepis. Rzygać się chce jak się wejdzie na La Ramblę czasami, chociaż jeden dzień przerwy.
3
@A4ron takie mecze też trzeba umieć wygrywać. Rybakina i Sabalenka nie podołały.
1
@Rastafarnianin Po pierwsze, to pytanie to nie luz, tylko czysty debilizm. A po drugie, gdzie on się oburzył o to pytanie?
3
Neuer będzie grać dopóki nie zakończy kariery, bo jest żywą legendą.
1
Kacper Tobiasz równo rok temu był wyceniany przez Transfermarkt na 5,5 mln €. Teraz jest to już tylko 800 tys. €. Potężny spadek, aż ciężko uwierzyć.
0
@FcPortoFan1999 Zobaczymy, jak się Piątek i Świderski pokażą.
0
@FcPortoFan1999 Ale to, to i Lewy potrafi, jakby go ustawić wyżej. Bo w tym meczu to w roli ofensywnego pomocnika bardziej, cały czas jakieś rajdy i rozprowadzanie piłki. A bardziej rzeczowych argumentów Buksa nie dał. Jedyną swoją okazję (podanie Urbańskiego) zmarnował.
4
@jacobFCB Kilka akcji wyhamował, kilka świetnie rozprowadził. Na przykład - jedna do Szymańskiego, druga klepka z Buksą.
1
@ZwyklyKibicBarcy04 I tak więcej zrobił niż Buksa przez 90 minut.
2
@Domin7777 XD? Ty jesteś chory.
0
Coś ten Lewandowski dzisiaj podejrzanie dużo biega.
5
Klasyczny Lewy. Tu nie poda. Tam nie strzeli, ileż można głaskać?
0
No Lewandowski pokaż żeś w formie.
0
Niech ci Ukraińcy się uspokoją w końcu, co oni tak brudno w towarzyskim grają. Jak tak dalej pójdzie to kogoś nam połamią i się skończy.
0
Urbański dzisiaj bardzo imponuje, ale brakuje mu trochę takiego drygu, żeby czasem spróbować coś więcej zrobić samemu
0
Dałby Bułce pograć chociaż z te pół godzinki...