0

Jak tam Cubarsi, bo 1 połowy nie widziałem?

0

@Stinger_ kupili go za 95 mln i posadzili na ławie, faktycznie dziwne.

3

Mam nadzieję, że Barca ruszy po Merino. Inna sprawa, czy sam zawodnik będzie chciał ruszyć do Barcelony, bo chętnych na pewno nie zabraknie, zwłaszcza tych bogatszych od nas.

0

@Korsain Prędzej dostanie Ronaldo - może wygra Euro, Portugalia ma jedną z lepszych kadr + wiekopomne pobicie rekordu ligi arabskiej, także zadatki są na ballona.

1

@KrychaFCB Nie oszukujmy się - jeśli Brazylia z Viniciusem w składzie wygra Copa America, a Francja (Mbappe) i Anglia (Bellingham, Kane) nie wygrają Euro, to Vini bez żadnej kontrowersji dostanie złotą piłkę.

5

@nexxo A to dobre XD. Inna ciekawostka - w top 30 pomocników jest Gavi, Frenkie De Jong i Pedri, ale o Gundoganie, który był najlepszym naszym pomocnikiem tego sezonu, już zapomnieli.

0

@DonAndres*8 I tak za wysoko. Zamiast niego powinien być tam Gundogan.

1

Messi wyżej w rankingu napastników od Phila Fodena, kiedy to do nich w końcu dojdzie, że Messi wypisał się z poważnej piłki? Jeśli wrzucają do takiego rankingu Leo, to równie dobrze można tam dać Ronaldo, w końcu pobił ten wspaniały rekord ligi arabskiej.

0

@FcPortoFan1999 Matematyczne tak.

0

@FcPortoFan1999 i tak już 3 porażki na koncie, tylko o honor grają

0

@Pawel13sz I dobrze, prawego obrońcę już mamy.

0

@Stanio87 Fabrizio Romano kiedyś ją potwierdził, teraz już nie znajdę. Z drugiej strony poczytałem chwilę i jest jedno doniesienie, że klauzula wygasła w styczniu. Jeśli tak, to szkoda.

3

@Patry10 dokładnie, ludzie nie rozumieją, że ceny za napastników są ogromne. Taki Hojlund albo Vlahović kosztowali ich kluby koło 80 mln, a poziomem jeszcze dużo brakuje im do Lewego. Kolo Muani 95 mln, a w PSG trafił tylko na ławę. Goncalo Ramos po jednym dobrym sezonie poszedł do PSG za 70 mln, 30-letni Kane to był koszt ok. 100 mln, tylko Haaland się z tego wyłamał, bo City zgarnęło go po zniżce. Za 50 mln Cunha, który strzelił 12 goli w PL. Za nieokrzesanego Roque musielismy dać koło 40 mln. Nie ma tak, żebyśmy na teraz kupili lepszą dziewiątkę od Lewego, nie stać nas.

15

@michal199500hehe dlatego wystawiał Lewego w każdym meczu i nie dawał szans Roque na dziewiątce. Ma to sens.

0

@Stanio87 Dlatego kosztuje 20 mln, a nie 100. Niższe koszta wiążą się z większym ryzykiem.

0

@korn234 tak tak, a miejsce w TOP4 La Liga zrobi się samo.

0

@Stanio87 bo widziałem, jakie bramki strzelał, oglądałem też pare meczów z jego udziałem i to jedt gość, który robi coś z niczego. Nie jest tak uzależniony od serwisu jak Dovbyk, ma niezły drybling. Jest tańszy i bardziej pasuje do Barcy

0

@Kozinho. Haaland

0

Wcale nie jestem taki przekonany, że Dovbyk byłby lepszy od Lewego. Na pewno jest młodszy i może się jeszcze rozwinąć, ale na razie zagrał tylko jeden sezon w Gironie która grała na niego. Wolałbym zobaczyć tu Guirrasego, podobno ma klauzulę w okolicach 20 mln.

1

@HighestInTheRoom Wiele zależałoby od formy Lewego.

0

@Jackazz Tak, ale miał już 34 lata.

0

@barcanawieki No takie rzeczy to się na emeryturze już powinno mówić, a nie przed wielkim turniejem...

4

Harry Kane gol na 3-0 z Bośnią.

2

De Jong jest teraz w krytycznym momencie swojej kariery. Krytyka z każdej strony, słabe występy w Barcelonie, kontuzje. Wątpię, że uda mu się z tego wygrzebać. Szkoda, że nie udało się go sprzedać wcześniej, gdy jeszcze byli chętni wydać na niego koło 100 mln.

0

@FcPortoFan1999 nieco więcej strzelają, są dynamiczniejsi od nas, ale ostatecznie i tak większość czasu piłka jest pod polem karnym Ukrainy, a Niemcy walą głową w mur i nie potrafią znaleźć drogi do bramki mimo mnóstwa prób.

0

@CriminalFCB A potem takie kluby wyrzucają Ekstraklasowiczów z europejskich pucharów.

1

Niemcy - Ukraina trochę taki mecz jak niedawny Niemcy - Polska.

0

@Faro Nie no, Lewy akurat miał już 34 lata. Co nie zmienia faktu, że wciąż był absolutnym topem dziewiątek w momencie transferu.

1

Te 7,5 mln i 50% to był całkiem niezły deal.

0

@SinMistico Fakt, ale z Polską już bym się go raczej spodziewał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?