kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
"- Lista trenera Papszuna się różniła i tam już kilku zawodników sprawiło, że się nieco zaskoczyłem - stwierdził Kulesza.
Mhm, a Patryk Peda z trzeciej ligi włoskiej to już Kuleszy nie zdziwił?
0
@Aragorn33 Jeśli jesteś pieszym i z założenia bardziej chcesz żyć, niż nie żyć, to nie powinieneś ślepo ufać przepisom. To, że miałeś pierwszeństwo nie da ci zupełnie nic gdy przywali w ciebie 15 tonowy tir. Kwestia rozejrzenia się i upewnienia się, czy coś cię nie zabije na przejściu to conajwyżej kilka sekund. Na cmentarzu jest wiele osób które miały pierwszeństwo i rację.
1
@Pawel13sz ale upadek człowieka... z eksperta La Rambli do eksperta ESPN, wygląda na to że dopadł go wiek
0
@Joe_Barbaro
1:1
2:2
1:4
0
Nie. Do Atletico i tak idzie Dovbyk, Roque nie dostałby tam minut. Wyszłoby jak z Torre w Gironie.
0
@Faro Genialne, niech Nico asystuje dla Fatiego, który gra na jego pozycji.
9
15 milionów Haha. To już lepiej niech zostanie... za mniej niż 40 nawet bym nie rozmawiał.
1
@Aferzysta zależy od sportowca, jak mówimy o piłkarzach to niech nie reklamują, i tak mają dużo kasiory
1
@macio_944 Coś, za co szanuję Probierza, to tak mocne postawienie na Zalewskiego. Grą w klubie argumentów nie dawał praktycznie żadnych, a jednak miał jego całkowite zaufanie jak przyjeżdżał na kadrę.
44
Pociąg o nazwie "Ekstraklasa" przyjeżdża tylko raz w życiu. Jeszcze będziesz żałować młody.
0
@kuz Granada potrafiła? W jednym meczu z nimi Lewy strzelił jedną bramkę. Girona potrafiła? W dwóch meczach z nimi dwie bramki. Z Rayo w dwóch meczach jedna bramka.
2
@Kamilos84 Dla mnie Piątek.
0
@Kamiloza91 Przecież Lewy to zwykły oszust. Za każdym razem, gdy strzela bramkę, albo notuje asystę, to piłka odbija mu się od sęka.
0
@Rust_Cohle Czy ja wiem? Walia grała na ostatnich mistrzostwach świata, na Euro 2020 wyszła z grupy, w 2016 byli nawet brązowymi medalistami Euro. To nie był łatwy przeciwnik.
0
@kuz obejrz sobie jeszcze raz tą akcję na spokojnie i spróbuj zachować obiektywność.
25
Do czego to doszło, Polska - Holandia bez Ding Donga i Lewego.
0
@Danny Gaucho jak już mówimy poważnie, to proszę was. Tak, nie chciał podawać, więc delikatnie, bez zamachu charakterystycznego dla strzału z takiej odległości, podał piłkę idealnie pod nogi Świderskiego. A czy chciał strzelać? No jasne, każdy napadzior chce strzelać. Ale zobaczył Świderskiego w lepszej pozycji i mu podał.
2
@kuz Lewandowski - najbardziej pechowy piłkarz świata. Cały czas mu się piłka odbija od sęka i trafia pod nogi kolegi, albo do bramki.
3
@Maciej_T tak. Schodzi do linii obrony, odbiera piłkę obrońcom, idzie z tą piłką kilkadziesiąt metrów, po czym zgrywa do tyłu, w najlepszym przypadku do boku.
0
@kuz Bayern bez Lewego gra lepiej i ma pierwszy sezon bez trofeów i na 3 miejscu w lidze od lat. Kane nie pomógł ;)
0
@Ronad10 widać jak ty oglądasz :) Faktycznie nie raz, bo nigdy nie było takiej sytuacji. Jak jeszcze Xavi nie wystawiał go na lewym skrzydle, to obok Yamala grał jako ofensywny pomocnik. Na dziewiątce grali w tym sezonie Lewy, Ferran, Roque, Felix, Guiu, w tej kolejności pod względem minut na tej pozycji.
0
@ShawnC Zarówno Zalewski jak i Urbański mogą grać w pomocy. Dla Urbańskiego jest to nawet główna pozycja, to Probierz go z musu ustawiał wyżej. Inna sprawa, że na pewno nie za Slisza, bo to DPM.
0
@VegetaPolska bez przesady, Turcja to jest wymagający przeciwnik. Jest czego gratulować, zwłaszcza patrząc na kontuzje, które sprawy nie ułatwiły. Po Mołdawii albo Wyspach Owczych może brzmiałoby to kuriozalnie, ale tak jest na miejscu. Co nie jest na miejscu, to patetyczny komentarz Borka, jak ja tego człowieka w roli komentatora nie trawię :)
0
@SkilledHydra16 Mimo wszystko nie był to jego najlepszy mecz. Zmarnował jedną setę (podanie Szymańskiego), przegrał wszystkie pojedynki fizyczne. Na pewno to dobra obietnica na przyszłość, ale na razie widzę go z ławki.
0
@norbi77 to było nic, chyba nie słyszałeś, jak się radował przy golach z potężnymi Wyspami Owczymi w eleminacjach.
0
Mają swój moment chwały. I dobrze, niech się cieszą, bo zaraz nadchodzi Euro i znacznie trudniejsze mecze :/
0
@esem91 W sumie nie wygląda to aż tak źle, jak myślałem.
2
Zalewski pobiegł do przodu jak Grosicki za swoich najlepszych czasów.
9
Borek w ekstazie po wielkim zwycięstwie reprezentacji Polski w towarzyskim meczu.
0
@Litman Uważam, że trzeba odstawić Ziela, chyba że będziemy musieli bronić. Do tego Piotrowski niestety się za dobrze nie pokazał, więc za niego Urbański.