kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
1
Oj ciężko nam będzie na tak pressujących Austriaków.
1
@Roobo Czekaj, co? To Anglia nie ma ogromnego potencjału kadrowego?
2
Kounde nie podawaj temu zdrajcy!
0
@Jarema2000 Ja tam Bożydara lubie.
0
dlaczego Borek najlepsze mecze dostaje wrrr.
2
Lukaku w 115 spotkaniach w reprezentacji strzelił 85 bramek. Daje to średnią 0,74 gola na mecz - wyższą od Kane'a (0,68), CR7 (0,63), Messiego i Mbappe (0,59), Lewandowskiego (0,55), Ibrahimovicia (0,51) i Suareza (0,49). Wyższą ma np. Erling Haaland (0,94).
4
@Volk I oby tak do końca!
1
Ale że Belgia wtopiła? No nieźle, nieźle się dzieje. Oby chociaż Francja wygrała w ten dzień underdogów.
8
Gavi kapitanem!
0
Ukraińcy przegrywają z Rumunią. My przegrywamy z Mołdawią. Nie jesteśmy tacy sami.
0
Niesprawiedliwe, Rumuni mieli więcej kibiców.
1
W końcu jakiś underdog wygrywa.
0
@don'T.R.I.P.e mimo wszystko, wszedł na 20 minut z Turcją i zdążył zanotować asystę. Widzę go wchodzącego w drugiej połowie.
1
Ukraina jak kiedyś Polska z Kolumbią.
0
Stanciu!!! La Bombazo!
0
Nuda ci Ukraińcy.
1
@Lionel_Messi10 W skali drewna umieściłbym go między Lewym, a Haalandem.
0
@Cygan BRC Ale to jest logiczne, że Holendrzy, gdyby przegrali z Polską mającą z 5 razy gorszą kadrę od ich kraju byliby wściekli. To nie jest równe starcie, u nas ledwo kto regularnie gra na zachodzie. Nasza "gwiazda" Zalewski zagrał 1600 minut w Romie, nie zaliczył gola i miał 3 asysty. Zieliński na ławie od stycznia. Kiwior ława, grał tylko dlatego, że jego rywale byli połamani. Lewandowski, jedyny sensowny, od razu się połamał. To jest różnica potencjału i trzeba być idiotą, by nie rozumieć, skąd te pochwały w mediach.
1
@KamQiX Touche XD
1
@betonito powiem tak, podobnie jak kolega wyżej. Co wolisz? Wybierz jedno.
Granie gówna i proszenie Argentyńczyków, by przestali strzelać (0 punktów)
Granie całkiem niezłej piłki i przegrana po wyrównanym meczu z Holandią (0 punktów)
1
@KamQiX Nie hejt, tylko krytyka. Ludzie zwracali uwagę, że Papszun lepiej radził sobie w piłce klubowej, a także na to, że wpływ na zatrudnienie Probierza miały znajomości (co zresztą Kulesza sam ostatnio w wywiadzie przyznał). Dla większości, tak jak dla mnie, to było rozczarowanie, ale hejtu nie widziałem.
9
@JimMorrisonFCB Przecież my mieliśmy niewiele mniejsze xG od nich :) A okazji tyle nie mieli, mieli 21 strzałów i większość z trudnych pozycji.
0
@Litman słaby akurat nie jest, umiejętności ma wysokie. Tylko za często łapie kontuzje. A Barca to nie jest klub, w którym ogrywa się kogoś, kogo w przyszłości się sprzeda. Tak działają BVB albo inne RB Lipski.
2
@PatrykBarca Austria to taki sam średniak, jak i my. Na spokojnie do ogrania, coś jak 55/45, z lekkim wskazaniem na Austrię. W towarzyskich, bo w towarzyskich, ale jednak ograliśmy Ukrainę i Turcję, dwie ekipy z większym potencjałem od Austrii (Chociaż ta druga ma ciężki rok).
2
@normasubiektywna Akurat wczoraj grał jako ŚO. A ten eksperyment z DPM'em pokazał, że na dłuższą metę nie może nim być. Jest bardzo solidny z tyłu, ale kompletnie nic nie daje w grze z przodu.
4
De Zerbi transfer do Olympique Marsylia. Imo regres.
0
15 mln na teraz? Biorę. To jest piłkarz, który ma duży potencjał, ale w Barcy obecnie nie ma jak dostać minut. Za duża konkurencja. Musielibyśmy sprzedać któregoś z dwójki Inigo / Christensen, to może zagrałby z 500 minut. A te 500 minut to mogłoby być spore ryzyko, bo z tego co tu często czytam, to on jest mocno elektryczny, popełniłby kilka farfocli i wartość poleciałaby w dół. Złapałby kontuzję, wartość poleciałaby w dół. Nie ryzykowałbym.
3
@LukaszFan Ja rozumiem sam faul, ale dawanie za to żółtych kartek to już przesada.
1
Serbowie już wyczerpani.
1
@Firestone to niech wezmą takiego, co i stylu nie ma, i wyników nie robi.