kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
3
Dla dobra piłki nożnej, Southgate musi zostać zwolniony.
1
Vlahović jaki strzał, świetnia próba!
1
@Tasde W pierwszej połowie miał 2, i tak spory progres.
4
Taka typowa Xavineta z mistrzowskiego sezonu. Gol i męczenie buły resztę gry.
1
Harry Kane słupek! Jak on tego nie trafia!
1
Dziwne te zmiany.
2
Nie ma w ogóle przyjemności z gry u Anglików.
8
Nie można Serbów chwalić za ten mecz. Masz rywala w tak słabej formie i nie potrafisz stworzyć sobie żadnej sytuacji.
1
Palmer już dawno powinien był wejść.
3
Ale ta Anglia jest do bólu przeciętna. Aż się prosi, żeby tu jakieś punkty Serbia urwała.
1
@Faro akurat Yamal też lubi sobie sprawić małe padolino od czasu do czasu
1
@Kamiloza91 Nie ma sensu takie żonglowanie trenerami, jak do tej pory. Jak już Probierz zaczął i to nawet nie tak źle, to niech sobie dalej trenuje. Zwłaszcza, że Papszun na razie niedostępny.
1
@FcPortoFan1999 Taki instynkt. Ale na ziemi się zorientował szybko, że nic z tego nie będzie.
1
Kane co do środka musi schodzić, żeby dostać piłkę...
2
A więc koniec I połowy.
Harry Kane w skrócie - 2 kontakty z piłką, jedno celne podanie, jeden faul, jedna strata w 45 minut.
Anglicy muszą w końcu zacząć korzystać z najlepszej dziewiątki na świecie w tym momencie.
0
@messi33 Kto z tej argentyny?
11
@betonito Wciąż ich kadra jest czterokrotnie bardziej wartościowa od naszej. To jest ogromna różnica potencjału.
5
Szpaku powinien komentować ten mecz. Tyle ić ów...
2
Ta żółta kartka dla Serba to za co, toć Bellingham się w niego wpierdzielił...
1
@TheNekro94 Powiedz to Lewemu, któremu odwoływali plebiscyt, bo w Ligue 1 nie rozgrywano meczów w czasie COVID'a
1
@FCBMati10 co poradzisz, byli najlepsi. Jest jeszcze Mbappe, na spokojnie może zgarnąć tę nagrodę, jeśli poniesie Francję na Euro. Zwłaszcza, że ballon d'or to francuska nagroda :)
1
Harry Kane - 1 kontakt z piłka i 1 faul w 30 minut.
0
Oby Anglia nie wygrała Euro, bo skończy się jajcowanie z Harry'ego Kane'a.
0
Mitrović jaką szansę zmarnował...
0
Pierwszy kontakt z piłką Harrego Kane'a po 18 minutach. No, gość sobie za dużo nie pogra z takimi kozakami dookoła.
2
@Arden Ronaldo już teraz zasługuje, pobił niepobijalny rekord ligi arabskiej...
0
@messi33 Jeszcze Kroos jest, ostatnio ma dobrą markę w mediach. Jakby wygrał Euro to byłoby o nim głośno
2
@Encore lepsze to niż Vinicius...
7
Śmiesznie by było, gdyby ta Anglia z tymi wszystkimi gwiazdami nie wyszła z grupy. Chciałbym to zobaczyć.
1
@Lola120 Trzeba robić swoje i nie bać się nazwisk. Legia też trafiła do grupy śmierci w LKE i jakoś z niej wyszła. Da się? Da się.