kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@Peciak Ta dyscyplina, ten pressing. Oni harują jak woły, każdy jeden.
1
Ale ten Kante lata. Niby z ligi arabskiej, ale robi robotę
0
W końcu zmiana.
1
@macio_944 Czy ja wiem? To Austriacy świetnie bronią, no i ten pressing. A Francja i tak stworzyła sobie mnóstwo szans.
0
Ależ podanie Mbappe. A Koundziak strzał do statystyk.
0
@Encore Wygrał pozycje, zastawił się. Ja bym tam karniaczka dał :)
0
@Encore No jak nie jak tak?
1
Manzano w formie. Toż to karny.
2
Przecież już mu nawet obrońca odpuścił, mógł sobie na spokojnie ustawić piłkę i jak karniaczka ładować XD
0
MBAPPE COŚ TY ZROBIŁ XDD
0
@ArcziArtt Nie no, 70 to już nieosiągalne. Palmer poszedł do Chelsea za 50 mln, taka kwota to już byłoby bardzo dużo za Fermina.
0
@barca__rządzi A co mi z tej 1/8 na mistrzostwach świata? Kadra rozj*bana na następny rok, psycha piłkarzy zniszczona, jeszcze jakiś Portugalczyk pozorant dobiłby ich na dobre, gdyby Probierz tego w ostatniej chwili nie uratował. Niech grają swoje, wyniki może przyjdą, może nie. Najpierw musimy rozwinąć naszą piłkę klubową, nasze szkolenie. Fakty są takie, że większość naszych talentów za granicą nic nie znaczy. Tak nie może być. Jak kadra ma osiągać sukcesy, jak nie ma kim grać?
2
"spotkał się z odmową ze strony FC Barcelony, która była rozśmieszona tą propozycją. Była to pierwsza oferta, jaką klub otrzymał za 20-latka."
Poprawnie. 30 mln, a to dobre... Dajcie z 50, to zaczniemy negocjacje.
3
@FabianekMrozek najgorzej jest, jak ktoś w swoich modelach symulacyjnych już dopisuje nam 3 punkty za ten mecz, co nie?
5
Dembele klasyczny występ, generator zdarzeń losowych jak już ma piłkę.
0
@mekston A co mnie jakaś oficjalna strona, znacznie łatwiej zajrzeć na transfermarkt, niż sprawdzać po kolei wszystkie oficjalne strony i liczyć. Wygoda przede wszystkim. Ale faktycznie, co do zasady nie powinien Borek tak tego określać.
0
@mekston To kwestia definicji. Definicję można zmienić i nie raz to robiono. Dla mnie to normalna asysta.
1
@Faro Transfermarkt zlicza asysty przy golach samobójczych jako normalne asysty. Zależy od metodyki.
0
@mekston Zależy od metodyki liczenia. Transfermarkt zlicza asysty przy golach samobójczych i ja się z tym zgadzam.
1
Dlatego właśnie Mbappe to najlepszy piłkarz na świecie w tym momencie, dawać mu ballona.
0
Classic Dembele XD
2
ależ ogromny fart Francuzów.
0
To w sumie trochę śmieszne, że w Barcelonie nie ma już absolutnie nikogo, kto by tęsknił za Dembele. Młodziutki Yamal nie mógł lepiej wejść w jego buty.
0
Kounde już się chyba na stałe przebranżowił na PO. W tym sezonie nawet narzekać przestał. I bardzo dobrze. Na PO jest świetny, zwłaszcza w obronie.
0
@Roobo Ale to ty mi wyskakujesz z jakimiś tekstami, że trenerów Anglii i Francji odróżnia to, że Deschamps ma kadrę z ogromnym potencjałem, a Southgate to już nie.
0
Griezmann mógł podawać do Dembele.
0
Słabo sobie radzą z pressingiem Austriaków Francuzi.
1
@Roobo I co to zmienia w tym, że kadra Anglii jest o 300 mln bardziej wartościowa, od tej francuskiej?
1
@JordiAlbion „Ktoś da du*y, będzie z tego rozliczony”, stary, sprawdzony tekst. Zawsze działa.
1
@Roobo Ależ z porównaniem, jak najbardziej. Potencjał mają nawet większy. Przecież kadra Anglików jest warta 300 mln euro więcej.