1

Zieliński póki co jedyny jakoś tam działa.

2

Frankowski nie ma żadnych zalet oprócz szybkości. Żadnych. I tu pada kluczowe pytanie, dlaczego nie ma w kadrze Casha?

5

@Kapitan hawk Ciesz się, że nie pozbawił cie dziewczyny :/

0

Szczęsny masterclass, kolejny epizod.

0

Frankowski gdzie ty rzucasz...

0

Zalewski... Ładna akcja mimo wykończenia.

0

Na MŚ w Katarze to byłby karny.

2

Mógł podawać Piątkowi, w dobrej pozycji był.

0

Fart, że Austriacy jeszcze zza pola karnego nie walą, bo już wiele razy mieli czyste pozycje, czas i miejsce.

0

Co oni tacy wolni? 20 lat mają z piłką Austriacy, zanim ktoś dobiegnie.

0

Nie ma Lewandowskiego na boisku, nie ma kogo obwinić. Ale przecież wiadomo, że to jego wina zawsze była.

0

To na Holandię się nie obsrali, a na Austrię już tak?

0

Mamo, to nie tak miało być...

0

Halo, co z tym miłym dla oka stylem? Wstawać, budzić się!

1

Brakuje Lewandowskiego.

0

Halo gdzie transmisja...

0

Piątek miał jakiś bardzo dziwny plan.

3

Ale ten typ z Ukrainy, co wybijał i trafił w siebie to jakiś regen Krychowiaka, tylko znacznie potężniejszy, bo jeszcze setę przeciwnikowi zaserwował.

4

Świetnie Słowacy wyglądają.

1

@AFA Świetne losowanie wtedy mieliśmy, niestety skończyło się kompromitacją...

1

Ależ bolące jest to 0:3 z Kolumbią.

1

Te 6 milionów to jednak trochę za mało...

0

@MesQueUnClub96 To Sofascore, więc raczej nie wymyślone. Meczu nie oglądałem :)

3

Dwie twarze Messiego z Kanadą.
- z jednej strony:
6 kluczowych podań
5 wielkich szans stworzonych (!)
1 asysta
- z drugiej strony:
2 wielkie szanse zmarnowane
0 goli
udane dryblingi 1/5
wygrane pojedynki 3/12

1

Ale dzisiaj Hiszpanie zmarnowali wszystko co mieli, a mieli naprawdę wiele świetnych okazji. Skuteczność absolutnie fatalna, tak nie zajdą daleko na Euro.

1

Morata taranuje przeciwnika po raz 23232324

0

Włosi - 2 strzały, w tym 2 niecelne
Statyści w tym meczu.

0

Nie no, Ferminek odstawiony?!

1

Dawać Ferminatora za Pedriego!

2

Oj zaczynam się psychicznie przygotowywać na jakiegoś samobója Salamona, albo Betoniarka. Own goal jest w kosmicznej formie, on się nie zatrzymuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?