kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
1
Zieliński póki co jedyny jakoś tam działa.
2
Frankowski nie ma żadnych zalet oprócz szybkości. Żadnych. I tu pada kluczowe pytanie, dlaczego nie ma w kadrze Casha?
5
@Kapitan hawk Ciesz się, że nie pozbawił cie dziewczyny :/
0
Szczęsny masterclass, kolejny epizod.
0
Frankowski gdzie ty rzucasz...
0
Zalewski... Ładna akcja mimo wykończenia.
0
Na MŚ w Katarze to byłby karny.
2
Mógł podawać Piątkowi, w dobrej pozycji był.
0
Fart, że Austriacy jeszcze zza pola karnego nie walą, bo już wiele razy mieli czyste pozycje, czas i miejsce.
0
Co oni tacy wolni? 20 lat mają z piłką Austriacy, zanim ktoś dobiegnie.
0
Nie ma Lewandowskiego na boisku, nie ma kogo obwinić. Ale przecież wiadomo, że to jego wina zawsze była.
0
To na Holandię się nie obsrali, a na Austrię już tak?
0
Mamo, to nie tak miało być...
0
Halo, co z tym miłym dla oka stylem? Wstawać, budzić się!
1
Brakuje Lewandowskiego.
0
Halo gdzie transmisja...
0
Piątek miał jakiś bardzo dziwny plan.
3
Ale ten typ z Ukrainy, co wybijał i trafił w siebie to jakiś regen Krychowiaka, tylko znacznie potężniejszy, bo jeszcze setę przeciwnikowi zaserwował.
4
Świetnie Słowacy wyglądają.
1
@AFA Świetne losowanie wtedy mieliśmy, niestety skończyło się kompromitacją...
1
Ależ bolące jest to 0:3 z Kolumbią.
1
Te 6 milionów to jednak trochę za mało...
0
@MesQueUnClub96 To Sofascore, więc raczej nie wymyślone. Meczu nie oglądałem :)
3
Dwie twarze Messiego z Kanadą.
- z jednej strony:
6 kluczowych podań
5 wielkich szans stworzonych (!)
1 asysta
- z drugiej strony:
2 wielkie szanse zmarnowane
0 goli
udane dryblingi 1/5
wygrane pojedynki 3/12
1
Ale dzisiaj Hiszpanie zmarnowali wszystko co mieli, a mieli naprawdę wiele świetnych okazji. Skuteczność absolutnie fatalna, tak nie zajdą daleko na Euro.
1
Morata taranuje przeciwnika po raz 23232324
0
Włosi - 2 strzały, w tym 2 niecelne
Statyści w tym meczu.
0
Nie no, Ferminek odstawiony?!
1
Dawać Ferminatora za Pedriego!
2
Oj zaczynam się psychicznie przygotowywać na jakiegoś samobója Salamona, albo Betoniarka. Own goal jest w kosmicznej formie, on się nie zatrzymuje.