1

Ci Portugalczycy grają, jakby im się grać nie chciało.

0

Ronaldo, ach, co za pech. Kapitalna interwencja bramkarza!

0

@Comfortable_ A kogo to obchodzi, gdzie Yamal, gdzie Guler. Skupmy się na sobie.

1

Lią, co ty robisz?! Przecież takie piłki cofa się do tyłu, do GOAT'a i on już je wkłada do brameczki...

1

@cchesterr43 W sensie, że cały czas mielibyśmy posiadanie i kopalibyśmy na połowie przeciwnika? Wątpię

0

Cristiano sieje grozę, ale na razie oszczędza Czechów.

0

Ciekawe, jak wygląda posiadanie.

1

GOAT na pozycji, a ten biegnie. Żałosne zachowane Lią.

1

@Domin7777 No, na tym polega bycie debiutantem, nie?

5

Ależ on ma kocie ruchy, ta gra na małej przestrzeni, te sztuczki

0

@Gibbon_FCB GOAT sam przeciwko całemu światu.

0

No ale te piłeczki do GOAT'a to Lią musi lepsze zapodać.

0

@bartekvisca Ronaldo jeszcze na mundial się szykuje.

0

Ależ ten Ronaldo sieje ferment w szeregach Czechów, czuć najwyższą klasę

1

@HypeR nie wiem, czy ci uwierzę, ale mam to gdzieś

0

@Emhyr Omorodion XD

1

@fur_Deutschland jest w formie + konkurenci bez formy

10

Te 16.33% na Cubarsiego jako MVP sezonu i 8,33% na Fermina, a jednicześnie 3,66% na Gundogana sporo mówi o mentalności kibiców Barcy. Najlepiej to by samych młodych wystawili.

4

Sio z tym bajkopisarzem. Jego ostatnie wielkie "coś", to było info o tym, że Haaland spotkał się z jakimś agentem z Barcy.

0

@mordini123 trzeba liczyć na dobre losowanie w III rundzie eliminacji LKE

0

@Zoker Tak to jest, jak najlepsza dziewiątka na świecie robi 2 kontakty z piłką w 45 minut.

0

@Herato Dziwne, że Immobile tak mało nastrzelał.

1

@korni20 Gdzie tam, jeszcze długa droga do poziomu Gry o Tron. Zresztą, nie lubię tego porównania. HotD to inny serial, bardziej kameralny, z jeszcze większym naciskiem na intrygi i znacznie mniejszym tempem akcji. Ale kto wie, może jeszcze się rozkręci.

4

@Herato Messi - 0. To właśnie pokazuje, kto tu jest Goatem.

0

Dzisiaj tylko dwa mecze? Co taka bida?

0

@Deviler nie, piłkarz regularnie grający i strzelający bramki w Barcelonie nie jest potrzebny reprezentacji Polski. Na szczęście mamy na tej pozycji tak wiele zawodników, którzy grają w poważnych klubach. Piątek, który odbił się od średniaka Serie A. Buksa, który odbił się od średniaka Ligue 1. Świderski, który grzeje ławę w drużynie, która do ostatniej kolejki biła się o utrzymanie w Serie A.

1

Dobra, kij tam w te Austrie. Trzeba 3 punkty na Francuzach zrobić.

1

Ale ten Thuram to jest placek.

0

Ale Francja to już ze dwie bramki więcej conajmniej powinna strzelić.

0

@Peciak Ta dyscyplina, ten pressing. Oni harują jak woły, każdy jeden.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?