kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
1
Ci Portugalczycy grają, jakby im się grać nie chciało.
0
Ronaldo, ach, co za pech. Kapitalna interwencja bramkarza!
0
@Comfortable_ A kogo to obchodzi, gdzie Yamal, gdzie Guler. Skupmy się na sobie.
1
Lią, co ty robisz?! Przecież takie piłki cofa się do tyłu, do GOAT'a i on już je wkłada do brameczki...
1
@cchesterr43 W sensie, że cały czas mielibyśmy posiadanie i kopalibyśmy na połowie przeciwnika? Wątpię
0
Cristiano sieje grozę, ale na razie oszczędza Czechów.
0
Ciekawe, jak wygląda posiadanie.
1
GOAT na pozycji, a ten biegnie. Żałosne zachowane Lią.
1
@Domin7777 No, na tym polega bycie debiutantem, nie?
5
Ależ on ma kocie ruchy, ta gra na małej przestrzeni, te sztuczki
0
@Gibbon_FCB GOAT sam przeciwko całemu światu.
0
No ale te piłeczki do GOAT'a to Lią musi lepsze zapodać.
0
@bartekvisca Ronaldo jeszcze na mundial się szykuje.
0
Ależ ten Ronaldo sieje ferment w szeregach Czechów, czuć najwyższą klasę
1
@HypeR nie wiem, czy ci uwierzę, ale mam to gdzieś
0
@Emhyr Omorodion XD
1
@fur_Deutschland jest w formie + konkurenci bez formy
10
Te 16.33% na Cubarsiego jako MVP sezonu i 8,33% na Fermina, a jednicześnie 3,66% na Gundogana sporo mówi o mentalności kibiców Barcy. Najlepiej to by samych młodych wystawili.
4
Sio z tym bajkopisarzem. Jego ostatnie wielkie "coś", to było info o tym, że Haaland spotkał się z jakimś agentem z Barcy.
0
@mordini123 trzeba liczyć na dobre losowanie w III rundzie eliminacji LKE
0
@Zoker Tak to jest, jak najlepsza dziewiątka na świecie robi 2 kontakty z piłką w 45 minut.
0
@Herato Dziwne, że Immobile tak mało nastrzelał.
1
@korni20 Gdzie tam, jeszcze długa droga do poziomu Gry o Tron. Zresztą, nie lubię tego porównania. HotD to inny serial, bardziej kameralny, z jeszcze większym naciskiem na intrygi i znacznie mniejszym tempem akcji. Ale kto wie, może jeszcze się rozkręci.
4
@Herato Messi - 0. To właśnie pokazuje, kto tu jest Goatem.
0
Dzisiaj tylko dwa mecze? Co taka bida?
0
@Deviler nie, piłkarz regularnie grający i strzelający bramki w Barcelonie nie jest potrzebny reprezentacji Polski. Na szczęście mamy na tej pozycji tak wiele zawodników, którzy grają w poważnych klubach. Piątek, który odbił się od średniaka Serie A. Buksa, który odbił się od średniaka Ligue 1. Świderski, który grzeje ławę w drużynie, która do ostatniej kolejki biła się o utrzymanie w Serie A.
1
Dobra, kij tam w te Austrie. Trzeba 3 punkty na Francuzach zrobić.
1
Ale ten Thuram to jest placek.
0
Ale Francja to już ze dwie bramki więcej conajmniej powinna strzelić.
0
@Peciak Ta dyscyplina, ten pressing. Oni harują jak woły, każdy jeden.