kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
Dobra dawać cyferki i modele symulacyjne. Na pewno da się jeszcze wyjść, tylko...
0
@mekston Nie będzie już grać w Europie. Nie ma co się oszukiwać, ten sezon będzie ostatnim sezonem Roberta w poważnej piłce.
1
Lewandowski powinien zrezygnować z kadry po Euro. Do Mundialu już i tak nie dotrwa, za stary, zaraz po sezonie pójdzie do jakiegoś MLS'u albo Arabii. Niech zrezygnuje i skupi się w pełni na Barcy, a kadra niech przygotuje się na grę bez niego.
0
Przeanalizujmy przyczyny, znajdźmy winnego. Borek nie komentował, go wykluczamy. Krychowiak dawno na emeryturze. Trener pozorant out. Zostaje tylko Lewy, no cóż.
0
Barcelono wróć...
5
Czemu bez Urbańskiego wcześniej...
0
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało...
0
Znów mecz o honor z Francją. Na MŚ teoretycznie z grupy wyszliśmy, ale honoru nie było w tym za grosz
0
Grosicki zdrewniał w ekstraklasie.
0
Koniec. Nie wychodzimy z grupy, ende. Miło było.
3
Grosik, musisz. Zawsze w kadrze daje rade.
0
Świder powinien to do przodu grać.
0
Lewy chce dostać czerwoną? Co on wyprawia?
0
Czyli trzeba wygrać z Francją. Do zrobienia.
4
Robercik ty się tam za te więzadła nie łap. Masz jeszcze sezon w Barcy do rozegrania!
0
No ile te zmiany będą trwać...
1
Pazdan schodzi. Dobra nasza.
5
Jest i on. Wielki Polak, gwiazda Barcelony.
2
Chyba sobie jaja robisz pajacu z gwizdkiem
2
6 punktów wystarczy do wyjścia z pierwszego miejsca?
0
@kosiarz92 Ale później to on wystawił do środka tę piłkę, którą odbiła się do Piątka. Poza tym potrafi utrzymać piłkę, coś tam gra. Seta zmarnowana, ale nie tylko to liczy się w życiu :)
0
Kiwior, Szczęsny, Zieliński, Zalewski TOP.
0
Dziwne jest to xG. Gol Piątka miał 0.48 xG, a bramka Kane'a z niemal identycznej sytuacji i miejsca już tylko 0.28.
2
Austriacy grają słabo, mnóstwo niedokładnych zagrań. Ale my nie lepiej.
0
@Trojanek23 Piotrowski w towarzyskich pokazywał, że potencjał jest, ale niestety szansy nie wykorzystał.
0
@JordiAlbion Skóraś lepszy od Frankowskiego nie będzie. Może Bereszyński?
0
Frankowski i któryś z dwójki Slisz/Piotrowski do ostawki. No i przydałoby się jeszcze Robercika, pewnie Buksa będzie musiał ustąpić.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Dobra, to zmiana planów, Piątek może zostać po przerwie.
0
Piątek!! Pio Pio Pio Pio Piąteke!!!