kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
1
Siema, nie mogłem wcześniej oglądać meczu. Ktoś wie, jak radzi sobie gwiazda zaranna, the GOAT, Cristiano Ronaldo?
0
Każdy go tu chce, ale to trochę mission impossible.
0
@FcPortoFan1999 Tak, serwis jak marzenie.
0
@FcPortoFan1999 Co fakt to fakt
0
Kolejny gem za darmo.
0
Hurkacz to tak taktycznie oddaje te gemy za darmo, żeby zmęczyć przeciwnika, czy co?
0
@FcPortoFan1999 mocna kandydatura, trener zagraniczny z wielkimi osiągnięciami i doświadczeniem z gwiazdami, dodatkowo taktycznie szkolony przez gwiazdę zaranną Cristiano Ronaldo. Same zalety, niestety zajęty.
10
Jeszcze niedawno tymi filarami mieli być m.in Lewandowski i Ding Dong. Uwielbiam takie plotki.
1
@tristan87 Liczę na Bułkę. Szczęsny i tak miał kończyć zaraz karierę w kadrze, Skorupski technicznie może być lepszy od Marcina, ale jest już sporo po trzydziestce. Przydałoby się postawić na młodego. Do tego Urbański koniecznie w pierwszej 11.
5
Dla mnie powinien opuścić tę kadrę i skupić się na Barcelonie. Nic dobrego z tego dla niego nie ma. Każda porażka z nim na boisku staje się jego winą, nawet gdy w oczywisty sposób nie ma z nią nic wspólnego. Niech sobie odpuści, przed nim ostatni sezon w poważnej piłce, niech nie marnuje sił na jakieś mecze o pietruszkę w lidze narodów.
0
Jakoś dużo się tych komentarzy o siatkówce zrobiło od postu o tym, że nikt się tym nie interesuje w Euro.
1
@Kamiloza91 Zdecydowanie potrzeba tu zagranicznego trenera, najlepiej Portugalczyka.
3
Ale Holandia marnuje te kontry, jedna za drugą. Tak egoistycznie to oni bramki nie strzelą.
0
@JohnnySilverhand
"Chyba, że liczyłeś na to, że po takim czasie od razu zacznie grać 90 minut, ale to tylko pokaże z kim dyskutuję."
Ale to ty próbujesz przekonać mnie, że mamy mocną kadrę, czy nie? Był główną postacią Mew, czy nie był? Bo mi się wydaje, że 18% minut to stosunkowo mało, ale możesz mieć inną opinię. Pierwszy miesiąc, dwa po kontuzji, ok. Mógł grać niewiele, bo trzeba było na niego chuchać i dmuchać. Ale później się to nie poprawiło, dopiero w końcówce grał częściej.
"Zieliński nigdy nie "notował" liczb""
Notował, takie, jakie klasowy środkowy pomocnik powinien notować. W tym sezonie miał najgorsze liczby od 19/20. Zresztą, to nie tylko kwestia liczb. Od meczu z Realem grał średnio, lub słabo. To ty zwaliłeś całą winę za odstawienie go na ławę na transfer, ja patrzę z szerszej perspektywy. Grał słabo, więc Napoli nie zależało na tym, by grał w pierwszej 11. Z nim, czy bez niego, wyniki oraz styl były bardzo słabe jak na mistrza kraju. A przypominam, że grał w tym klubie od lat, powinien być jednym z liderów tego zespołu.
"Jakich liczb oczekujesz od wahadłowego? 30 bramek i 20 asyst? Przestał grać bo De Rossi nie gra na wahadła."
Jakichkolwiek liczb. 2 gole i asysta w 3185 minut nie łapią się w tą definicję. Poza tym, znów podajesz argumenty na moją korzyść. Nie gra? Nie gra. Więc jaki masz problem? Mam zakłamywać rzeczywistość i mówić, że świetnie mu idzie w klubie, tylko trener niefajny, gdy ten grzeje ławę?
"Piątek i Buksa zagrali bardzo dobre sezony, a Piątek jak już napisałem, bohater Basaksehir i ich najlepszy zawodnik w sezonie."
Powiedzmy, że tak, są czołowymi postaciami swoich klubów w Turcji. Mamy więc w kadrze jednego świetnego napastnika i dwóch solidnych.
0
@JohnnySilverhand Ale to ty kłamiesz :/
Zieliński od gola z karnego z Realem w LM nic nie grał. Nie notował żadnych liczb. Po paru miesiącach usiadł na ławie - tak, transfer miał z tym wiele wspólnego, ale słaba forma również. Nie był kluczowym zawodnikiem, Napoli za nim nie tęskniło.
Piątek i Buksa zagrali solidne sezony. Nic więcej.
Moder zagrał 18% możliwych minut w PL. Możliwych, czyli tych po powrocie po kontuzji. Faktycznie, większość.
Tak, Zalewski przestał grać po zmianie trenera. Poprzedni forsował go na siłe, dawał masę minut zawodnikowi, który w ogóle nie robił liczb.
Urbański dopiero zaczyna i nie wypada go krytykować, ale nadal to jedynie rezerwowy w swoim klubie, co potwierdza moje słowa. To wielki talent i oby dalej się rozwijał.
0
@Stinger_ Dziwne było wystawienie Piotrowskiego. Za niego powinien być Szymański / Urbański. Ale do reszty wyborów kadrowych ciężko się przyczepić.
A Zalewski i Urbański tak, póki co wyróżniali się na tle tej drużyny. Ale w klubach nie ma kolorowo. Zalewski w poprzednim sezonie był trochę na siłę forsowany, kompletnie nie robił liczb, a w tym odesłali go na zasłużoną ławę. Urbański dopiero zaczyna, więc tu nie będę narzekać.
0
@Lucyfffer Wciąż był jedną z głównych postaci w Barcelonie. Regularnie strzelał i był bodajże TOP 3 graczem z największą liczbą minut.
0
Przede wszystkim, nie winiłbym tu Probierza, ani nikogo. Po prostu mamy słabych piłkarzy. Zalewski, Zieliński, Moder, Kiwior, Świderski, Urbański, czyli gwiazdeczki tej kadry w klubach przez większość sezonu grzali ławę. Piątek i Buksa nie wyróżniają się szczególnie na tle średniej ligi Tureckiej. Piotrowski to gwiazda swojej ligi, ligi gorszej od Eklapy. Tak naprawdę, to jakiś poziom w tym sezonie trzymali tylko Lewy, Szymański i Szczęsny. Ci, którzy grają w topowych ligach, nie grają głównej roli w swoich zespołach, najczęściej są tłem dla lepszych zawodników. Musimy wypuszczać w świat lepszych piłkarzy, musimy mieć lepszą ligę. Wtedy pomyślimy o sukcesach w kadrze.
1
@FcPortoFan1999 Tak, ale Polska to jest kraj piłki nożnej. To jest nasz najbardziej popularny sport, dla Chińczyków i Hindusów jest on dość obojętny. Też ważną rolę odgrywa geografia, gramy w silnej Europie, a oni w słabej Azji. Powinniśmy mieć lepszą kadrę.
0
@mkord Zalewski może tak, Frankowski nie, on gra w Lens jako wachadłowy, to jego główna pozycja. W sumie, to zapomniałem o Cashu, więc on jako PO teoretycznie mógłby grać. Tylko że Santos już próbował grać czwórką z tyłu i wyszło fatalnie.
3
@Jonyx Klasyk. Zawsze to samo.
1
@NeroTFP1 Może. Ale będziemy mieć honor. A to najważniejsze.
0
Oj wy płaczki. Wystarczy, że wygramy wysoko z Francją i nie jedziemy do domu.
1
@trolownik Nie mamy w naszym kraju dobrych bocznych obrońców, ani skrzydłowych.
5
@Cochise Pora napić się wódeczki, takiej prosto z piwniczki. Najlepiej Temerskiej Żytniej.
0
@Uukasz_93 Tylko, że my nie mamy dobrych bocznych obrońców, a dobrych skrzydłowych mamy jeszcze mniej.
0
@NowyUzytkownik Ah, to wyjaśnia.
0
@arasz1819 Akurat dał dobrą zmianę, gdy już miał piłkę to robił coś dobrego. Ale do mundialu i tak już dawno nie będzie grać w Europie, powinien skupić się na Barcelonie.
0
@MesQueUnClub96 Ale Jezus Chrystus nie umie grać w piłkę.
0
@NeroTFP1 Wszedł na krótko i grał dobrze. Wygrał większość pojedynków, stworzył szansę dla Świdra, notował udane dryblingi i kluczowe podania. Za rzadko miał piłkę, jak już miał to robił coś dobrego. Ludzie go winią, bo tak jest najłatwiej.