1

Siema, nie mogłem wcześniej oglądać meczu. Ktoś wie, jak radzi sobie gwiazda zaranna, the GOAT, Cristiano Ronaldo?

0

Każdy go tu chce, ale to trochę mission impossible.

0

@FcPortoFan1999 Tak, serwis jak marzenie.

0

@FcPortoFan1999 Co fakt to fakt

0

Kolejny gem za darmo.

0

Hurkacz to tak taktycznie oddaje te gemy za darmo, żeby zmęczyć przeciwnika, czy co?

0

@FcPortoFan1999 mocna kandydatura, trener zagraniczny z wielkimi osiągnięciami i doświadczeniem z gwiazdami, dodatkowo taktycznie szkolony przez gwiazdę zaranną Cristiano Ronaldo. Same zalety, niestety zajęty.

10

Jeszcze niedawno tymi filarami mieli być m.in Lewandowski i Ding Dong. Uwielbiam takie plotki.

1

@tristan87 Liczę na Bułkę. Szczęsny i tak miał kończyć zaraz karierę w kadrze, Skorupski technicznie może być lepszy od Marcina, ale jest już sporo po trzydziestce. Przydałoby się postawić na młodego. Do tego Urbański koniecznie w pierwszej 11.

5

Dla mnie powinien opuścić tę kadrę i skupić się na Barcelonie. Nic dobrego z tego dla niego nie ma. Każda porażka z nim na boisku staje się jego winą, nawet gdy w oczywisty sposób nie ma z nią nic wspólnego. Niech sobie odpuści, przed nim ostatni sezon w poważnej piłce, niech nie marnuje sił na jakieś mecze o pietruszkę w lidze narodów.

0

Jakoś dużo się tych komentarzy o siatkówce zrobiło od postu o tym, że nikt się tym nie interesuje w Euro.

1

@Kamiloza91 Zdecydowanie potrzeba tu zagranicznego trenera, najlepiej Portugalczyka.

3

Ale Holandia marnuje te kontry, jedna za drugą. Tak egoistycznie to oni bramki nie strzelą.

0

@JohnnySilverhand
"Chyba, że liczyłeś na to, że po takim czasie od razu zacznie grać 90 minut, ale to tylko pokaże z kim dyskutuję."
Ale to ty próbujesz przekonać mnie, że mamy mocną kadrę, czy nie? Był główną postacią Mew, czy nie był? Bo mi się wydaje, że 18% minut to stosunkowo mało, ale możesz mieć inną opinię. Pierwszy miesiąc, dwa po kontuzji, ok. Mógł grać niewiele, bo trzeba było na niego chuchać i dmuchać. Ale później się to nie poprawiło, dopiero w końcówce grał częściej.

"Zieliński nigdy nie "notował" liczb""
Notował, takie, jakie klasowy środkowy pomocnik powinien notować. W tym sezonie miał najgorsze liczby od 19/20. Zresztą, to nie tylko kwestia liczb. Od meczu z Realem grał średnio, lub słabo. To ty zwaliłeś całą winę za odstawienie go na ławę na transfer, ja patrzę z szerszej perspektywy. Grał słabo, więc Napoli nie zależało na tym, by grał w pierwszej 11. Z nim, czy bez niego, wyniki oraz styl były bardzo słabe jak na mistrza kraju. A przypominam, że grał w tym klubie od lat, powinien być jednym z liderów tego zespołu.

"Jakich liczb oczekujesz od wahadłowego? 30 bramek i 20 asyst? Przestał grać bo De Rossi nie gra na wahadła."
Jakichkolwiek liczb. 2 gole i asysta w 3185 minut nie łapią się w tą definicję. Poza tym, znów podajesz argumenty na moją korzyść. Nie gra? Nie gra. Więc jaki masz problem? Mam zakłamywać rzeczywistość i mówić, że świetnie mu idzie w klubie, tylko trener niefajny, gdy ten grzeje ławę?

"Piątek i Buksa zagrali bardzo dobre sezony, a Piątek jak już napisałem, bohater Basaksehir i ich najlepszy zawodnik w sezonie."
Powiedzmy, że tak, są czołowymi postaciami swoich klubów w Turcji. Mamy więc w kadrze jednego świetnego napastnika i dwóch solidnych.

0

@JohnnySilverhand Ale to ty kłamiesz :/
Zieliński od gola z karnego z Realem w LM nic nie grał. Nie notował żadnych liczb. Po paru miesiącach usiadł na ławie - tak, transfer miał z tym wiele wspólnego, ale słaba forma również. Nie był kluczowym zawodnikiem, Napoli za nim nie tęskniło.
Piątek i Buksa zagrali solidne sezony. Nic więcej.
Moder zagrał 18% możliwych minut w PL. Możliwych, czyli tych po powrocie po kontuzji. Faktycznie, większość.
Tak, Zalewski przestał grać po zmianie trenera. Poprzedni forsował go na siłe, dawał masę minut zawodnikowi, który w ogóle nie robił liczb.
Urbański dopiero zaczyna i nie wypada go krytykować, ale nadal to jedynie rezerwowy w swoim klubie, co potwierdza moje słowa. To wielki talent i oby dalej się rozwijał.

0

@Stinger_ Dziwne było wystawienie Piotrowskiego. Za niego powinien być Szymański / Urbański. Ale do reszty wyborów kadrowych ciężko się przyczepić.

A Zalewski i Urbański tak, póki co wyróżniali się na tle tej drużyny. Ale w klubach nie ma kolorowo. Zalewski w poprzednim sezonie był trochę na siłę forsowany, kompletnie nie robił liczb, a w tym odesłali go na zasłużoną ławę. Urbański dopiero zaczyna, więc tu nie będę narzekać.

0

@Lucyfffer Wciąż był jedną z głównych postaci w Barcelonie. Regularnie strzelał i był bodajże TOP 3 graczem z największą liczbą minut.

0

Przede wszystkim, nie winiłbym tu Probierza, ani nikogo. Po prostu mamy słabych piłkarzy. Zalewski, Zieliński, Moder, Kiwior, Świderski, Urbański, czyli gwiazdeczki tej kadry w klubach przez większość sezonu grzali ławę. Piątek i Buksa nie wyróżniają się szczególnie na tle średniej ligi Tureckiej. Piotrowski to gwiazda swojej ligi, ligi gorszej od Eklapy. Tak naprawdę, to jakiś poziom w tym sezonie trzymali tylko Lewy, Szymański i Szczęsny. Ci, którzy grają w topowych ligach, nie grają głównej roli w swoich zespołach, najczęściej są tłem dla lepszych zawodników. Musimy wypuszczać w świat lepszych piłkarzy, musimy mieć lepszą ligę. Wtedy pomyślimy o sukcesach w kadrze.

1

@FcPortoFan1999 Tak, ale Polska to jest kraj piłki nożnej. To jest nasz najbardziej popularny sport, dla Chińczyków i Hindusów jest on dość obojętny. Też ważną rolę odgrywa geografia, gramy w silnej Europie, a oni w słabej Azji. Powinniśmy mieć lepszą kadrę.

0

@mkord Zalewski może tak, Frankowski nie, on gra w Lens jako wachadłowy, to jego główna pozycja. W sumie, to zapomniałem o Cashu, więc on jako PO teoretycznie mógłby grać. Tylko że Santos już próbował grać czwórką z tyłu i wyszło fatalnie.

3

@Jonyx Klasyk. Zawsze to samo.

1

@NeroTFP1 Może. Ale będziemy mieć honor. A to najważniejsze.

0

Oj wy płaczki. Wystarczy, że wygramy wysoko z Francją i nie jedziemy do domu.

1

@trolownik Nie mamy w naszym kraju dobrych bocznych obrońców, ani skrzydłowych.

5

@Cochise Pora napić się wódeczki, takiej prosto z piwniczki. Najlepiej Temerskiej Żytniej.

0

@Uukasz_93 Tylko, że my nie mamy dobrych bocznych obrońców, a dobrych skrzydłowych mamy jeszcze mniej.

0

@NowyUzytkownik Ah, to wyjaśnia.

0

@arasz1819 Akurat dał dobrą zmianę, gdy już miał piłkę to robił coś dobrego. Ale do mundialu i tak już dawno nie będzie grać w Europie, powinien skupić się na Barcelonie.

0

@MesQueUnClub96 Ale Jezus Chrystus nie umie grać w piłkę.

0

@NeroTFP1 Wszedł na krótko i grał dobrze. Wygrał większość pojedynków, stworzył szansę dla Świdra, notował udane dryblingi i kluczowe podania. Za rzadko miał piłkę, jak już miał to robił coś dobrego. Ludzie go winią, bo tak jest najłatwiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?