kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
XDDDD. Kalafiori coś ty zawalił, przecież tam nawet ryzyka nie było....
0
Oj, Pedri pechowo.
1
@GeneralXavi Ewidentnie widać po nich, że grali w piłkę.
1
@Popitek12 Lewandowski.
8
@Encore Chciałeś napisać Felix - Ferran - Raphinha
0
Ten Morata to umie się zatrzymać? Przecież on za każdym razem, jak ma okazję wwalić się w rywala z impetem, to to robi.
0
@Nazio_87 Robercik ma inną rolę na boisku. Co gwiazdy dały Nico w drybling, to Lewemu dały po trzykroć w wykończenie.
4
Ależ ten Nico ma w sobie magię.
0
@Lordzi Zgoda, mecz słaby. Ni ma goli, a Włosi trochę jak statyści.
0
Morata w schodzeniu na skrzydło nieco lepszy od Lewego. Co nie oznacza, że dobry.
1
Hiszpania obok Niemiec póki co najlepiej wygląda na Euro.
1
No toć tam aż się prosiło o prostopadłe do Pedriego...
6
Yamal co poczarował, no młody zaimponował.
0
Taki se meczyk.
1
Ładnie teraz poklepali Włosi.
3
Brakuje takiego Cubarsiego w obronie, nie?
0
@Smixu Rodriego. To zawodnik wyższej klasy, no i wydaje mi się, że klasowy DPM miałby większy wpływ na wyniki niż skrzydłowy.
0
No, to genialna wrzutka Moraty była. Szkoda.
0
Kupić Nico i tylko patrzeć, jak młodzi skrzydłowi Barcy się prześcigają w czarowaniu.
1
Dzisiaj Fermin musi wejść!
1
Ach, Pedri blisko!
2
@escarabajo najlepsza kanadyjka w PL to za mało, by przekonać Southgate'a.
0
Kane out. Mocne posunięcie wfisty.
2
@Kgorecki2500 A potem będzie tylko "Polacy nic się nie stało... Nic się nie staaaało"
2
@PatrychoO Ja tam czekam, aż w końcu Ferminatora puści do boju.
1
Ah, to był groźny strzał Fodena.
0
Ja wiem, że ta obrona Anglików nie jest jakaś super kosmiczna na papierze, ale czy to od razu oznacza, że cała drużyna, włącznie z Kanem musi im non-stop pomagać?
0
@VegetaPolska Czy ja wiem? Kane - najlepsza dziewiątka na świecie. Bellingham - najlepszy pomocnik na świecie. Taki Palmer, lider kanadyjki w PL, w kadrze siedzi na ławie, bo są lepsi. Nazwisk z topki mają wiele.
0
Ostatecznie Southgate'a raczej będzie się rozliczać z wyników, nie ze stylu. Co jest przykre, patrząc na to jak wielki potencjał ma kadra Anglii, by grać przyjemną dla oka piłkę.
0
@Lucyfffer Styl jest mizerny, ale wyniki korzystne dla Anglików. Teraz też pewnie wyciągną te 3 punkty.