kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
O nie, Yamal zabrał rekord Polakowi... Trochę smutno.
1
@Encore Już teraz, w wieku 16 lat jest świetnym piłkarzem. Do światowej czołówki brakuje mu tylko zwiększenia skuteczności.
5
@DLFCB Wolę go od Borasa, z całym szacunkiem.
0
@takisobiektos nwm, oglądam od drugiej połowy i już z 10 minut przed golem na 2-1 Węgrzy mocno naciskali na Szwajcarów.
0
Orban drugi katastrofalny błąd w 5 minut.
1
@MesQueUnClub96 znacznie lepszy od Niemcy-Szkocja, tu przynajmniej istnieją dwie drużyny.
1
Akcja w stylu Roberto.
1
Szalai co poczarował
3
@Pawlak1992 U Borka zawsze jest darcie japy, jakieś patetyczne sentecje i robienie z piłki jakiejś walki na śmierć i życie. On zapomina, że to tylko gra.
5
Ale się przyjemnie słucha komentarza bez Borka :)
3
Ależ ciastko od Szoboslaia! Gol!
1
Dobrze grają Węgrzy. Ale skuteczności nie ma, a to najważniejsze.
8
No no, od tej strony go nie znałem.
3
@mrboom Aha, że tego typu. No to kwestia definicji, ja wciąż bardziej na spokojnie widzę Yamala zgarniającego tę nagrode (jeśli zagra dobrze). A to, że ludzie znają już jego potencjał, to tam h*j. Gość ma 16 lat i jeśli zagra dobre Euro, to wciąż będzie to olbrzymie zaskoczenie.
3
@ZwyklyKibicBarcy04 Ja też, tak z rok temu spokojnie klepali gigantów z TOP 5 Europy, grając w LN, ale ostatnio trochę ta magia przycichła. Szkoda, bo to podobna repka do naszej. Jeden gracz z topki i reszta przeciętniacy.
2
@Faro Aha. A to weź może daj zagrać Yamalowi i Gulerowi swoje mecze na Euro, a potem pisz. Kto wie co młodzi wyczarują.
1
@A4ron bo to taka repka jak nasza. Mają jednego Szoboszlaia, a reszta to przeciętniaki. Tylko taktycznie grali znacznie lepiej jeszcze z rok temu.
1
@Faro W sensie? Dlaczego ich porównujesz?
0
@Arden No to mogiła. Już w towarzyskich pokazał, że w każdym momencie może odwalić jakieś gówno, po którym już się nie podniesiemy.
1
Szkoda, że Szkoci tak mało pokazali. Z drugiej strony grasz tak, jak przeciwnik ci pozwala.
1
Fullkrug - 12 goli w 17 meczach w reprezentacji. Świetny wynik.
28
"Rusza Havertz" Havertz stoi.
0
@Matheu12 Przecież wygrali z Gibraltarem 2:0.
0
Niemcy wk*rwieni po kompromitacjach w towarzyskich. Oby Holandia nie grała z taką werwą.
0
Żeby Polska tak grała...
1
Niemcy nie na czarno, ciężko się przyzwyczaić.
0
Borek przemsań...
4
@barcelonaLM A ja jestem za Portugalią, i powiem więcej, oby Cristiano strzelił gola w finale. Już sobie zacieram rączki na te gównoburze, które opanują internet.
0
@esem91 @Colon w FTWD tylko 6 sezon mi się podobał, tam faktycznie każdy odcinek miał swój klimat, ale za resztę serialu ciężko było mi się nawet zabrać. Jak próbowałem obejrzeć od początku to dość szybko odbiłem się od pierwszego sezonu.
A co do sequeli, ten Ricka i Michonne to banalne romansidło-melodramat, z solidnym budżetem, ale z fabułą pisaną na kolanie. Serdecznie nie polecam.
Daryla nie widziałem, World Beyond (spin off) bardzo słaby, tylko dla zagorzałych fanów uniwersum.
Na plus wymieniłbym tylko TWD: Dead City (Negan i Maggie), ciekawy pomysł i realizacja.
Aha, no i jak lubisz gry, to obowiązkowo TWD od Telltale, wszystkie sezony. Kolejność dowolna, to naprawdę bez znaczenia, te seriale nie są ze sobą jakoś specjalnie połączone.
0
@John_Doe Ta, a Probierz w Ekstraklasie uwielbiał grać Polakami, zapomniałem.