kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
Oho, Ukraina wystawiła Yaremchuka kosztem Dovbyka w pierwszym składzie na Niemcy.
0
@Kinginiesta Nie ma wniosku, tylko zasiałem ferment.
0
@mekston tak, wtedy zdecydowanie mu się udało. Natomiast ten ostatni dwumecz mimo wszystko miał przeciętny - niby strzelił 2 bramki, ale jednak był kompletnie niewidoczny i jedną z nich był karniak. Bardziej PSG poniósł wtedy syn marnotrawny Dembele.
0
Kylian Mbappe przeciwko FC Barcelonie: 4 mecze, 6 goli i 0 asyst.
0
@Faro nie no, bać to on się nigdy nie bał. Chyba, że krytyki.
1
@Pawel13sz Wiem, tak sobie żartuję. Też myślę, że by tu wiele nie podziałał. Chociaż kto wie, może Flick odmieni tę drużynę.
1
@Pawel13sz Wtedy przyjdzie Haaland, zapomniałeś? ;)
0
A dla mnie nie potrzeba żadnej odpowiedzi na Mbappe. Zabójczemu trio Raphinha - Lewandowski - Yamal nikt się nie oprze.
0
@kakusus No właśnie, gdyby Francuz był mądry to by przyszedł do nas.
0
@tristan87 Kuriozalna jest to wypowiedź, bo w takim wypadku po paru dniach również ruskie miasta, język i sami Rosjanie przestaliby istnieć.
1
@Colon Oni to specjalnie robią, żeby była iluzja że o coś grają. Sztuczne emocje, ot co. Uczta dla sępów żerujących na uczciwie pracujących ludziach. Gdybym ja grał tyle w tenisa co oni to nie ma opcji, że spudłowałbym serwis.
0
@kaamil1910 Właśnie tak to jest, jak się patrzy tylko na liczby. Przypomnij sobie, jak dokładnie on wyglądał na boisku. Wiesz, nie bez powodu Xavi wolał grać Gavim na fałszywym skrzydle, nawet gdy ten był w nie najlepszej formie.
1
@BISHBASHBOSH nie ma i nie będzie, bo jego profil nie pasuje do Barcelony. On jest typowym finisherem, dobrze się pozycjonuje i ma solidny strzał. Ale w kwestii kreacji, gry 1 na 1, prędkości to kaleka. Nie może grać na skrzydle, nie może grać jako 10tka, przez warunki fizyczne nie nadaje się na dziewiątkę. On nie pasuje do żadnej pozycji, co dobrze pokazała przygoda w Brighton, gdzie De Zerbi próbował go na każdej z tych pozycji i wszędzie było cieńko.
7
Aha, czyli to on odszedł, bo tu go nie doceniali, a nie klub się go pozbył bo był zbędny w tym sezonie. Dobrze wiedzieć. Dobrze, że robi nam łaskę i wraca, przynosząc ze sobą bezcenne doświadczenie z ligi angielskiej, w której ledwo zagrał 1000 minut w średniaku ligowym.
0
@4drian0 Będzie co oglądać. Jeszcze Euro do tego, jak tu znaleźć czas na wszystko...
0
@Keson 5 kolejka tego sezonu, Barca - Betis 5-0, gol Lewego na 2-0, asysta Christensena. Analogiczna sytuacja. Wystartował? Wystartował.
1
No szkoda. Wielka szkoda, szczególnie Czubaka i Kobackiego...
1
@sevs Przede wszystkim można to normalnie, obiektywnie rozpatrywać. Drużyna z jego ligi wygrała LM, logiczne, że prezes chce, by dalej osiągała ona takie sukcesy. Gdyby powiedział coś takiego po mistrzostwie w lidze, to byłoby dziwne, ale tu nie ma takiej mowy.
0
@FcPortoFan1999 nie liczy się, w Realu za łatwo jest wygrać LM.
17
Prezesowi federacji piłkarskiej zależy na tym, by kluby występujące w jego lidze pokazywały się z dobrej strony w europejskich pucharach? SZOK! NIEDOWIERZANIE! SKANDAL!
0
W Barcy ma możliwości sportowe i kasę. W Arabii i USA miałby więcej kasy, ale bez możliwości sportowych. W Turcji nie byłoby ani tego, ani tego. Po kiego Robert więc miałby wybierać się do Turcji?
0
@malicinho Przecież tyle razy słyszałem jak wydzierał się przy golach Barcelony, jak jeszcze w poprzednim sezonie komentował naszą fazę grupową.
0
@Arden Na każdego wystarczyło, nie tylko na Borussię. Zdajesz się zapominać, że na nas też tak grali.
1
Nie mogę z ludzi, którzy nie potrafią zrozumieć, że zadaniem komentatora jest reagować na gola, nie ważne kto strzela, i to najlepiej z jak największym entuzjazmem.
0
Nie można mieć tyle szczęścia.
3
Niesamowite. Jak można to spierdzielić? Jak to jest możliwe?
1
@FcPortoFan1999 Z pozytywów - gola w tym meczu strzelił Karol Borys, 17-latek (kadra U-21, przypominam, więc grał na starsze roczniki). Wielki talent, oby się przebił w tej Belgii w następnym sezonie.
1
@Messibestplayerintheworld A Leo to niby nie głosował na kolegów w plebiscycie? Ty tak poważnie, czy udajesz?
0
Kvara jest świetnym piłkarzem, ale żeby to działało, to cała drużyna musiałaby grać na niego, tak jak Napoli w poprzednim sezonie. W PSG ma lepsze perspektywy na rozwój.
1
@Albatros No, dlatego przydałoby się kogoś odsprzedać, co zauważałem już w poprzednim sezonie. Tylko, że wtedy nie przyszedł ostatecznie pivot, a Gavi szybko się połamał i miejsce w pomocy zrobiło się nawet dla Fermina. Na dzisiaj najłatwiej byłoby pożegnać się z Holendrem.