0

Pytanie, czy nas na niego stać i czy w ogóle snucie takich plotek ma sens. W Barcy byłby pewnie lepszy od naszych graczy zarówno na ŚPD jak i na PO.

0

@kamilop to już bardziej Yamal Fati. Tylko Ansu musiałby wrocić do najlepszej formy, gdzie wykończenie miał na genialnym poziomie.

1

@4Fabregas4 Ekhm. Sprawdź swoje dane, zanim zaczniesz wypisywać bzdety.
Artem Dovbyk - 24.29 xG
Robert Lewandowski - 17.72 xG

1

@Pawel13sz Sie rozstrzelali wszyscy na koniec, jak już o nic się walka nie toczy...

0

@mkord Fakt, nie musiał tak walczyć, bo Różański cieńki jak barszcz. Ale na poważnych rywali on jest zaprogramowany na klinczarstwo i tego nie zmieni.

0

A więc wracamy do Cieślaka, bo teraz tylko on z Polaków ma szanse na titleshota. Ładnie się obudował po porażce z Okoliem. Gdzieś tam czai się jeszcze Masternak, który też może dostanie jeszcze ostatnią szansę, chociaż tutaj wątpię. Poza nimi polski boks nie istnieje, tak źle to chyba jeszcze nie było.

0

@mkord Przecież ta walka to z półtorej minuty trwała, gdyby Różański wytrwał dłużej, to w kolejnych rundach widziałbyś klasycznego Okoliego. Cios i warunki ma, ale to jego styl jest skandaliczny.

0

@Litman Bo Okolie to nie jego półka. Jak Cieślak sobie nie poradził, to gdzie Różańskiemu do Okoliego było.

1

@partymaker Ta, wiadomo że Wasyl tu prowadzi w zdobywaniu walk zagranicznych.

0

@partymaker Promotorów mamy niezłych. To że taki wyrobnik jak Różański doczłapał się do pasa mistrza świata (kategoria kategorią, ale wciąż), to już jest wielkie osiągnięcie.

1

Szybko się Okolie rozprawił z Polakiem.

0

Okolie ładny knockdown, ale poza tym klasyczny, obrzydliwy klinczarski boks. Że też on się nie wstydzi tak walczyć, w Anglii już nawet mają go dosyć.

0

@mordini123 to dzisiaj? Obejrze, chociaż Różański na 90% polegnie.

1

@Odcinkowy Mówimy o sytuacji, gdzie byłyby kontuzje i trzeba by łatać skład. Wtedy Kounde spokojnie mógłby zagrać na środku, a za niego J. Araujo / Fort.

Gdyby Araujo został, byłby wilk syty, i owca cała. Jednakże, za niego możemy zarobić najwięcej, do tego ma on ostatnio poważną tendencję spadkową jak chodzi o formę. Chciałbym, by został, ale są pozycje, które bardziej potrzebują klasowego zawodnika, np. pivot.

0

@AlexDark00 szacun, że byłbyś w stanie to wytrzymać :)

0

@AlexDark00 Barcelona zdobywa w następnym sezonie tryplet, ale Lewandowski ma świetny rok i zdobywa złotą piłkę. Tak czy nie?

3

@Kuba_1 mogą gadać, czemu nie? Zmienił decyzje, bo prezes dzban go do tego namówił. Z jednej strony cykają sobie fotki i mówią o wierze w projekt, a z drugiej, za plecami ugadują Flicka. Xavi powinien ustąpić i ustąpiłby bez problemu, gdyby Laporta nie zaczął swojej gierki.

0

@Odcinkowy Musiałoby wypaść trzech innych obrońców, by wyszedł w pierwszym składzie. Zresztą, w Gironie zrobił postępy.

0

Xavi swoje w Barcelonie ugrał, mistrzostwo w 22/23 przy mocnej grze defensywnej i superpuchar. Mecz z Realem w finale był świetny. Szkoda, że Xavineta nigdy na dobre nie rozwinęła skrzydeł, bo potencjał był. Może gdyby nie te kontuzje... Teraz czas na nową energię.

0

@Odcinkowy no jak, przecież bez Araujo byliby Kounde, Christensen, Inigo, Cubarsi i to zakładając, że Garcia nie zostanie w Barcy. W odwodzie jest też Faye, więc o obstawienie ŚO bym się wcale nie martwił.

1

@Comentateiro u nas też w ostatnich sezonach skuteczność słaba, co nie napawa zbytnim optymizmem

0

@Joe_Barbaro
* Końcowy triumf: Francja
* Król strzelców: Mbappe
* Sensacja: Węgry
* Rozczarowanie: Anglia
* Udział Polski: wyjście z grupy na podstawie klasyfikacji punktowej trzecich miejsc, po czym odpadniecie w 1/16

2

@Arden Ta, do komedii.

0

@Arden Sfabrykowałeś to, prawda?

2

@HighestInTheRoom Też mnie to trochę bawi, jak ludzie u nas wysyłają na ŚPO Gundogana, który tylko "grywa" na tej pozycji. Podobnie jest z Pedrim - on też lepiej czuje się bliżej środka i tam grał większość swojej kariery. W kadrze mamy jednego prawdziwego ofensywnego pomocnika, takiego, który grę do przodu ma we krwi - Fermina. Tylko, że on ma jeszcze masę braków, m.in kompletny brak kreatywności.

1

@DawidekFCB Dużo się o tym mówi, poważni dziennikarze się wypowiedzieli. Ale w Barcy nic nie jest pewne. Jednego dnia trener mówi, że odchodzi, drugiego zostaje. Jednego dnia prezes przekonuje trenera do pozostania w klubie, drugiego jest na niego wściekły i chce go zwolnić. Także zachowałbym dystans.

1

Szkoda, że Xavi nie poleciał w styczniu. Już wtedy, po odpadnięciu z pucharu i superpucharu było wiadomo, że sezon jest spisany na straty. Moglibyśmy przetestować Flicka bez wielkiej presji i ryzyka, Niemiec miałby też więcej czasu na adaptację do warunków ligi hiszpańskiej, a tak... Jest duża nadzieja w zmianie trenera, ale też wiele obaw.

1

@skubi99 Jeśli Araujo nie oczekiwał przeprosin i była to inicjatywa Gundogana, to jest to nic więcej, jak dosyć niefortunny dobór słów. Być może też skłaniałbym się do takiej tezy, gdyby nie to, że Araujo często tak niefortunnie się wypowiada, np. jeszcze przed rzeczonymi przeprosinami:
"Wolę zachować swoje przemyślenia na temat wypowiedzi Gündoğana dla siebie. Mam swój kodeks wartości, którego moim zdaniem trzeba przestrzegać."
A także:
"Czy czuję się odpowiedzialny za odpadnięcie? Odpowiedzialny? Odpowiedzialny nie. Oczywiście wpływa to mecz, ponieważ graliśmy w dziesięciu, ale jest wiele rzeczy związanych z samym meczem."

1

@skubi99 To jest dla ciebie normalne, że Gundo musi za coś takiego przepraszać? To brzmi źle i tyle, Araujo wychodzi na gościa, który nie potrafi wziąć krytyki na klatę.

0

@skubi99 Przecież to słowa Araujo z wywiadu po meczu z Realem, a nie artykuły żadnych mediów.
"Z Gündoğanem zostało wszystko wyjaśnione. Rozmawiałem z nim i mnie przeprosił, wszystko jest dobrze."
Gundogan musiał go przepraszać, mimo, że jedyne, co powiedział, to to (chodzi oczywiście o faul na czerwoną z PSG):
"W tego typu kluczowych momentach musisz być pewny, że trafisz w piłkę. Jeśli tego nie zrobisz, musisz trzymać się z dala. Możesz dać napastnikowi okazję 1 na 1, wypuścił sobie piłkę całkiem mocno i nie mam pewności czy by do niej doszedł. Daj mu szansę i być może bramkarz nas uratuje. Nawet straćmy bramkę, ponieważ utrata zawodnika zabija mecz"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?