kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
1
Oj Roberto, ty to lubisz sobie podać na kontrę przeciwnika, co?
0
@Hosh Koneserów gówna tu nie uświadczysz. Chyba.
2
@takisobiektos oj tak, też mi się kojarzy tylko z Kessiem, przez to że zrobił ją przy golu na 2:1 w El Clasico, które wygrało nam mistrza
0
@Pingwinek Sytuacja Marciniaka to kompletnie inna bajka, tam spalony był bardzo stykowy, kwestia centymetrów, może nawet milimetrów.
0
@ObiektywnyKibic121 Ach, tak Cubarsi też miał parę dobrych, napędzających akcję podań. Ale obrona ogólnie zostawiła na mnie trochę zły smak po tym jak co i rusz jakaś groźna kontra szła. W sumie Forta też nie powinienem tu dawać, bo to jego stroną szła większość tych akcji, ale plus za asystę.
0
@Sulimo To był przypadek, ale to nic nie zmienia. Lewy już nie raz jak walczył z obrońcami miał takie sytuacje (nie w tym meczu, ale ogólnie w sezonie), że kogoś smyrnął palcem i od razu leciał gwizdek w bój.
1
Na plus po pierwszej połowie: Fermin, Yamal, Fort.
Reszta przeciętnie lub słabo.
2
Karny! Lewy za coś takiego trzy razy miałby odgwizdany faul.
0
To przez te przeklęte stroje. Nigdy nie gramy w tym dobrze.
0
Nie zdziwiłbym się jakoś bardzo, gdyby Lewy został zdjęty bardzo wcześnie. Nawet w przerwie spotkania.
0
Nie no, to jest jeszcze nudniejsze niż klasyczna Xavineta z poprzedniego sezonu...
3
Lewy jak rozegrał XD
0
@Pingwinek Nie, gdy spalony jest oczywisty.
0
@Kasy poprzednio jeszcze chyba czerwoną dostała Almeria na początku, a i tak mieliśmy ciężary
1
@Romario87 Coś tam się pokazuje, ale strasznie go złomują
1
@kamil7-97 Akurat dzisiaj to Robert słabo się ustawia, a przynajmniej takie odnoszę wrażenie.
0
Ferran częściej na dziewiątce jest od Lewego XD
2
@Arden Gość długo jeszcze w tym meczu nie pociągnie
1
Dzisiaj Roque dostanie szansę. I to tak z 30 minut pewnie.
1
@lntrowertyk Jeśli to jest szczerze, to ja się boję co mógłbyś powiedzieć nieszczerze :/
1
Już się przyzwyczaiłem do tych goli Fermina, to jest niesamowite ile on strzela
0
@Jakchcesz W sensie?
1
@Iniesta997 Oj tak, będą nas kukle swędziały... Almeria postawi autobus i będziemy walić głową w mur.
1
@Emhyr Robert Lewandowski, Erling Haaland, Zlatan Ibrahimovic
0
@V e B 96 No toć chyba sobie jaja robisz...
0
@LukaszFan Bramki to nie wszystko. My potrzebujemy więcej kreatywności i to Nico mógłby na papierze zapewnić.
2
@blakkudium 17.5 mln? Kosmiczna zniżka, cała Europa pewnie się na niego rzuci.
2
@pt9 Po 1 sezonie chyba wszyscy przestali to oglądać, chociaż i wtedy nie zasługiwał na taką ocenę.
1
@Tarins Jak zostanie to dobrze, jak nie zostanie, to sobie poradzimy.
1
@Reviven prawda, nawet jak na początku sezonu poszedł w odstawkę i Xavi wolał wystawiać Yamala, Ferrana i Felixa, Rqphinha nie narzekał