1

Oj Roberto, ty to lubisz sobie podać na kontrę przeciwnika, co?

0

@Hosh Koneserów gówna tu nie uświadczysz. Chyba.

2

@takisobiektos oj tak, też mi się kojarzy tylko z Kessiem, przez to że zrobił ją przy golu na 2:1 w El Clasico, które wygrało nam mistrza

0

@Pingwinek Sytuacja Marciniaka to kompletnie inna bajka, tam spalony był bardzo stykowy, kwestia centymetrów, może nawet milimetrów.

0

@ObiektywnyKibic121 Ach, tak Cubarsi też miał parę dobrych, napędzających akcję podań. Ale obrona ogólnie zostawiła na mnie trochę zły smak po tym jak co i rusz jakaś groźna kontra szła. W sumie Forta też nie powinienem tu dawać, bo to jego stroną szła większość tych akcji, ale plus za asystę.

0

@Sulimo To był przypadek, ale to nic nie zmienia. Lewy już nie raz jak walczył z obrońcami miał takie sytuacje (nie w tym meczu, ale ogólnie w sezonie), że kogoś smyrnął palcem i od razu leciał gwizdek w bój.

1

Na plus po pierwszej połowie: Fermin, Yamal, Fort.
Reszta przeciętnie lub słabo.

2

Karny! Lewy za coś takiego trzy razy miałby odgwizdany faul.

0

To przez te przeklęte stroje. Nigdy nie gramy w tym dobrze.

0

Nie zdziwiłbym się jakoś bardzo, gdyby Lewy został zdjęty bardzo wcześnie. Nawet w przerwie spotkania.

0

Nie no, to jest jeszcze nudniejsze niż klasyczna Xavineta z poprzedniego sezonu...

3

Lewy jak rozegrał XD

0

@Pingwinek Nie, gdy spalony jest oczywisty.

0

@Kasy poprzednio jeszcze chyba czerwoną dostała Almeria na początku, a i tak mieliśmy ciężary

1

@Romario87 Coś tam się pokazuje, ale strasznie go złomują

1

@kamil7-97 Akurat dzisiaj to Robert słabo się ustawia, a przynajmniej takie odnoszę wrażenie.

0

Ferran częściej na dziewiątce jest od Lewego XD

2

@Arden Gość długo jeszcze w tym meczu nie pociągnie

1

Dzisiaj Roque dostanie szansę. I to tak z 30 minut pewnie.

1

@lntrowertyk Jeśli to jest szczerze, to ja się boję co mógłbyś powiedzieć nieszczerze :/

1

Już się przyzwyczaiłem do tych goli Fermina, to jest niesamowite ile on strzela

0

@Jakchcesz W sensie?

1

@Iniesta997 Oj tak, będą nas kukle swędziały... Almeria postawi autobus i będziemy walić głową w mur.

1

@Emhyr Robert Lewandowski, Erling Haaland, Zlatan Ibrahimovic

0

@V e B 96 No toć chyba sobie jaja robisz...

0

@LukaszFan Bramki to nie wszystko. My potrzebujemy więcej kreatywności i to Nico mógłby na papierze zapewnić.

2

@blakkudium 17.5 mln? Kosmiczna zniżka, cała Europa pewnie się na niego rzuci.

2

@pt9 Po 1 sezonie chyba wszyscy przestali to oglądać, chociaż i wtedy nie zasługiwał na taką ocenę.

1

@Tarins Jak zostanie to dobrze, jak nie zostanie, to sobie poradzimy.

1

@Reviven prawda, nawet jak na początku sezonu poszedł w odstawkę i Xavi wolał wystawiać Yamala, Ferrana i Felixa, Rqphinha nie narzekał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?