kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
1
@Lucyfffer faktycznie godzina spoko. Co jak co, ale unifikacji wszystkich pasów wagi ciężkiej nie można sobie odpuścić, takie coś ostatnio zdarzyło się gdy mistrzem był Lennox Lewis (ale wtedy były tylko trzy pasy)
0
@tristan87 Że co XD?
0
@Lucyfffer O której to to w Polsce?
0
Lapcio musiał przekonać Xaviego do zostania, bo jak inaczej mógłby go zwolnić? Miał pozwolić pracownikowi odejść na jego zasadach? Nie ma tak, musiał pokazać kto tu rządzi.
1
Pamiętacie jeszcze, jak były informacje o rzekomej umowie Lapcia z Xavim? O tej, że jeśli Xavi nie zdobędzie dwóch trofeów, to leci? Ehh... Człowiek naiwny wtedy wierzył, że obejdzie się bez tej całej telenoweli.
2
"Może trochę się rozluźniliśmy. Ale najważniejsze było zdobycie trzech punktów."
To akurat zależy od perspektywy. Paru zawodników całkowicie zesztywniało, szczególnie pewna dwójka z przodu.
1
Lewy pierwszy przyjechał na trening, ale w meczu to tak grał, jakby grać nie chciał. Zero energii, zero niczego, idź pan w ch*j.
0
@RobsonPL z każdą minutą uciekało ze mnie życie, ale przetrwałem i zobaczyłem na własne oczy ten wspaniały triumf.
0
@Hindus zwolnić chama raz dwa trzy
1
@Veysel Sam sobie nakłada tę presję pozwalając swojemu managerowi wygadywać takie głupoty.
0
No Roki przynajmniej jest szybki.
0
Fajny meczyk. Taki idealny do snu.
1
@Miszak Mocna była, trudna.
0
Felix nie śpij. Dopiero wszedłeś.
0
Czemu Pedri gra 90 minut? Przecież on nie ma kondycji na coś takiego...
0
Jest, jest Brazol.
0
@tbas Nic by nie strzelił. Za dużo już takich meczów widziałem. Ale decyzja Xaviego i tak słaba, bo po co niby ma grać Felix, który i tak nie wiadomo, czy tu zostanie? Gdzie jest tygrysek ja się pytam...
0
@Nicko obawiam się, że to kontuzja komórek mózgowych naszego mędrca. No, może w presezonie dostanie jakieś szanse, o ile zostanie.
0
Pichichi robi bye bye. Meanwhile, Felix jest wyżej w hierarchii od Vitora.
0
@norbi77 To, że ich użyteczność w obronie zmalała :/
0
Ferran i Lewy razem na boisku to o jedno drewno w ataku za dużo.
0
Już enta niecelna wrzutka do Yamala, przecież młody się dzisiaj załamie...
0
@Roobo Z przewrotki strzelił? Strzelił. To nie wiem w czym problem.
0
Dzisiaj użyteczność większości naszych piłkarzy kończy się, gdy dobiegają do pola karnego przeciwnika. Wtedy jedyne, co im przychodzi do głowy, to podać do Yamala.
1
@brd42 To też, ale nie chodzi mi o prędkość biegu itd. Bardziej o taki obrót z piłką, akrobatyczność, szybki, precyzyjny i mocny strzał. Brakuje tego Lewemu.
1
@Veysel Guirassy 17.5 mln podobno, warto zaryzykować.
0
Lewy strasznie wolny się zrobił. Wczoraj oglądałem sobie jego gole z Bayernu, z najlepszych sezonów i z takiej piłki co miał przed chwilą w polu karnym na spokojnie robił gola.
1
Pedri zmierza prosto na ławkę w następnym sezonie... Oby presezon coś zmienił, bo przykro się na to patrzy.
0
@ObiektywnyKibic121 Też fakt
0
Ale fart lol. XD