3

@korn234 Czy jedyny cel twojego istnienia na tej stronie to najeżdżanie na Lewego?

0

@RoberDzik Potrzebujemy światowej klasy DPM'A, Krychowiak.

1

@RinooniR przynajmniej Lewandowski będzie Lewandowskim

5

Xavi miał okazję odejśc na własnych zasadach, zarząd i tak był zanadto cierpliwy. Szkoda, że tak się to potoczyło.

4

@TR3YWAY i Ruperta Löwandowskiego

1

@macio_944 Nie zgadzam się, tylko my tak umiemy.

1

@norbi77 Tak tak, liga wygrana bez żadnej porażki sama się zrobiła. Mieli farta i tyle, na ich miejscu każdy by to zrobił.

0

@Arden Jest jeszcze Stuttgart, a Bayern nadal ma w drużynie Kane'a. Spokojna głowa.

3

@bari_94 Może. A może wszyscy się połamią, jak nagle trzeba będzie zacząć naprawdę trenować.

1

@GeneralXavi Też jest w tym jakiś urok.

0

Mental przegrywów. Typowe.

7

@BORO_12 Tylko Fllick

2

@Lionel_Messi10 przecież te statystyki są wewnętrznie sprzeczne. Jeśli sumarycznie w 23/24 miał 8.2 xG Goals Prevented, to dlaczego w xG Goals Prevented per 90 ma już 1.2? Co, on zagrał 6 meczy w sezonie?

Do tego Headed Clearances to nie jest miarodajna statystyka XD. Podam bardziej miarodajną - jest bramkarzem w Premier League w tym sezonie, który strzelił najwięcej goli samobójczych. 2.

W liczbie strzałów obronionych na 90 minut jest 16 w Premier League, z wynikiem 2.8.
Czystych kont ma mniej od Onany i dwa razy mniej od Davida Raya z Arsenalu.

3

@RosjaninBut Nie rozumiem, poucinał jaja tym, którzy się do niego zgłosili i sobie, więc nie ma problemu. Chcącemu nie dzieje się krzywda, a debile już dalej się nie rozmnożą.

0

@Cule1234 To jak Papszun. Nie dla psa... Ciekawe czy Flick też wróci do macierzy.

16

Jeśli mówilibyśmy tylko o obecnym roku, to tak, faktycznie serwis jest słaby, wykończenie Lewy ma znów na właściwym poziomie. Żeby nie być gołosłownym, to przytoczę.

Robert Lewandowski od stycznia 2024:
- 27 spotkań (2 074 minut / 2 430 możliwych)
- 16 goli (gol co 130 minut)
- 9.67 xG
- 4 wielkie szanse zmarnowane
- 4 asysty (asysta co 519 minut)
- 7 wielkich szans stworzonych

Natomiast poprzedni rok faktycznie był słaby, żeby nie powiedzieć fatalny i nie można tego zrzucać na serwis, bo to śmieszne.

0

@Lucyfffer No tak, tylko że my na ogół mamy słabe wrzutki i jest ich dosyć mało, nie licząc rzutów rożnych.

5

@Emhyr Dokładnie. Wow, strzelił z wolnego. Niesamowite, szkoda, że w jakichś 15 ostatnich meczach ma 2 bramki i prawie wcale nie gra. Gówno mnie obchodzi jakiś wolny, on ma grać w klubie i strzelać regularnie jak chce powołanie. (Inna sprawa, że teraz jest taka bieda w ataku, że faktycznie może to powołanie dostanie, ale to raczej bardziej z musu niż z wyboru)

1

No, ciekawe jak się jej powiedzie w Barcy. U Wilków była gwiazdą, tutaj będzie tylko jedną z wielu.

9

@matirix20 I to jeszcze w poprzednim sezonie :)

0

@Dany9555 W Barcy też co chwila szpital, jak nie potrafi sobie z tym poradzić to niestety tu nie pasuje

0

@Trojanek23 gdzie tam, w Bayernie mu nie poszło, a miał zdecydowanie lepszą kadrę.

0

@FCB_dimiC hah XD

0

Trio ofensywne Barcy. Nie miałbym nic przeciwko, by w nastepnym sezonie grali w takim samym składzie, ewentualnie trochę więcej Tygrysa


3

1

@mrboom Szkoda, że nie doszła do skutku walka z Royem Jonesem Jr., wtedy być może byłby znacznie bardziej rozpoznawalny

0

@Joe_Barbaro Lepiej zrobić oddzielne Trofeo Messiego, za największe G+A w sezonie

2

Nie będzie tak łatwo jak w tym roku z Osasuną, oj nie.

0

@PolskiBarcelonista10 Taki żołnierz Xaviego. I co najważniejsze, przestał w końcu narzekać, że gra na prawej obronie. Tam jest jego miejsce i tyle.

3

Xavi, thank you and good luck in the next season with Barcelona.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?