kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
8
Alexander Sorloth. Coś niesamowitego.
Rozegrane mecze: 33 (29 od pierwszej minuty)
Gole: 23
Oczekiwane gole: 12.56
Wielkie szanse zmarnowane: 13
Asysty: 6
2
@ViscaelBarca2007 To jak Lewy w poprzednim sezonie.
1
@Tuc Ale to nie są wytyczne od 80 minuty, tylko od początku gry.
0
@Hindus No nie, właśnie piszę ogólnie. Dlaczego aż tak trudno ci w to uwierzyć? Proszę bardzo, sprawdź sobie człowieku małej wiary.
https://www.transfermarkt.pl/vitor-roque/leistungsdatendetails/spieler/943837/plus/0?saison=2023&verein=&liga=&wettbewerb=&pos=&trainer_id=
https://www.transfermarkt.pl/arda-guler/leistungsdatendetails/spieler/861410/plus/0?saison=2023&verein=&liga=&wettbewerb=&pos=&trainer_id=
0
@regatta52 Kurcze, szkoda...
0
Dobra, Roque sobie pograł to dawać Rekina!
0
@Emhyr Nie mów hop.
0
@Roobo Camp Nou?
0
Pedri 2 bramki w 30 minut - Guler 2 bramki w 80 minut.
Wniosek chyba prosty, nie?
1
Ale się nasi pomocnicy rozstrzelali, ostatnio Fermin dwie, dzisiaj Pedri dwie
0
Felix jak poczarował
0
Felix dobry strzał, ale miał też Lewego w idealnej pozycji...
0
Coraz większe kłopoty Barcy, nie jest dobrze po zmianach :/
0
@MichalZZZ Pedridependencia... Kiedyś to było
3
Dawać Tygrysa, niech sobie coś strzeli na koniec sezonu.
1
@MesQueUnClub96 W dodatku Lewy zrobił to tylko raz, co sprawia, że osiągnięcie jest anulowane. Gdyby naprawdę potrafił tak strzelać, to by to powtórzył.
3
A więc jest Pichichi, i to w jakim stylu :O
1
Fermin coś ty wyczarował, piękne to było
0
@Faro Oscara dajcie, chociaż Oscara...
0
@Hindus No właśnie nie XD. Roque - 327 minut, Guler - 264 minut (+45 dzisiaj)
1
@A4ron Nie, źle widzisz, strzelił jedną mniej :) Do tego nie zaliczył żadnej asysty.
0
@Hindus A Roque pół sezonu nawet tu nie było, doszedł w zimowym okienku transferowym. Na jedno wychodzi.
1
Cubarsi stracił trochę z tej swojej fantazji w wyprowadzaniu piłki...
0
Lamine cały czas osamotniony, zupełnie bez wsparcia
0
@tbas No tak właściwie to tylko Gundogan jest tutaj zawodnikiem wysokiej klasy, ale on też nie do końca ma profil ofensywny
0
Za grosz kreatywności w tej naszej linii pomocy... Przydałby się jakiś topowy ofensywny pomocnik
0
@FcPortoFan1999 Dobrze, chociaż jeden z wysokim współczynnikiem
1
Jak już na prawą przełożył to trzeba było kiwać dalej...
0
@Salchent to, żebyś już nie pisał takich rzeczy, bo tylko złe wspomnienia wracają :/
0
@Salchent I co ma na celu to porównanie?