0

@mekston Nope. Pichichi już nie zgarnie, nie ma szans...

0

0

Kto za karniaka winny, bo nie mogłem oglądać?

3

XDDDDDD Marku mareczku, co to było :/

0

Klasyczek, połowa La Rambli szczeka na Fermina tylko po to, by ten znowu załadował do siatki i zamknął im usta.

0

W tym przypadku sport to coś więcej niż pieniądze. Yamal nie może zostać sprzedany!

0

@PW27 wyniki na papierze nie są złe, ale styl... Tyle kompromitacji, że głowa boli. Gra dopiero ostatnio zaczela wygladac lepiej, ale wczesniej przez rok tragedia.

0

@BTW Robert jak tu trafiał był topową dziewiątką, to poniekąd także wina Xaviego i jego sztabu, ża ta forma spadła

2

@BTW przecież w tym sezonie jest materiał na TOP 10 kompromitacji, a nie tylko dwa mecze z Realem i PSG. Poza tym styl przez większość tego i poprzedniego sezonu był fatalny i nie dało się tego oglądać.

0

@MOLESTA Czy ja wiem? Też było tam sporo problemów. Co najwyżej forma ofensywna poszła nieco w górę, ale z tyłu nie czuję jakiejś znacznej różnicy.

0

Opinia - Skład Barcy w 22/23 vs skład Barcy w 23/24:

Bramkarz: Ter Stegen > Ter Stegen
PO: Kounde = Kounde / Cancelo
ŚO: Araujo / Kounde > Araujo / Kounde
ŚO: Christensen = Christensen / Cubarsi
LO: Balde / Alba > Cancelo / Balde
DPM: Busquets / Garcia / Kessie > Romeu / Christensen
ŚPM: De Jong / Pedri / Gavi > Gundogan / De Jong / Gavi / Pedri
OPM: Pedri < Gundogan / Fermin
LS: Fati / Torres / Gavi < Raphinha / Torres / Felix
ŚN: Lewandowski > Lewandowski
PS: Dembele / Raphinha < Raphinha / Yamal

Razem: 8-5 dla Barcy z poprzedniego sezonu (dwa remisy)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

@ProMILs Xavi chciał wzmocnień, klub chciał zmian w sztabie. Poszli na kompromis, nie będzie niczego.

1

Oczywiście jeśli to prawda, to nadal będę kibicować Xavinecie, ale szkoda że jednak tego Flicka raczej nie zobaczymy.

0

@Mrzny od stycznia radzi sobie solidnie, ale początek sezonu... no i wrażenia wizualne z jego gry, to jakie on okazje partolił... 13 bramek w 29 meczach w La Lidze to jest słaby wynik. Sporo asyst, ale kto wie, jak wyglądała większość z nich, ten wie. W zbyt wielu meczach był niewidoczny.

1

@fart powiem tak, Raphinha był w tym sezonie gwarancją, że coś w tym meczu jednak zrobi. Takiemu Felixowi albo Ferranowi wyjdzie coś raz na 3-4 mecze, a Rapha jednak prawie zawsze znajdzie sposób by mieć jakiś wkład bramkowy.

0

@Explode za rzadko się mimo wszystko pojawia, zresztą też miał wiele słabszych spotkań i nie jest tak mocnym konkurentem dla Lewego jak można było myśleć

0

@T^L Alonso nic nam w tym sezonie nie dał, ale też nikt niczego od niego nie oczekiwał, stąd ocena status quo.

0

@fart Raphinha liczby robi kapitalne, a i w grze się trochę poprawił. Duży plus za dwumecz z PSG. Na minus imo tylko kontuzje, bo w poprzednim sezonje był ostoją pod tym względem.

0

@P33ck mają inną rolę w drużynie, inne oczekiwania... Ferranowi dałbym nawet małego plusa, bo poprzedni sezon miał katastrofalny, a tutaj jednak raz na jakiś czas był rekin

0

Po sezonie, nudzi mi się, więc szybkie podsumowanie naszych kochanych zawodników, moja opinia.

Na minus:
- Araujo, Cancelo, Lewandowski, De Jong, Pena, Balde, Romeu, Roque, Pedri
Na plus:
- Gundogan, Yamal, Cubarsi, Raphinha, Kounde, Fermin, Roberto
Ani na plus, ani na minus:
- Ferran, Felix, Christensen, Ter Stegen, Fort, Gavi, Inigo, Alonso, Guiu

1

@esem91 w poprzednim sezonie też byliśmy szmaceni przez sędziów, a Real na tym korzystał. Fakt, nie ma tu dużo obiektywności, ale to też efekt nagromadzenia tych złych decyzji.

1

@PW27 w poprzednim sezonie był ważnym zawodnikiem, ale w tym to szczerze mam wątpliwości, czy on powinien grać w pierwszym składzie. Fermin wnosi więcej do ataku, jak chcemy gościa co względnie utrzyma się przy piłce to i Roberto można wystawiać.

3

@macio_944 klasyczek

0

@kuz zakładasz, że wygralibyśmy wszystko, na co szanse były czysto teoretyczne.

1

@PW27 Lewy też swoje namarnował. Ogólnie liczby dupy nie urywają, a jak jeszcze się przyjrzeć niektórym asystom, w jaki sposób je zrobił... Moim zdaniem jeden z najgorszych sezonów w jego karierze, być może najgorszy.

1

@AlexDark00 Lewy przecież też wcale nie ma tu jakiejś świetnej reputacji, drewno, pinokio itd, itd... O jego odejściu już jest trochę ciszej, bo wszystko zostało już powiedziane i nie ma na to szans na ten moment.

7

Robert Lewandowski, 23/24:
40 meczy, 20 goli i 9 asyst

Luis Suarez, ostatni sezon w Barcy:
36 meczy, 21 goli i 12 asyst

1

Świetny artykuł, dobre podsumowanie nieudanego sezonu.

0

@Herato ja to widzę tak (nie uwzględniając najważniejszego czynnika, czyli indywidualnej formy zawodników w samych nadchodzących turniejach):

jeśli Anglia wygra Euro:
- jeśli Bayern przejdzie Real w LM: Harry Kane / Phil Foden
- jeśli Real przejdzie Bayern w LM: Jude Bellingham

jeśli Francja wygra Euro:
- Kylian Mbappe, 100%, France Football nie zaprzepaści takiej szansy na ZP dla Francuza

jeśli ktoś inny wygra Euro:
- kto dalej zajdzie w LM: Harry Kane, Jude Bellingham, Kylian Mbappe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?