kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@mekston Nope. Pichichi już nie zgarnie, nie ma szans...
0
@against_modern_football :/
0
Kto za karniaka winny, bo nie mogłem oglądać?
3
XDDDDDD Marku mareczku, co to było :/
0
Klasyczek, połowa La Rambli szczeka na Fermina tylko po to, by ten znowu załadował do siatki i zamknął im usta.
0
W tym przypadku sport to coś więcej niż pieniądze. Yamal nie może zostać sprzedany!
0
@PW27 wyniki na papierze nie są złe, ale styl... Tyle kompromitacji, że głowa boli. Gra dopiero ostatnio zaczela wygladac lepiej, ale wczesniej przez rok tragedia.
0
@BTW Robert jak tu trafiał był topową dziewiątką, to poniekąd także wina Xaviego i jego sztabu, ża ta forma spadła
2
@BTW przecież w tym sezonie jest materiał na TOP 10 kompromitacji, a nie tylko dwa mecze z Realem i PSG. Poza tym styl przez większość tego i poprzedniego sezonu był fatalny i nie dało się tego oglądać.
0
@MOLESTA Czy ja wiem? Też było tam sporo problemów. Co najwyżej forma ofensywna poszła nieco w górę, ale z tyłu nie czuję jakiejś znacznej różnicy.
0
Opinia - Skład Barcy w 22/23 vs skład Barcy w 23/24:
Bramkarz: Ter Stegen > Ter Stegen
PO: Kounde = Kounde / Cancelo
ŚO: Araujo / Kounde > Araujo / Kounde
ŚO: Christensen = Christensen / Cubarsi
LO: Balde / Alba > Cancelo / Balde
DPM: Busquets / Garcia / Kessie > Romeu / Christensen
ŚPM: De Jong / Pedri / Gavi > Gundogan / De Jong / Gavi / Pedri
OPM: Pedri < Gundogan / Fermin
LS: Fati / Torres / Gavi < Raphinha / Torres / Felix
ŚN: Lewandowski > Lewandowski
PS: Dembele / Raphinha < Raphinha / Yamal
Razem: 8-5 dla Barcy z poprzedniego sezonu (dwa remisy)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
@ProMILs Xavi chciał wzmocnień, klub chciał zmian w sztabie. Poszli na kompromis, nie będzie niczego.
1
Oczywiście jeśli to prawda, to nadal będę kibicować Xavinecie, ale szkoda że jednak tego Flicka raczej nie zobaczymy.
0
@Mrzny od stycznia radzi sobie solidnie, ale początek sezonu... no i wrażenia wizualne z jego gry, to jakie on okazje partolił... 13 bramek w 29 meczach w La Lidze to jest słaby wynik. Sporo asyst, ale kto wie, jak wyglądała większość z nich, ten wie. W zbyt wielu meczach był niewidoczny.
1
@fart powiem tak, Raphinha był w tym sezonie gwarancją, że coś w tym meczu jednak zrobi. Takiemu Felixowi albo Ferranowi wyjdzie coś raz na 3-4 mecze, a Rapha jednak prawie zawsze znajdzie sposób by mieć jakiś wkład bramkowy.
0
@Explode za rzadko się mimo wszystko pojawia, zresztą też miał wiele słabszych spotkań i nie jest tak mocnym konkurentem dla Lewego jak można było myśleć
0
@T^L Alonso nic nam w tym sezonie nie dał, ale też nikt niczego od niego nie oczekiwał, stąd ocena status quo.
0
@fart Raphinha liczby robi kapitalne, a i w grze się trochę poprawił. Duży plus za dwumecz z PSG. Na minus imo tylko kontuzje, bo w poprzednim sezonje był ostoją pod tym względem.
0
@P33ck mają inną rolę w drużynie, inne oczekiwania... Ferranowi dałbym nawet małego plusa, bo poprzedni sezon miał katastrofalny, a tutaj jednak raz na jakiś czas był rekin
0
Po sezonie, nudzi mi się, więc szybkie podsumowanie naszych kochanych zawodników, moja opinia.
Na minus:
- Araujo, Cancelo, Lewandowski, De Jong, Pena, Balde, Romeu, Roque, Pedri
Na plus:
- Gundogan, Yamal, Cubarsi, Raphinha, Kounde, Fermin, Roberto
Ani na plus, ani na minus:
- Ferran, Felix, Christensen, Ter Stegen, Fort, Gavi, Inigo, Alonso, Guiu
1
@esem91 w poprzednim sezonie też byliśmy szmaceni przez sędziów, a Real na tym korzystał. Fakt, nie ma tu dużo obiektywności, ale to też efekt nagromadzenia tych złych decyzji.
1
@PW27 w poprzednim sezonie był ważnym zawodnikiem, ale w tym to szczerze mam wątpliwości, czy on powinien grać w pierwszym składzie. Fermin wnosi więcej do ataku, jak chcemy gościa co względnie utrzyma się przy piłce to i Roberto można wystawiać.
3
@macio_944 klasyczek
0
@kuz zakładasz, że wygralibyśmy wszystko, na co szanse były czysto teoretyczne.
1
@PW27 Lewy też swoje namarnował. Ogólnie liczby dupy nie urywają, a jak jeszcze się przyjrzeć niektórym asystom, w jaki sposób je zrobił... Moim zdaniem jeden z najgorszych sezonów w jego karierze, być może najgorszy.
1
@AlexDark00 Lewy przecież też wcale nie ma tu jakiejś świetnej reputacji, drewno, pinokio itd, itd... O jego odejściu już jest trochę ciszej, bo wszystko zostało już powiedziane i nie ma na to szans na ten moment.
7
Robert Lewandowski, 23/24:
40 meczy, 20 goli i 9 asyst
Luis Suarez, ostatni sezon w Barcy:
36 meczy, 21 goli i 12 asyst
1
Świetny artykuł, dobre podsumowanie nieudanego sezonu.
0
@Herato ja to widzę tak (nie uwzględniając najważniejszego czynnika, czyli indywidualnej formy zawodników w samych nadchodzących turniejach):
jeśli Anglia wygra Euro:
- jeśli Bayern przejdzie Real w LM: Harry Kane / Phil Foden
- jeśli Real przejdzie Bayern w LM: Jude Bellingham
jeśli Francja wygra Euro:
- Kylian Mbappe, 100%, France Football nie zaprzepaści takiej szansy na ZP dla Francuza
jeśli ktoś inny wygra Euro:
- kto dalej zajdzie w LM: Harry Kane, Jude Bellingham, Kylian Mbappe