0

@Kuba_1 Serio ktoś się na niego za to wścieka? Przecież to nic w porównaniu z tym, jak potraktował Barcę przy okazji samego odejścia do PSG.

0

@kibicsportu No niby tak, ale jednak Realu w LM nigdy na porażkę nie wolno skazywać, nawet z City na wyjeździe. Bardziej prawdopodobne wydaje mi się, że Real ich przejdzie, niż że Bayern przejdzie Arsenal i da radę z City.

4

@Sulimo ja nie mam autentycznie pojęcia, co się tam w tych nogach wydarzyło XD

0

@MesQueUnClub96 Nie no, myślę, że Atletico powinno spokojnie dokończyć robotę w Niemczech.

0

@karszun Kimmich to też nie jest typowy DPM, z tego co zasłyszałem. W Bayernie wolą Pavlovicia, w kadrze rzucają nim na prawą obronę. Potrzebujemy piłkarza o innym profilu.

0

El Classico, czy Der Klassiker w finale LM? Na ten moment szanse znacznie większe na ten pierwszy :)

7

Dobry mecz Lewego. Z tym, że głównie na taką ocenę zapracował sobie w pierwszej połowie, gdzie wygrywał bodajże każdy pojedynek, czy to główkowy, czy to na ziemi, po prostu fizycznie miażdżył żabojadów. Baaardzo dawno nie widziałem Lewego w aż tak dobrej formie fizycznej. W drugiej nieco mniej aktywny, no i raz czy dwa się niestety piłka odbiła od sęka, ale nie można oczekiwać wszystkiego :)

1

A Lewy to o co się potknął, bo chyba nie o ziutka z PSG xd

3

A więc Raphinha jednak lepszy od Mbappe.

1

No nie... Nie!!! Już się zaczęła gra na stojąco...

0

Zmiany!! Koniecznie, jak najszybciej! Trzeba odmienić obraz gry. Dać nową energię. Pierwsi do odstrzału - De Jong, Yamal. Roberto też nigdzie nie widać.

0

Gen przegrywu jest tutaj zbyt mocny.

0

@Hajny ale za to ładne kółka kręcić potrafi.

0

W pięć minut do starej Barcelony. Oklep na początku połowy, Lewy case dąb Bartek, no i co zrobisz, nic nie zrobisz...

0

Lewuś uznajmy że tego nie było...

2

A tyle było chwalenia... I wszystko w pizdu w dwie minuty.

0

W 34 meczach w PSG strzelił jedną bramkę. I teraz akurat musiała być ta druga. Jaka była szansa?

0

@Rastafarnianin Lepiej nie mówmy o tym, co było pół roku temu...

1

@HighestInTheRoom Ah, sorki XD. Myślałem o jednym, napisałem drugie...

1

@HighestInTheRoom Tego nie da się w żaden logiczny sposób wyjaśnić, że nagle gramy tak dobrze! Jedyne, co mi przychodzi do głowy, to że zeszła presja. Z drugiej strony grają w półfinale LM, presja powinna być większa niż kiedykolwiek.

3

Co do samego Lewego, to w tak dobrej formie fizycznej już go nie widziałem od naprawdę dawna.

0

@michal26 Wcześniej trochę zniknął. Ta akcja z Mbappe trochę boli, parę razy dał się łatwo ograć. Na plus to, że Dembele ograny jak dzieciak.

0

@Rifek @DawidekFCB Nie udało wam się rozgryźć mojego sarkazmu. No, szkoda. Ale zamysł jest taki - niech zaczną mu podawać, gdy stoi i czeka na piłkę w czystej pozycji. Niech zaczną korzystać ze swojej dziewiątki, dadzą coś od siebie, zamiast tylko brać.

1

@michal26 Cancelo 7? Za co?

0

Świetna połowa Lewego. Ale jak to ma wyglądać tak, jak to wygląda, że oni dostali chyba jakiś zakaz podawania do niego w polu karnym, no to lepiej wstawić już Roque.

4

No i znowu, zamiast Brazol zagrać do Lewego, to na siłę Yamala szuka. To już się robi smutne.

0

@Rewolucja123 raczej 10 na 90, raz nie wychodzą, raz nie wychodzą, raz nie wychodzą... I tak długo, długo aż w końcu coś pięknego wyjdzie :)

2

I po co takie spalone nie są od razu gwizdane?

0

Cancelo, takie pytanko, po co tam obok ciebie stoi niekryty Lewy? On nie jest przypadkiem dziewiątką i nie ma kończyć akcji?

2

Lewy co jak co, ale w LM w ważnych meczach póki co robi swoje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?