kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
Po co Lewandowski oddaje taką piłkę?
9
@sevs Ale też za Lewego Bayern nigdy nie miał takiego konkurenta w lidze, jak Bayer w tym sezonie. Oni nie przegrali żadnego meczu!
1
@michaleu Jeszcze Liga Mistrzów, nie bądź taki prędki
0
A więc Kane bez kolejnej bramki w tym sezonie.
0
Wygląda trochę na offside. Tak by było sprawiedliwiej!
0
Kane ma farta do bramek w końcówkach. Samo wykończenie banalne.
18
Xabi Alonso zostaje w Bayerze na następny sezon. To już chyba pora dla Kane'a, by poszukał sobie jakiegoś innego klubu w którym zdobędzie trofeum.
0
Szkoda, że dopiero teraz. Powinni go zatrudnić zamiast Santosa, każdy to widział, no ale cóż. Na teraz Probierz jest nietykalny.
2
@Aragorn33 Na Euro niech sobie pojedzie, tylko igrzyska powinni mu odpuścić.
0
@4Fabregas4 De Jong już tyle razy był testowany na tym DMie i to nigdy nie działało...
0
@RoberDzik nie prawda, prawda.
1
@suszini Że szczękę miał słabą ten Walijczyk.
0
Szczena słaboo!!!!
0
Huuuh jak pewnie Szymański!
2
@AFA młody odpocznie, dobra nasza
1
Jakim cudem Szczęsny ma taki luz?
1
Bułka by się przydał... Ale Szczęsny też karne bronić umie, i to jak!
0
@KrychaFCB Stary, to jest 121 minuta.
3
@michaleu Piękny był to strzał, nie zapomnę go nigdy.
1
Walijczycy są za mocni psychicznie. Przegramy to, jeśli dojdzie do karnych.
0
@katalonczyk987 bo murawa była za długa
1
Lewy ostatnio bardzo niepewne karne. Wcale nie jestem pewien, że strzeli to jeśli dojdzie do konkursu.
7
@Arden Znowu go zaczepiają, biedny Vinicius
4
starcie dwóch kolosów defensywnych i impotentów ofensywnych
1
Lewemu trzeba będzie dać odpocząć po przerwie reprezentacyjnej. Szansa dla Roque?
5
Wystraszyli się potencji Lewego.
2
Pistolero wraca do kadry
0
Jedno wielkie zaskoczenie póki co z barażów - Zielu. Gra świetnie, nawet lepiej, jak wtedy gdy dziennikarze masowo wypisywali bzdety o tym jak to tą reprezentację wziął na bary po dostaniu opaski kapitańskiej na chwilę.
0
Halo, co my dzisiaj jakiś mecz bez zmian gramy, czy co?
1
O tak, dajcie dogrywkę, marzę o tym, by zobaczyć dodatkowe 30 minut tej fascynującej rywalizacji.