kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
No Lewy teraz akurat mógł zagrać lepiej.
0
@messicocacola Z jednej strony zgoda, ale z drugiej strony liczby go bronią, bo ma je naprawdę dobre jak na to ile gra.
3
Raphinha wkurwi*ny na ławce. To mi się akurat w nim podoba, jest ta sportowa złość.
5
Gundogan to mózg naszej drużyny.
0
Można jechać Xaviego za to jak wyglądała nasza pierwsza połowa sezonu, ale jedno trzeba mu przyznać - w pełni rozczytał Simeone i ma na niego sposób.
0
Kurcze, Lewy za mocno.
0
Ter Stegen cudotwórca w tej akcji jak z poprzedniego sezonu...
0
Xavi póki co potwierdza to, że udało mu się rozpracować Cholo.
0
Lewy zrekompensował już słabiutki pierwszy mecz z Atletico w tym sezonie
1
@AlexDark00 jak tam, wszystko dobrze?
0
@Emhyr jedyna słuszna reakcja na tego pana
8
@AlexDark00 W tamtym meczu wcześniej Lewy wystawił inną patelnię dla Raphinhi. Ten nie trafił z dwóch metrów na pustą.
0
Co się stało XD? Nie wyłapałem?
1
@Pinek5 Xavi bardzo często tak słusznie prostestuje. Po prostu bawi mnie ile on dostaje tych kartek.
0
Xavi co w każdym meczu dostaje żółtko XD
2
Lewy jak ładnie opanował, piękna asysta!
0
Felix do zmiany na teraz. Nie ma go.
1
Felix chyba tylko raz dotknął piłkę. Nie żebym to widział, po prostu słyszałem gwizdy. Później cisza.
2
Fermin w stylu Gaviego, pięknie :)
1
No i jak zazwyczaj emocje kończą się po pierwszych 10 minutach. Klasyczne męczenie buły.
0
@Sewren122 Bez przesady, większość akcji przebiegała stroną Raphinhi z Napoli.
0
Czuć aromat drewna.
0
niestety to już kolejny mecz w którym środek pola nie istnieje.
4
Dwa wylewy na 7 minut, to jeszcze nie tak źle.
0
Uff Araujo jaki wylew niesamowity
0
@Sewren122 No to o tyle dobrze :/
0
Dzisiaj Barca w bardzo słabym składzie. Jeśli to ugramy to będzie to duże zaskoczenie.
1
Jankos widzę kolejne MVP, gość ma 28 lat i nadal bawi się w LEC'u. Ciąglę dziwi że tak łatwo zrezygnowali z niego w G2.
2
W końcu Niko Kovac odchodzi z Wolfsburga! Może Kamiński przekona nowego trenera.
0
@MesQueUnClub96 Najgorsze, co się może stać w kontekście pucharów to wygrana Wisły Kraków w pucharze