kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@Kilotopy Ah, faktycznie
0
Ale zaj*bał, co za gol De Ligta bodajże
0
Bayern może i nie ma wyników ale przynajmniej widać, że walczą. Tam inny trener może rozwiązać problemy. U nas? Nie jestem pewien, bo to też siedzi w głowach naszych grajków.
2
@BartqRKO Ale próbował uniknąć XDD
0
@SinMistico Ofensywnie ostatni Athletik to był chyba nasz najgorszy mecz w sezonie. Tylko z Szachtarem i Getafe 1 to wyglądało równie źle, ale wtedy mieliśmy chociaż kilka szans.
0
@SinMistico Bo u nich jest dynamika. A u nas albo kontra na stojąco, albo wycofanie piłki do obrony.
0
Konia z wozem za takiego Sane...
0
Fajnie, fajnie. Gadacie o tym od początku sezonu, a tą osobowość widać było w pojedynczych meczach. W pozostałych zwykle starcza jej na 10-15 minut i dalej jest klasyczne męczenie buły, chociaż wczoraj to jej wcale nie widziałem.
2
@Chaoss Wciągająca podróż, audiowizualna uczta. A zakończenie wspaniałe, po tych trzech godzinach immersji w świat Diuny i w postać Paula Atrydy zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Duża w tym wszystkim rola Hansa Zimmera.
Mi też podobała się bardziej od jedynki, ale jedynka zdaje się ma więcej takich pamiętnych scen, do których człowiekowi się chciało wrócić.
0
@umtiti jeszcze za wcześnie by układać składy na Napoli.
5
Ale ten Arsenal w gazie ostatnio. Kiwior wszedł do pierwszego składu i od razu piłeczka chodzi.
2
@Pedri16Future no i klasyczne - zasłużyliśmy na zwycięstwo, inny wynik byłby niesprawiedliwy dla nas, drużyna zrobiła krok do przodu
2
@Pedri16Future Hehe. Wyobraź sobie, że taki gol daje nam zwycięstwo :) Ciekawe co by Xavi gadał na konferencji...
1
@bartas97 Jeśli chcą coś ugrać w LM to niech lepiej wybiją sobie pomysł odstawienia Mbappe z głowy.
0
@cules100pro Zepsuł sobie karierę Lewy tym transferem do Barcy, bo stylowo kompletnie nie pasuje do tego, jak została ułożona drużyna przez Xaviego. W innym klubie, ułożonym pod niego jak Bayern raczej nadal wykręcałby imponujące wyniki strzeleckie.
2
@Mlody96 Wilk syty i owca cała. Czy jakoś tak.
15
Dla Lewego nie ma i nie będzie miejsca w Barcelonie, która gra w ten sposób. 0 gry w polu karnym. Jedno (!!!!) podanie przez 45 minut w pole karne. No przecież to jest jakaś kpina. Robert zawsze był lisem pola karnego i to tam była umiejscowiona znaczna większość jego zalet. Jeśli pomijamy ten obszar boiska z gry, to równie dobrze można wystawiać już Roque albo Guiu i nie ma tu znaczenia to w jakiej formie jest Lewy.
4
@Arden XDD. Mocne. Jedno podanie w pole karne. A lewe skrzydło nie istnieje. Dosłownie.
1
@Arden No teraz to żaden akurat :(
0
@Qba2312 inna sprawa, że dostaje tam też sporo mniej minut od trenera.
1
@Lanosss wielki El Capitano. Ktoś musi poprowadzić nas do mistrzostwa, no i do Ligi Mistrzów rzecz jasna.
0
Która linia pomocy lepsza?
Roberto, Christensen, Gundo, czy Busquets, Kessie, Roberto?
0
@Deviler Brawo Trzaskowski! Bohater! Pokazał nam, że to możliwe! Ciekawe, czy udało mu się przejść na drugą stronę ulicy?
2
@ObiektywnyKibic121 Wczoraj to się oglądało jak reprezentację Polski na mundialu. W ataku to może ze 2 razy byliśmy więcej niż 4-ma zawodnikami.
9
@DLFCB prosto do Choroszczy z takimi
6
Najlepsze: Athletic też nie chciał za bardzo wygrać, więc jest na szczęście remis.
Najgorsze: Od początku wyglądaliśmy na bardziej zmęczonych od piłkarzy Athleticu, którzy przecież grali w tygodniu w pucharze.
0
@4Fabregas4 Ciężko, żeby dziewiątka była pod grą, jak drużyna nie potrafi przetransportować piłki w okolice pola karnego przeciwnika. Zdecydujcie się, czy chcecie, żeby czekał na dziewiątce, aż w końcu po latach dostanie jakieś dobre podanie, czy wolicie żeby schodził niżej po piłkę nabijać kontakty.
2
@LM10GOAT Na początku meczu było dobrze? A to dobrze wiedzieć, chociaż ja czegoś takiego nie zauważyłem. No ale to Xavi jest trenerem Barcy, co ja tam wiem...
3
@parpe Mnie najbardziej bawiło, jak wychodził do przodu, rozglądał się 10 sekund i absolutnie nikt nie łaskaw był ruszyć dupska i wyjść na pozycję, więc musiał zgrywać do bramkarza albo do boku.
1
@LM10GOAT Łączę się z tobą w bólu. Przez ten tydzień człowiek tylko narobi sobie nadziei, ale potem widzisz jak oni nawet nie biegają. 5 minut klepania z obrony z bramkarzem, obrońca wychodzi, rozgląda się przez 10 sekund i nikt mu nie wychodzi na pozycję, powrót do klepaniny albo laga. Zerowa intensywność, zero jakiejś takiej sportowej złości. Gdybym miał dzisiaj ocenić naszych tuzów, to każdy by po 1 obskoczył, może za wyjątkiem Ter Stegena, Cubarsiego, Yamala i Cancelo. Reszta nawet nie próbowała grać do przodu.