kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@Pawel13sz Na wyjazd z Celtą bym pojechał. Fajny klimacik mają. Ale ogólnie to fakt, chociaż takie padolino jak dzisiaj nie musi być przecież na wyjeździe, u siebie też tak czasami gramy.
0
@4Fabregas4 Tak? To podaj mi bez sprawdzania, ile kontaktów z piłką miał Fermin.
0
Największy koszmar? Pojechać w końcu na jakiś mecz Barcy i trafić na coś takiego.
1
@Dany9555 26 kontaktów z piłką. Tak ciężko sprawdzić?
2
Jak tam te nasze słynne prostopadłe podania? Gdzie były dzisiaj? Podobno najwięcej w TOP 5 lig, to pewnie którykolwiek z naszych napastników został jakkolwiek obsłużony.
1
@Szmulek a ktoś był widoczny oprócz obrońców?
0
Cancelo MVP kekw.
4
Nie no, ostatnie 3 minuty, chociaż spróbujcie... CZEMU ONI CAŁY MECZ STOJĄ, ja już nie mam siły na to
5
@abram3k A czemu miałby więcej doliczyć?
1
@KrychaFCB Za co? Za to że sobie nasi grali przez 10 minut z bramkarzem?
0
Jedno mnie w tym meczu zdziwiło - że my zagramy srakę, to było do przewidzenia. Ale że Athletik też nie chce wygrać, to już co innego.
0
No i po co na tego partacza Cancelo cały czas grają, litości...
2
To chyba najbardziej nudny mecz Barcy w tym sezonie. A to nie byle jakie osiągnięcie.
0
Taktyka na dzisiejszy mecz? Odpocząć ile się da, bo w piątek już starcie z potężną Mallorcą.
0
Cancelo to chyba siły już nie ma.
8
CANCELO xddddDD Zły klawisz wcisnął.
0
@Albatros A ktoś chce w ogóle to wygrać?
2
Szczerze, to więcej emocji było z oglądania 20 minut skaczących i wrzeszczących małp w Odyseji Kosmicznej niż z tego meczu.
0
Apropo statystyk. Gdzie są te nasze wszystkie prostopadłe podania? Najwięcej w TOP 5 lig podobno. Gdzie one cholera jasna są?
8
Czekasz na mecz przez tydzień i dostajesz takie coś. Boże.
0
@yoli Ze szczęścia :O
0
@mcsarna Teraz też nie pozwalamy sobie odebrać piłki. Przed chwilą było 5 minut klepania obrony z bramkarzem.
0
@Coutinho007 Który w tym meczu cieniuje. Dlatego linia pomocy kompletnie niewidoczna w tym meczu.
0
Penalti penalti!
0
Co oni do ch*ja robią? 10 minut jeszcze poklepcie sobie z obrońcami i bramkarzem. Boże litości co ja oglądam.
1
Hehe. Cubarsi stoi, i patrzy gdzie podać. Inni też stoją i patrzą się na niego, oczywiście kryci. Odgrywa do bramkarza.
0
Tak jak też mówiłem. Dobra forma Lewego nie mogła trwać długo, jeśli nasz serwis jest taki jaki jest.
0
Kontra na stojąco. Tego jeszcze nie grali. A nie, czekaj. Grali. Zawsze tak gramy. A no tak.
0
Raphinha wgl jeszcze jest na boisku? Kurde bela, zobaczyłem 11stkę.
0
Fermin... Szkoda, gdyby to przyjął, byłaby w końcu groźna akcja.