0

@Pawel13sz Na wyjazd z Celtą bym pojechał. Fajny klimacik mają. Ale ogólnie to fakt, chociaż takie padolino jak dzisiaj nie musi być przecież na wyjeździe, u siebie też tak czasami gramy.

0

@4Fabregas4 Tak? To podaj mi bez sprawdzania, ile kontaktów z piłką miał Fermin.

0

Największy koszmar? Pojechać w końcu na jakiś mecz Barcy i trafić na coś takiego.

1

@Dany9555 26 kontaktów z piłką. Tak ciężko sprawdzić?

2

Jak tam te nasze słynne prostopadłe podania? Gdzie były dzisiaj? Podobno najwięcej w TOP 5 lig, to pewnie którykolwiek z naszych napastników został jakkolwiek obsłużony.

1

@Szmulek a ktoś był widoczny oprócz obrońców?

0

Cancelo MVP kekw.

4

Nie no, ostatnie 3 minuty, chociaż spróbujcie... CZEMU ONI CAŁY MECZ STOJĄ, ja już nie mam siły na to

5

@abram3k A czemu miałby więcej doliczyć?

1

@KrychaFCB Za co? Za to że sobie nasi grali przez 10 minut z bramkarzem?

0

Jedno mnie w tym meczu zdziwiło - że my zagramy srakę, to było do przewidzenia. Ale że Athletik też nie chce wygrać, to już co innego.

0

No i po co na tego partacza Cancelo cały czas grają, litości...

2

To chyba najbardziej nudny mecz Barcy w tym sezonie. A to nie byle jakie osiągnięcie.

0

Taktyka na dzisiejszy mecz? Odpocząć ile się da, bo w piątek już starcie z potężną Mallorcą.

0

Cancelo to chyba siły już nie ma.

8

CANCELO xddddDD Zły klawisz wcisnął.

0

@Albatros A ktoś chce w ogóle to wygrać?

2

Szczerze, to więcej emocji było z oglądania 20 minut skaczących i wrzeszczących małp w Odyseji Kosmicznej niż z tego meczu.

0

Apropo statystyk. Gdzie są te nasze wszystkie prostopadłe podania? Najwięcej w TOP 5 lig podobno. Gdzie one cholera jasna są?

8

Czekasz na mecz przez tydzień i dostajesz takie coś. Boże.

0

@yoli Ze szczęścia :O

0

@mcsarna Teraz też nie pozwalamy sobie odebrać piłki. Przed chwilą było 5 minut klepania obrony z bramkarzem.

0

@Coutinho007 Który w tym meczu cieniuje. Dlatego linia pomocy kompletnie niewidoczna w tym meczu.

0

Penalti penalti!

0

Co oni do ch*ja robią? 10 minut jeszcze poklepcie sobie z obrońcami i bramkarzem. Boże litości co ja oglądam.

1

Hehe. Cubarsi stoi, i patrzy gdzie podać. Inni też stoją i patrzą się na niego, oczywiście kryci. Odgrywa do bramkarza.

0

Tak jak też mówiłem. Dobra forma Lewego nie mogła trwać długo, jeśli nasz serwis jest taki jaki jest.

0

Kontra na stojąco. Tego jeszcze nie grali. A nie, czekaj. Grali. Zawsze tak gramy. A no tak.

0

Raphinha wgl jeszcze jest na boisku? Kurde bela, zobaczyłem 11stkę.

0

Fermin... Szkoda, gdyby to przyjął, byłaby w końcu groźna akcja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?