kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
1
Póki co Sassuolo 1:0 Napoli. Wciąż trwa kryzys w Neapolu. O, akurat po tym jak to napisałem Napoli wyrównało. Oho, Napoli zamyka mi mordę. Mamy gola Osimhena na 1:2. Chyba wywołałem wilka z lasu.
4
@Gall Nie no, to było zrozumiałe, bo to tylko puchar. I tak dał mu sporo czasu, koło 15 minut by dobił do szóstki. Co innego to jak go zmienił wtedy z Lipskiem, jak 5 ładował, to już było bardzo niesprawiedliwe wobec Haalanda.
15
Niech eksperyment trwa, Duńczyk radzi sobie tam solidnie. Bez szału, ale to najlepsza opcja na teraz.
2
Średnia goli Lewego w lidze w tym sezonie, 0.50 gola / mecz (12 goli w 24 spotkaniach) jest jego najgorszą średnią od debiutackiego sezonu w barwach Borussi w sezonie 10/11, 0,35 gola / mecz (8 goli w 33 spotkaniach).
0
Gerd Muller czy Robert Lewandowski?
3
@sokot Kiedyś za dzieciaka czytałem komiks z Garfieldem i później przez parę godzin udawałem kota... Dobrze, że nikt mi wtedy nie powiedział, że identyfikowanie się jako kot jest w porządku
2
@mekston Piękna by to była rywalizacja w Złotym Bucie z Kane'm... Niby tylko karniaki, ale bez nich nie było by 50 goli Messiego w 11/12 La Liga, a 40. Lewandowski nie strzeliłby 41 goli, a 33. Goleadorzy powinni wykonywać karniaki i tyle. No chyba że już naprawdę się do tego nie nadają.
3
@mekston Szkoda, że Hakan nie dał mu wykonywać karnych od początku sezonu. Gdyby strzelił wszystkie (wiadomo, nie musi tak być, ale załóżmy), to już miałby 29 bramek i z pewnością zagroziłby rekordowi Serie A.
6
@Lionel_Messi10 A w Borussi - 89 meczy, 86 goli i 23 asysty. Maszyna.
0
@mekston To tak samo jak z xG, niby coś tam mówi, ale jednak trzeba na to patrzeć z przymrużeniem oka.
3
@LukaszFan Jest jeszcze Lautaro Martinez w Serie A, zmarnował 7, a strzelił 22. To jest jeszcze lepsza średnia goli / zmarnowane wielkie szanse na mecz niż Kane. Jak chodzi o najlepsze średnie, to jest jeszcze Bellingham 6/16, Guirassy 10/18 i Mbappe 11/21.
6
Sofascore: Wielkie szanse zmarnowane w lidze - TOP 5 lig, 23/24:
1. Erling Haaland - 24 (17 goli)
2. Darwin Nunez - 21 (9 goli)
3. Robert Lewandowski - 17 (12 goli)
- Alvaro Morata - 17 (13 goli)
- Ollie Watkins - 17 (14 goli)
4. Louis Openda - 16 (16 goli)
5. Akor Adams - 15 (7 goli)
- Victor Boniface - 15 (10 goli)
- Harry Kane - 15 (27 goli)
Żeby Norwegowi nie było za miło, jak zajrzy na La Ramblę.
0
Nieee... Norweg schodzi. Będzie tylko i aż pięć.
0
Wincyj goli, wincyj podań do Norwega! Szóstki ludzie prędko nie zapomną.
0
No i nie chcą temu Haalandowi podawać, zawistniacy sami strzelają...
1
Pep błagam cię nie zdejmuj Haalanda, niech sobie chłopak postrzela...
0
@mekston Ładnie wyszedł na pozycję teraz, szkoda, że go nie obsłużyli.
1
@Popitek12 Hehehe. Argument o braku trofeów loading.
2
@MesQueUnClub96 Albo Aubę, De Jonga.
4
@mekston Ani Lewy, czy też Suarez grając w TOP 5 ligach.
0
Ile on ma lat? 23? Strach się bać co będzie jak jeszcze parę lat spędzi pod Guardiolą.
0
Będzie szóstka? Na co jeszcze go stać?
0
Piąty!!! Norweg szaleje!!!
0
Tak jak przewidywałem. Myślę, że na tym się nie zatrzyma. Będzie pięciopak.
0
@mekston Case Lewego. Gra w przeciętnej repce, bez osiągnięć na polu narodowym będzie pewnie często pomijany w rankingach wszechczasów. Chociaż kto wie, gość w tym wieku wykręca średnią goli w pobliżu 1.00/mecz w prawie każdym sezonie. Jak chodzi o liczby, to myślę, że można już zarezerwować dla niego miejsce w TOP 3 strzelców LM.
1
@escarabajo Tak, na to wygląda. Pewnie od tego czasu Lewy-Muller i Son-Kane jeszcze sporo liczb narobili.
1
@escarabajo do tego Messi i Suarez, Ronaldo i Benzema. https://www.reddit.com/r/soccer/comments/iysqyo/oc_the_most_prolific_goal_assist_combinations_in/
Tu jest wątek, nie wiem na jaką datę dane są aktualne
1
@blakkudium Perfekcyjny strzał. Nie do wyjęcia.
1
Golazo dla Luton
0
Oj chyba dzisiaj Haaland czwórkę ustrzeli.