5

@Encore trzech Polaków w pierwszym składzie na finał Ligi Mistrzów... To już się chyba nigdy nie powtórzy.

5

S. Szymański bez wkładu bramkowego w Fenerbahce od 9 meczów. Skończyły się dobre czasy w Turcji dla Polaka, przynajmniej na razie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@AlexDark00 Tak XDD pod niego. Dlatego w poprzednim meczu nie dostał żadnego podania w polu karnym pod strzał, a jedyną okazję jaką miał to dlatego, że pilka sie poodbijała i spadła mu pod nogi. Wiele razy czekał w dobrej pozycji i podania nie dostawał, bo ktoś wolał strzelać ze znacznie gorszej sytuacji. Jeśli nie dostrzegasz, że to się dzieje regularnie to powatpiewam ze ty sam ogladasz te mecze.

6

@AlexDark00 i jedynym od lat, który nie miał ani jednego gola z karnego. Gdy tak na to spojrzysz, to wynik lepszy od Benzemy z ostatniego sezonu i Messiego z 19/20. A nie zapominajmy, że grał w drużynie gdzie każdy grał pod siebie, bez skrzydłowych (Dembele grał tylko 1/3 sezonu), grającą bardzo asekurancki football.
Królowie strzelców (gole bez karnych):
22/23 - Lewandowski (23)
21/22 - Benzema (20)
20/21 - Messi (27)
19/20 - Messi (20)
18/19 - Messi (28)
17/18 - Messi (30)
16/17 - Messi (25)

2

@Emhyr Dla mnie Suarez i Lewy to ta sama półka, niżej jest Benzema (notował bardzo przeciętne liczby w porównaniu do reszty, ratują go trofea), a daleko, daleko w tyle jest Kane. Ma jeszcze parę dobrych lat by nadrobić stratę, ale teraz, jak już jest w Bayernie, to musi coś wygrać. Wciąż jest Anglikiem i w barwach narodowych też musi coś wygrać. To jest druga najmocniejsza kadrowo reprezentacja, jak nie pierwsza w Europie.

0

@Rewolucja123 Wystarczy, że Real potknie się dwa razy więcej od nas + wygramy na Bernabeu.

0

Kiedy Sevilla się obudzi i zaczną coś grać? Bo póki co to gra tylko bramkarz, a reszta się przypatruje.

0

Real cały czas tworzy sobie szanse, predzej czy później coś wpadnie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MeAndSwan w tym momencie to już pewnie za drogi żeby go tu sprowadzić

6

@macio_944 ależ cudeńko, później był z tej akcji gol jak dobrze pamietam

2

@Bartula wolę 4 miejsce w lidze i wygrać LM.

0

@P33ck Znowu? Czyżby najlepszy obrońca karnych w Europie?

0

Robią z tego istną apokalipsę, a zapominają, że Polak nie miał żadnego wkładu bramkowego od prawie pięciu miesięcy i karnego w meczu z Realem. W takiej formie nie będzie grać w Interze i nie dziwi mnie, że tak łatwo przyszło im zrezygnować z niego w Lidze Mistrzów.

2

@Khajio Powinien był w zimie odejść, jeśli były takie opcje...

0

@FcPortoFan1999 Jakieś tam ryzyko jest, ale niestety zawsze jest. Nawet taki Gual spalił się po przejściu do Legii. Ma dobre statystyki i ten mityczny wzrost, a Raków musi szukać nieoczywistych opcji.

0

@FcPortoFan1999 Zdecydowanie lepszy. W poprzednim sezonie ponad 20 goli w 1 lidze nastukał, aż dziw że nikt po niego nie sięgnął.

0

Raków powinien spróbować sprowadzić tego Czubaka z Arki Gdynia. Wysoki, bramkostrzelny, młody, ale przy tym Arka pewnie nie będzie chciała za niego jakichś astronomicznych sum.

1

14

To jak czasami napędza akcję swoim wyprowadzeniem piłki to jest masterclass.

4

@Arden Najbardziej podoba mi się w nim gra do przodu, nie męczy wiecznie buły, nie zgrywa cały czas do obrońcy obok. Nie boi się podjąć ryzyka, by napędzić akcję - tego potrzebujemy w naszej grze.

1

@Albatros Zagraliśmy nawet lepiej, mogło być wyższe zwycięstwo. 4:0 to był minimalny wymiar kary. Getafe też oczywiście wyjątkowo słabiutko, ale to się nie wyklucza.

5

Ciężko opisać jak pięknie oglądało się ten mecz. Myślałem, że się nie doczekam, ale Xavineta w końcu dostarczyła coś, co się przyjemnego w odbiorze, czekałem chyba ze 4 miesiące od meczów z Antwerpią i Betisem. Moim zdaniem najlepsze spotkanie w tym sezonie, ciut większa skuteczność i moglibyśmy to zamknąć 6-0.

1

27 bramka Kane'a w Bundeslidze. Anglik nie odpuszcza Lewemu, jeszcze 15 goli by pobić rekord. Zostało 11 spotkań.

0

A więc jednak, Bayern teoretycznie nie odpada jeszcze z wyścigu o mistrzostwo. Kane robi co może by wyciągnąć ich z dołka.

2

Bardzo dziwiłem się wcześniej, dlaczego Real nie zdecydował się ściągnąć Kane'a w letnim okienku transferowym. Kto by wtedy pomyślał, że klątwa naprawdę istnieje i że z nim w składzie nawet Bayern prawdopodobnie będzie miał sezon bez trofeów.

0

@FcPortoFan1999 W pakiecie z Kane'em. To byłoby dopiero galactikos

0

Ale się meczycho zrobiło Bayern-Lipsk, Neur taką piłę obronił że to szok

0

@Gibbon_FCB Bo za dużo wygrywają. Wystarczy tego dobrego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?