kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
Ujjjj, Kane jak blisko gola z przewrotki.. Wymarzona sytuacja, ale strzał za słaby, by oszukać bramkarza
0
@mekston do zrobienia dla Żółwia jeśli gra Bayernu się nie poprawi, chociaż Kane to w formie jest zawodnik z tak precyzyjnym wykończeniem, że raczej się spodziewam, że tego Złotego Buta już do końca utrzyma
1
@Pawlak1992 Nie pobije, musiałby teraz wejść na jeszcze bardziej kosmiczny poziom niż to co strzelał na początku sezonu.
1
@MesQueUnClub96 Kane ostatnio niczym nie przypomina siebie z Tottenhamu jak chodzi o wykończenie.
7
Cubarsi też zagrał zjawiskowy mecz.
0
@pacior95 jakbyś nie wyszedł od razu z ryjem to moglibyśmy dyskutować
4
Genialny mecz. Piłeczka chodziła jak marzenie, z nieco większą skutecznością mogliśmy ich zrobić na spokojnie 6-0. Myślałem, że już się nie doczekam w obecnym życiu u Xaviego takiego pokazu. Chyba najlepszy mecz tego sezonu.
5
Lewy nie poprawił swojej sytuacji w wyścigu o Pichichi, chociaż mecz zagrał dobry.
2
Wow, Cubarsi ma takie podania jak nikt w naszej obronie...
10
Spalonego tam nie było. Lewy zmarnował setę.
0
Lewego nie zmieni?
1
Szkoda, że Lewy dzisiaj nieobsłużony, ale pora na to, by wszedł Roque.
0
W końcu jestem zadowolony z naszej gry. Już myślałem, że nie dożyję.
0
@pacior95 no na pustka strzelił gratuluję
0
@VamosVamos ? Co się stało?
0
No i tak to jest. My potrzebujemy 4 sam na sam z bramkarzem, by zagrozić bramce, a oni walą farfocla z 30 metrów prawie gol
0
@pacior95 fakty
0
@Emhyr 5 podań, z czego 2 powinny zakończyć się asystą / asystą 2 stopnia.
0
@Rewolucja123 kurde, szkoda że żadna stronka tych średnich pozycji nie podaje...
0
@Rewolucja123 gdzie da sie to sprawdzic?
3
Lewy dzisiaj na spokojnie mógł mieć 2 asysty drugiego stopnia, gdyby nie wylewy Raphinhi.
1
@pacior95 być może twój mózg jest za wolny by to przeanalizować, ale wybaczam ci
1
Roque za Felixa i jedziemy ich 4:0.
0
@Lionel_Messi10 Przecież to Raphinha schrzanił, to było proste podanie...
0
Rapha strzelił bramkę, ale powinien też mieć już 2 asysty. Niestety nie potrafi podać prosto piłki.
2
Lewy już dzisiaj takie 3 piłeczki za linie obrony, że to szok. Ale oczywiście fawelarz robi swoje.
3
XDDDDDD Raphinha XDDD
0
@13th fajnie, że próbuje podawać do przodu i nie męczy buły
0
Gdyby te piłkarzyny miały choć krztynę rozumu, już byłoby 3:0. Oni mają chyba nakazane grać tylko pod siebie.
1
No nie. Każdy gra tu pod siebie, nikt nikomu nie poda. Co to jest za drużyna, przecież to jest kpina co oni grają...