0

Ujjjj, Kane jak blisko gola z przewrotki.. Wymarzona sytuacja, ale strzał za słaby, by oszukać bramkarza

0

@mekston do zrobienia dla Żółwia jeśli gra Bayernu się nie poprawi, chociaż Kane to w formie jest zawodnik z tak precyzyjnym wykończeniem, że raczej się spodziewam, że tego Złotego Buta już do końca utrzyma

1

@Pawlak1992 Nie pobije, musiałby teraz wejść na jeszcze bardziej kosmiczny poziom niż to co strzelał na początku sezonu.

1

@MesQueUnClub96 Kane ostatnio niczym nie przypomina siebie z Tottenhamu jak chodzi o wykończenie.

7

Cubarsi też zagrał zjawiskowy mecz.

0

@pacior95 jakbyś nie wyszedł od razu z ryjem to moglibyśmy dyskutować

4

Genialny mecz. Piłeczka chodziła jak marzenie, z nieco większą skutecznością mogliśmy ich zrobić na spokojnie 6-0. Myślałem, że już się nie doczekam w obecnym życiu u Xaviego takiego pokazu. Chyba najlepszy mecz tego sezonu.

5

Lewy nie poprawił swojej sytuacji w wyścigu o Pichichi, chociaż mecz zagrał dobry.

2

Wow, Cubarsi ma takie podania jak nikt w naszej obronie...

10

Spalonego tam nie było. Lewy zmarnował setę.

0

Lewego nie zmieni?

1

Szkoda, że Lewy dzisiaj nieobsłużony, ale pora na to, by wszedł Roque.

0

W końcu jestem zadowolony z naszej gry. Już myślałem, że nie dożyję.

0

@pacior95 no na pustka strzelił gratuluję

0

@VamosVamos ? Co się stało?

0

No i tak to jest. My potrzebujemy 4 sam na sam z bramkarzem, by zagrozić bramce, a oni walą farfocla z 30 metrów prawie gol

0

@pacior95 fakty

0

@Emhyr 5 podań, z czego 2 powinny zakończyć się asystą / asystą 2 stopnia.

0

@Rewolucja123 kurde, szkoda że żadna stronka tych średnich pozycji nie podaje...

0

@Rewolucja123 gdzie da sie to sprawdzic?

3

Lewy dzisiaj na spokojnie mógł mieć 2 asysty drugiego stopnia, gdyby nie wylewy Raphinhi.

1

@pacior95 być może twój mózg jest za wolny by to przeanalizować, ale wybaczam ci

1

Roque za Felixa i jedziemy ich 4:0.

0

@Lionel_Messi10 Przecież to Raphinha schrzanił, to było proste podanie...

0

Rapha strzelił bramkę, ale powinien też mieć już 2 asysty. Niestety nie potrafi podać prosto piłki.

2

Lewy już dzisiaj takie 3 piłeczki za linie obrony, że to szok. Ale oczywiście fawelarz robi swoje.

3

XDDDDDD Raphinha XDDD

0

@13th fajnie, że próbuje podawać do przodu i nie męczy buły

0

Gdyby te piłkarzyny miały choć krztynę rozumu, już byłoby 3:0. Oni mają chyba nakazane grać tylko pod siebie.

1

No nie. Każdy gra tu pod siebie, nikt nikomu nie poda. Co to jest za drużyna, przecież to jest kpina co oni grają...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?