kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
2
@regatta52 Właśnie dostał pierwsze podanie w pole karne.
0
Kiedy ktoś im powie, że nie wygrają jeśli nie zaczną w końcu grać?
0
@karoleq992 Gundo dzisiaj bardzo słaby mecz.
0
@Visca_barca Też grają. Przynajmniej City.
0
Nikt się nie rusza. Biegnie Cubarsi, nikt nie wychodzi na pozycje. Zwariuję, oszaleję.
0
Widzicie? Athletik też gra lagę. Także przestańcie rzęzić na Xaviego.
0
Gavi i Pedri :( A miało być tak pięknie
0
@aspr1me Koniec złudzeń, korzeń w chmarzeń
0
@Faro Ja bym zostawił, Yamal potrzebuje zmiennika
0
@Gaucho @Dankho94isback A, pardon, pardon.
0
xG po pierwszej połowie: Athletic 0.05 - Barca 0.48
Ale ogień. Piłeczka chodzi.
0
Powiem tak, Athletik rozumiem, że nie mają siły biegać po środowym meczu w pucharze. Ale my? Litości.
0
A już głupi człowiek miał nadzieję, że coś się w tej drużynie przełączyło i chociaż podejmiemy jakąś małą walkę o to mistrzostwo. A to się zapowiada na w dupę dzisiaj, jakiś remis z Atletico i w dupę z Realem.
2
Nie no Raphinha to jest śmiech na sali. A jeszcze na lewym skrzydle to już wogóle.
0
@Firestone Może ze 30-40 milionów dostaniemy, ale wielką kasę już przegapiliśmy.
0
@michal26 Nie było dużej próbki. Jak już to w poprzednim sezonie naprawdę widać było jego brak, ale wtedy graliśmy w pomocy Kessiem, Roberto i Gavim.
0
@bart_azz teraz to już za późno, wiele nie dostaniemy. Chociaż lepszy rydz niż nic.
1
Niestety, to już może być po karierze. Kontuzje co chwilę, rzadziej jest na boisku od Dembele. W takich warunkach nie da się robić postępu.
2
Wiwat przygotowanie fizycznie! Wiwat trenerowie!
0
@Faro co poprawiła co poprawiła jak my przez 45 minut stworzyliśmy jedną szansę z główki + strzał Cancelo ze środka boiska.
0
@abram3k nie, 14.
1
Ale my jesteśmy zesrani wyjść trochę do przodu.
8
Ciężko winić Lewego za to, że drużyna nie potrafi przetransportować piłki w okolice pola karnego, ale przydałby się Roque.
3
Ehh. Pooglądalim jakieś Manchestery i znowu mecz Barcelonki jak w slow motion.
3
AJJJJ tak blisko!!!!
0
@michal26 No teraz będzie wielki test. Czy naprawdę był taki kluczowy, jak myśleliśmy, czy może krytyka była słuszna.
1
@tbas Weź nawet nie dobijaj. Wystarczy już, że United w poprzednim sezonie akurat na mecz z nami wróciło do formy.
0
Uu, Fermin fajne wejście.
0
@KrwawiaceoczyVEB Przecież to De Jong źle ułożył stopę, jak spadał.
0
Linia pomocy w tym meczu nie istnieje, chociaż mamy aż czterech pomocników. No dobra, trzech i pół, bo Christensen to obrońca.