2

@regatta52 Właśnie dostał pierwsze podanie w pole karne.

0

Kiedy ktoś im powie, że nie wygrają jeśli nie zaczną w końcu grać?

0

@karoleq992 Gundo dzisiaj bardzo słaby mecz.

0

@Visca_barca Też grają. Przynajmniej City.

0

Nikt się nie rusza. Biegnie Cubarsi, nikt nie wychodzi na pozycje. Zwariuję, oszaleję.

0

Widzicie? Athletik też gra lagę. Także przestańcie rzęzić na Xaviego.

0

Gavi i Pedri :( A miało być tak pięknie

0

@aspr1me Koniec złudzeń, korzeń w chmarzeń

0

@Faro Ja bym zostawił, Yamal potrzebuje zmiennika

0

@Gaucho @Dankho94isback A, pardon, pardon.

0

xG po pierwszej połowie: Athletic 0.05 - Barca 0.48
Ale ogień. Piłeczka chodzi.

0

Powiem tak, Athletik rozumiem, że nie mają siły biegać po środowym meczu w pucharze. Ale my? Litości.

0

A już głupi człowiek miał nadzieję, że coś się w tej drużynie przełączyło i chociaż podejmiemy jakąś małą walkę o to mistrzostwo. A to się zapowiada na w dupę dzisiaj, jakiś remis z Atletico i w dupę z Realem.

2

Nie no Raphinha to jest śmiech na sali. A jeszcze na lewym skrzydle to już wogóle.

0

@Firestone Może ze 30-40 milionów dostaniemy, ale wielką kasę już przegapiliśmy.

0

@michal26 Nie było dużej próbki. Jak już to w poprzednim sezonie naprawdę widać było jego brak, ale wtedy graliśmy w pomocy Kessiem, Roberto i Gavim.

0

@bart_azz teraz to już za późno, wiele nie dostaniemy. Chociaż lepszy rydz niż nic.

1

Niestety, to już może być po karierze. Kontuzje co chwilę, rzadziej jest na boisku od Dembele. W takich warunkach nie da się robić postępu.

2

Wiwat przygotowanie fizycznie! Wiwat trenerowie!

0

@Faro co poprawiła co poprawiła jak my przez 45 minut stworzyliśmy jedną szansę z główki + strzał Cancelo ze środka boiska.

0

@abram3k nie, 14.

1

Ale my jesteśmy zesrani wyjść trochę do przodu.

8

Ciężko winić Lewego za to, że drużyna nie potrafi przetransportować piłki w okolice pola karnego, ale przydałby się Roque.

3

Ehh. Pooglądalim jakieś Manchestery i znowu mecz Barcelonki jak w slow motion.

3

AJJJJ tak blisko!!!!

0

@michal26 No teraz będzie wielki test. Czy naprawdę był taki kluczowy, jak myśleliśmy, czy może krytyka była słuszna.

1

@tbas Weź nawet nie dobijaj. Wystarczy już, że United w poprzednim sezonie akurat na mecz z nami wróciło do formy.

0

Uu, Fermin fajne wejście.

0

@KrwawiaceoczyVEB Przecież to De Jong źle ułożył stopę, jak spadał.

0

Linia pomocy w tym meczu nie istnieje, chociaż mamy aż czterech pomocników. No dobra, trzech i pół, bo Christensen to obrońca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?