0

@Xxxbarca4ever Co? Chyba mówiliśmy o innych sytuacjach. Chodziło mi o strzał Lewego po wrzutce z autu, po którym była próba dobitki Raphinhi. Ktoś z nas miał opóźnienie.

4

No i Gundogan ma wbiegającego Lewego, a zamiast tego kisi piłkę i zgrywa do boku.

0

Lewy już nigdy nie dostanie dobrej piłki. Przez cztery mecze nic.

0

@Xxxbarca4ever Bo to Lewandowski pierwszy strzelił?

0

Raphinha robi wszystko byle tylko nie podać Lewemu. Nawet w tej akcji szukał nieistniejącego Yamala na ddalszym słupku.

0

Rapha i gdzie ty to podajesz XDD?

10

Roque od 70. A najlepiej od 60. Trzeba próbować innych opcji.

0

@Pasiak Miał tyle miejsca i czasu że musiał to strzelić

2

Juź się zmęczyli?

0

@czudi17 Nie, bo akcja po spalonym

1

Ale kontrę to już z chęcią zatrzyma sędzia.

2

Dobra, pora przerzucić się na tą prawdziwą Ligę Mistrzów. Al Ittihad zaczyna drugą połowę z Al Hilal.

0

Nie no Raphinha....

0

@syngoku1 2:0 Barca.

0

@Kuba_1 czemu? Ja tam go lubię. Ma dobry głos i nie przynudza.

0

3-ligowe FC Saarbrücken po wyeliminowaniu Bayernu i Frankfurtu dalej nie poddaje się w walce o puchar Niemiec :O Na ten moment 1:1 z Borussią M'gladbach, ale mecz dopiero się rozpoczął.

0

Przed pierwszym meczem uważałem Barcę za zdecydowanego faworyta w starciu z Napoli, ale obecnie po kontuzjach De Jonga i Pedriego + zniżce formy Lewego nie mogę powiedzieć tego samego. Dałbym 50/50, z lekkim wskazaniem na mimo wszystko Napoli.

0

@cules100pro rewanżowy klasyk na Camp Nou w lidze w poprzednim sezonie też miał swój klimacik ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1


Też o tym mówiłem, Marczuk jest w gazie, jest młody, to dobra inwestycja. Zresztą nie mamy obecnie skrzydeł w kadrze, więc siłą rzeczy Marczuk może być przydatny jako opcja.

0

@tomek8756 Kryminalny? To musi być 1 sezon Detektywa. Z tych nowszych to Silos był świetny.

3

Jankos MVP, gość nigdy się nie skończy. Swoją drogą trzech Polaków w teamie :O

2

@macio_944 Dobrze, że Nolan w końcu coś wygra, chociaż w moim rankingu filmów jego autorstwa Oppenheimer jest dosyć nisko.

0

@Destroyer_of_Worlds Moim zdaniem Stuttgart. Girona mnie jakoś szczególnie nie zaskoczyła. Już w poprzednim sezonie mieli swoje momenty, spodziewałem się, że pójdą jeszcze wyżej, chociaż może nie aż w takim stopniu.

7

"Najlepszym zagraniem Lewego była “piękna” asysta przy golu Yamala."
Ironia ironią, ale Lewy miał lepsze zagranie, wrzutkę na głowę Roque, którą Sofascore zaklasyfikowało nawet jako stworzoną wielką szansę. Występ przeciętny, ale wniósł do ataku sporo świeżości. Jego próby zagrań ofensywnych w większości kończyły się marnie, ale na asystę sobie zasłużył, chociaż niekoniecznie w momencie podania do Yamala. Ponownie zabrakło tego, co powinna dać mu drużyna - podań w pole karne. Guiu i Roque również ich wiele nie otrzymywali. Kreacja musi być lepsza - jeśli drużyna nie zrobi postępu w tym zakresie, to nawet przyjście Haalanda tu nie pomoże.

1

Luiz Diaz jak marnuje...

1

@sevs Facepalm. Być może zapomniałem o tej zasadzie, sorki.

0

@sevs Obejrz sobie jeszcze raz i spójrz na zachowanie Ake.

0

@blakkudium Przecież tam Ake wypchnął obrońcę Liverpoolu i zrobił miejsce dla Stonesa. Dla mnie kontrowersja.

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?