0

Fajnie, że drużyna potrafi stworzyć jakąkolwiek sytuację dla dziewiątki.

0

O kurde, to przecież kapitalna parada bramkarza. Wpadłoby...

3

Yamal co przymierzył, ładnie

1

Lewy po wejściu 5 goli w 10 minut albo wypad z Barcelony.

0

Guiu to chociaż próbują podawać. A Lewemu nigdy.

0

@Tigana No bo to jest wiadome, że nawet Haaland by w takim klubie nie strzelał tak wiele jak w Borussi czy teraz w City. Nie ma podań, nie ma goli i tyle.

0

Pamiętam jak Raphinha w poprzednim sezonie był naszą ostoją pod tym względem, że nigdy się nie łamał. No to mieliśmy swoją ostoję. Teraz łamie się częściej od Dembele.

1

@AlexDark00 Lewy by strzelił.

0

Marczuk dwa kolejne gole. Mamy taką biedę na skrzydłach w kadrze, że warto na niego postawić w barażach. Zwłaszcza, że młody, perspektywiczny.

0

Co z Raphinhą? Kontuzja?

0

@Dankho94isback Dokładnie tak. Guiu jest wychowankiem, Roque nie. Prosta kalkulacja zysków i strat w wykonaniu Xaviego.

0

Guiu w pierwszym, szok. Oby to dało impuls Lewemu do poprawy, bo w ostatnich dwóch meczach nie strzelił. Z Getafe było dobrze, ale z Athletikiem już był niewidoczny. A daj boże żeby Guiu wypalił.

4

Guiu > Lewy > Roque? Ciekawa interpretacja Xaviego.

0

Pomysł ciekawy, ale kolorystyka bee.

0

@TR3YWAY Ta, akurat Piotrowskiemu nadal dobrze się wiedzie. Swoją poprzednią szansę wykorzystał najlepiej jak mógł, więc mam nadzieję że zagra w barażach.

0

@Rust_Cohle Dlatego w mojej opinii nie powinien wyjść w pierwszym składzie w barażach. Tylko inna sprawa, że niewiele jest alternatyw na horyzoncie.

1

@Culer9002 Seba bez wkładu bramkowego od 14 stycznia (9 spotkań). Zielu zaś od 4 listopada zeszłego roku.

0

Zielu nie gra dużo + bez formy, Szymański bez formy. Ależ się dziura zrobiła w linii pomocy na baraże.

1

@DonAndrzejos drugi Real Valladolid? Podziękuję, wolałbym utrzymać się w lidze

0

@TR3YWAY No jak bieda, skoro w poprzednim roku zarobiliśmy najwięcej w Europie z koszulek?
1. Barcelona (Nike) - €179m

2. Real Madrid (Adidas) - €155m

3. Bayern Munich (Adidas) - €147m

4. Liverpool (Nike) - €132m

5. Manchester United (Adidas) - €130m

5

@MesQueUnClub96 Tylko pojedyncze osoby tego chcą. Większość widzi, że Fati nijak tu nie pasuje. Zresztą, nie mam pojęcia gdzie on mógłby pasować. Ani to skrzydłowy, ani dziewiątka, ani ofensywny pomocnik. Nie ma jak go ustawić i to dobrze widać w Brighton, gdzie De Zerbi rzucał nim już wszędzie.

2

Pięknie Vinicius. Ja dzisiaj w roli kibica Realu, bo od tego zależy moja kaska.

0

Wielka szansa dla Realu, obroniona przez Rodrygo.

1

Zachowuje się jak małpa.

1

Nieee no trafiłem remis Atalanta-Sporting a tu Real mi chce takiego psikusa odwalić...

0

@esem91 Nie zgadzam się z tą analyzą.

0

@Derean Wierzę, że skądś te informacje muszą wychodzić. Jak nie od sztabu medycznego, to skąd? Dziennikarzyny sobie to wymyśliły? Może, ale ma dwójkę, więc pewnie coś prawdy w tym jest.

0

Wspaniały mamy sztab medyczny. Ozdrowiał nam Pedri w kilkanaście godzin.



6

@qbuteq gdyby to zrobił zawodnik Barcelony, to byś pisał że jest niewinny, że mogły ponieść go nerwy i że to sędzia odpierdzilił.

0

@QuQ bardzo dobrze, że nie ma siostry Paula. Ty zdajesz sobie sprawę jak komicznie by wyglądał 3-letni bobas wygłaszający te swoje poważne dialogi i robiący z baronem to co zrobił? Już wolę element mistycyzmu i gadający płod.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?