kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
1
@norbi77 Jeden z najbardziej klimatycznych filmów jakie widziałem. No i ten Morgan Freeman, świetny w swojej roli...
2
@Kubsoleon Ależ przesłanki były. Większość ludzi tutaj zapomina, że po meczu z Atletico, który przypieczętował nasze mistrzostwo Lewy wrócił do formy i zanotował 6 bramek i asystę w 8 meczach, a na boisku też wyglądał bardzo dobrze. Kapitalny mecz z Mallorcą i świetny z Celtą, mimo, że w obu nie zanotował bramki, to był taki Robert klasyczny z Bayernu.
0
@TR3YWAY Przed sezonem liczyłem na to, że zakręci się koło 30-stki, ale niestety nastąpił regres a nie progres.
2
Aby dorównać do swojego wyniku z poprzedniego sezonu, Robert Lewandowski musiałby strzelić 11 goli w 10 pozostałych kolejkach La Ligi.
0
@mekston Tak, a w City robiąc 36 goli był rok starszy niż w Borussi. Kolosalna różnica. Grał mniej spotkań, fakt. Ale w City w 22/23 jego średnia goli na mecz była większa niż w którymkolwiek sezonie w Borussi. Jeśli Bundesliga to taka liga farmerów, to chyba Haaland powinien mieć jakieś problemy z adaptacją do nowej, znacznie bardziej wymagającej ligi? Gra w City, Kane gra w Bayernie. Obaj trafili do dominatorów swoich lig i obaj wykręcają kosmiczne liczby. Nie można na tej podstawie stwierdzić, że któraś z lig jest ligą farmerów.
1
@mekston kurde, szkoda...
yyy, znaczy oczywiście bardzo dobrze, że to nic groźnego ;(
6
@AlexDark00 Tak? To czemu Haaland, który nigdy w Borussi 30 bramek w lidze nie załadował, w swoim pierwszym sezonie w Premier League robi rekord i strzela 36 bramek?
0
@MesQueUnClub96 super, dzieki za informacje !!!!!
0
Wiadomo co z tym Kane'm? Będzie grał czy nie będzie?
3
@Barca2022 Haaland nie pomoże. To jest podobny typ dziewiątki co Lewy, być może nawet bardziej uzależniony od serwisu kolegów i jeszcze bardziej przyklejony do pola karnego. Nic nam z niego nie będzie jeśli nie zmieni się nasza gra.
0
Szczerze, to nie byłbym zły, gdybyśmy trafili na Bayern. Zważywszy na niefortunną dla nas historię naszych ostatnich starć ten mecz niósłby ze sobą ogromne emocje, chyba największe ze wszystkich naszych potencjalnych pojedynków na tym etapie.
Jeśli jednak miałbym podejść do tego pragmatycznie, to wolałbym w pierwszej kolejności oczywiście Borussię, a w drugiej Atletico. Xavi ma bardzo dobrą statystykę na zespół z Madrytu.
0
@Arden ależ to byłyby emocje gdybyśmy już teraz trafili Bayern...
0
@MarioVeB! Już mógł mieć asystę.
0
Musiałowski debiut w pierwszej drużynie Liverpoolu?
5
@Kratos1990 to nawiazanie do Szpili i jego legendarnej rozmowy z Lennoxem Lewisem
1
@bartas97 Ekstraklasa jest w tym sezonie wybitnie cieńka.
6
Jakbym miał obstawiać, to dla mnie szanse na przejście rywali przedstawiają się następująco:
PSV - 75%
Borussia - 75%
Atletico - 60%
Arsenal - 50%
PSG - 45%
Bayern - 45%
Inter - 35%
Real - 30%
City - 25%
0
@Emhyr ja będę oglądać z komentarzem Kowala na żywo, jeśli znowu będzie robić :)
21
@Cule1234 Ten dziennikarz wymienił karnego na Osimhenie, którego nie było :)
0
Wczoraj Yamal, dzisiaj Cubarsi, kto jutro?
0
@Xxxbarca4ever wychilluj, napisałem ci ze chodzilo mi o inna sytuacje, myślałem ze ty też o niej mówiłeś, bo post napisałeś po tym jak się wydarzyła. Miałes opóznienie i tyle, nie mam pojecia w jakim celu kontynuujesz dyskusje.
0
@Deviler Ja mam wrażenie, że on tam nie jest jakoś szczególnie lubiany w Barcelonie. Innego wyjaśnienia nie ma, dlaczego czasami nie dostaje tych piłek. Wczoraj nawet Raphinha zamiast podać wprost do Lewego na pustaka, to szukał nieistniejącego Yamala na dalekim słupku. Albo Gundogan - Lewy wbiega niekryty w pole karne - on go widzi, ma czysty korytarz podania, ale zamiast tego kisi piłkę i oddaje ją Yamalowi na bok. To tylko przykłady, akurat te sytuacje zapamiętałem, bo były niesamowicie oczywiste i były faktycznie optymalną i całkiem łatwą do wykonania opcją.
0
@Puyolex po wejściu Oriola w 10 na 12 ;)
0
Klasycznie Christensen nie zwrócił mojej uwagi podczas meczu, ale później zajrzałem sobie do statystyk. Gość miał 23 kontakty z piłką, mniej niż Lewy. Niestety na mocniejszego rywala gramy w dziesiątkę.
0
@Xxxbarca4ever Toć przecież ci odpowiedziałem na pytanie. Mówimy o dwóch różnych sytuacjach i tyle. Ty mówisz o strzale Raphinhi z wolnego z 67', a ja o strzale Lewego z autu z 68', po którym Raphinha spróbował dobijać, piłka się poodbijała i Yamal wepchnął ją do bramki, niestety był spalony.
1
@Derean Uczciwie trzeba też przyznać, że ponownie nie otrzymywał wielu piłek na strzał. Wszyscy grali na Yamala, mimo że Lewy często był w znacznie lepszej pozycji. Z gry niczym szczególnym się nie wyróżnił, po prostu przeciętny występ, niekoniecznie tragiczny. Kilka razy stracił, ale znacznie więcej piłek wywalczył.
3
Czyli prawdziwe emocje dopiero nadejdą. Miło byłoby jednak dostać na początek kogoś słabszego.
1
@Kuba_1 Cichy bohater ostatnich tygodni.
0
@michal26 Ferran to coś koło 50 milionów raczej. Taniej bym go nie sprzedawał.
34
To jest niesamowite jak dobrze on gra. Nasz najlepszy obrońca w tym momencie.