kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@QUNJ Ale mi powiedziałeś. Brawo ty.
1
@QUNJ Widzę, że mam do czynienia z jakimś delikatnym uposiem traktującym dyskusję jako bitewkę personalną w internecie. Opanuj trochę ślinotok, przestań mnie obrażać i zastanów się proszę, bo nie szukam tutaj przepychanek słownych tylko spokojnego dyskursu na argumenty. Połowę rzeczy, które rzekomo napisałem, sam sobie w szale wymyśliłeś, więc wróć jak ochłoniesz, przeczytaj jeszcze raz i pomyśl. I tak, pomyliłem cię z kolegą wcześniej, bo przejąłeś dyskusję i formę, którą zainicjowałem z nim. Mój błąd.
0
@QUNJ
1. "To, że pojawia się regularnie w TOP 5 ligi nie znaczy, że nie jest średnim klubem? 13 razy na 32 sezony ( z czego 7 razy jak grał tam właśnie Kane)."
Od kiedy klub, który co drugi sezon w ostatniej dekadzie pojawia się w TOP 5 to średniak? Od kiedy klub, którego wartość zawodników w poprzednim sezonie spokojnie sięgała wartości tych naszych z Barcelony, to średniak? W takim klubie da się wygrywać. Kane nie dał temu klubowi żadnego trofeum, a jeśli jest takim genialnym zawodnikiem, jak tu wielu mówi, to brzmi to conajmniej zabawnie, że nawet żadnego pucharu nie udało mu się włożyć do gabloty. A w Angli mają dwa, więc szansa większa.
2. Tego swojego wylewu z "doprowadzeniem miernego Tottenhamu do finału LM" już nie skomentowałeś, nie dziwię się. Do finału LM to można powiedzieć, że Lewy doprowadził Borussię, bo w pojedynkę przepchnął dwumecz z Realem.
3. Tak, chociażby sezon 19/20 Messiego, albo 21/22 Benzema to były sezony, w których bez karnych strzelili mniej bramek od Lewego, po 20. Czy ja napisałem, że Lewy był lepszy od Messiego overall? Nie. Nie wkładaj mi takich słów do ust bo tak nie napisałem. Mówimy o trofeum Pichichi, więc nie zmieniaj proszę tematu.
4. Na to, że Stuttgart zaraz przegoni Bayern w tabeli już nie odpowiedziałeś, to też sporo mówi. Nie pasuje ci to do narracji, że Bayern przegrywa ligę tylko przez potężny Bayer.
5. A ty cały czas o tym Bayerze... Jak już mówimy o strefie komfortu, to przecież Kane spędził całą karierę w Totkach. To już nie była strefa komfortu?
1
@HypeR o, dobrze, że przypomniałeś, miałem sobie puścić na drugim monitorku
3
Komentarz usunięty
0
Aby dorównać do średniej goli/mecz Lewego z rekordowego sezonu, Kane musiałby strzelić 10 goli w dwóch meczach, bądź też 17 goli w 7 meczach do końca sezonu.
2
@Donnie_Darko
"średni klub (Tottenham)" Bzdury. Klub regularnie pojawiający się w top 5 ligi, zarówno za czasów Kane'a, jak i PRZED nim.
"doprowadził mierny Tottenham do finału LM" Tak ich doprowadził, że w fazie pucharowej strzelił 1 bramkę, a w połowie meczów nawet nie zagrał. Faktycznie, wziął ich na plecy i zawiózł do tego finału. Mierny Tottenham przecież nie poradziłby sobie bez niego?
"najsłabszy król strzelców od lat (Lewandowski)" A także jedyny od lat, który nie miał ani jednego gola z karnych. Jak spojrzeć na gole bez karnych, to Messi miewał gorsze sezony w ostatnich latach w Barcy. A nie wspomnę już o tym, że jedynym kreatywnym skrzydłowym był tu Dembele, z tym, że jego obecność to raczej kwestia umowna.
"nie było drużyny jak Leverkusen" Spokojnie, zaraz nawet i Stuttgart przegoni Bayern w tabeli. Jak wygrają w tej kolejce, to zostanie 1 punkt straty.
"Lewy większość czasu spędził w strefie komfortu, w Bayernie" Borussia.
0
@tbas No nie wiem, ja odniosłem takie wrażenie, że nasza gra wyglądała świetnie, a w pierwszej połowie to już w ogóle całkowita dominacja. Drugą oglądałem kątem oka, bo od czerwonej kartki tak właściwie było pograne. Gdyby skuteczność i decyzyjność w polu karnym przeciwnika była ciut lepsza, spokojnie wsadzilibyśmy conajmniej 3.
0
@MesQueUnClub96 jeśli nawet we Francji mu się nie uda, to już chyba będzie pora by analizować, co takiego jest w jego grze, że jego zespoły nic nie wygrywają, a nie zrzucać wszystko na pecha.
0
Chętnie zobaczyłbym Hurricane w PSG jako następcę Mbappe, jeśli nawet w następnym sezonie nic nie wygra.
1
@Transu96 @P33ck Przecież napisałem, że chodzi mi tylko o gole. Jeśli Guruzeta, Budimir i Dovbyk mają więcej goli od Lewego, grając w słabszych lub dużo słabszych klubach, to jak myślisz, jak można nazwać taki wynik? Żaden z nich nie cieszy się też równie bezgranicznym zaufaniem od trenera jak Lewandowski od Xaviego. Barcelona to Barcelona, wymagania są tu wyższe.
0
13 goli w 28 meczach Barcelony w lidze. Fatalny wynik Lewego, jak spojrzymy czysto na gole. Oby dał nam jeszcze trochę radości w LM, a potem...
0
Bez De Jonga i Pedriego drużyna gra lepiej? Próbka mimo wszystko jest wciąż mała, więc jeszcze nic bym tu nie wyrokował, ale w tych kilku spotkaniach tworzymy więcej okazji, przejście do fazy ataku ma więcej dynamiki. Ludzie często (zasłużenie) krytykują tu Fermina, ale po Gundoganie to chyba z Ferminem najlepiej współpracuje się Lewemu. Potrzebujemy pomocnika o takim profilu, wnosi mnóstwo ruchu do ataku, dobrze zamienia się pozycjami z dziewiątką.
5
Ile punktów stracilibyśmy, gdyby nie gole i asysty tych zawodników (liga):
1. Lewandowski – 20 pkt
2. Ferran Torres, Gundogan, Yamal, Raphinha – 9 pkt
3. J.Felix – 7 pkt
4. Sergi Roberto – 6 pkt
5. Cancelo – 5 pkt
6. Kounde, Gavi – 4 pkt
7. De Jong, Guiu, Araujo, Roque – 2 pkt
8. Balde, Fermin – 1 pkt
Aktualizacja: Las Palmas (+2 Raphinha, +2 Felix)
0
W końcu wpadło!
0
Oni robią dzisiaj wszystko żeby nie strzelić. To jest tragikomedia.
0
@Heros11 tak działają emocje :)
0
@mekston Pewnie z parę szans jeszcze dostanie, ale mam nadzieję, że Xavi szybko go zmieni. Niech da Roque albo Guiu pograć.
0
Dzisiaj była świetna okazja dla Lewego, by zaliczyć pierwszego ligowego hat-tricka. Mnóstwo szans, świetnych podań. Ale on nie chce. Po tej połowie powinien mieć z dwie.
1
Lewuś co ty wyprawiasz!!!!
0
No panowie nie można tak marnować...
0
Dzisiaj w końcu jest taki mecz, że można powiedzieć, że drużyna gra na Lewego. Ale dobrych skutków póki co nie ma.
10
Las Palmas dzisiaj nie istnieje, a teraz jeszcze do tego w dziesiątkę będą grać... to ma się skończyć 3 golami conajmniej!
0
Nie no, to jest chyba niemożliwe, żeby tam Lewy nie dotknął piłki i ona tak o sobie skeciła do Brazola...
3
Nie no przecież dotknął Lewy! Sama się piłka tak poodbijała?
0
Ładnie Lewy i Fermin! Jak im się dobrze ta współpraca układa...
0
@regatta52 Aha, no to fajnie.
2
@regatta52 On nie schodzi po żółtej, tylko nie będzie mógł zagrać w następnym meczu,
0
Ale Lewandowski dzisiaj pechowy.
2
Ładna pułapka offside'owa w wykonaniu Las Palmas.