kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
Z takim posiadaniem, co oni mają, to koniec meczu gra w 10tkę.
0
No niech on już schodzi...
9
Jak obrońca się spóźni, to żółta, a jak napastnik to nic?
0
@Bulbulator Bawią mnie ludzie, którzy mówią, że lider klasyfikacji strzelców + 9 asyst (1 asysta do lidera klasyfikacji asyst) w Premier League nie jest jednym z najlepszych na świecie.
2
Dzisiaj najważniejszy mecz w sezonie :) Oby nie ostatni, mam nadzieję, że czekają nas kolejne najważniejsze mecze w sezonie, już dalej w półfinale i finale Ligi Mistrzów.
0
@FcPortoFan1999 wolałbym, żeby mój klub jeszcze z tymi wakacjami poczekał :/
0
@Kamiloza91 liga farmerów
0
@FcPortoFan1999 bracie, przestań rzucać te klątwy...
1
@FCB17 no ja akurat tak nie uważam, dopóki Palmer ma szansę powalczyć o króla strzelców, to on powinien wykonywać wszystkie karne. Trofeum ważniejsze, niż podreperowanie liczb kolegi.
3
Ale mają tam klimacik w drużynie :/
https://x.com/itsslugger/status/1779973807169565111
0
@Amidamaru Najlepszy strzelec Premier League w tym momencie (razem z Haalandem) nie jest jednym z najlepszych na świecie? To co trzeba zrobić, żeby nim być?
0
@Hosh Co to było XDDD
4
@blakkudium 60 mln XD? Z czym do ludzi, za dobre robi liczby na taką sumkę.
0
@Stinger_ Z drugiej strony - jeśli przegralibyśmy z Bayernem, to Kane wygrałby trofeum. Co oznacza, że nie możnaby już śmiać się z Anglika, a to byłby mocny cios...
0
@TheNekro94 @Stinger_ El Clasico mamy zwykle po 3-4 razy w roku i bywa z tym różnie. Z Bayernem walczylibyśmy o przełamanie niezwykle niekorzystnej dla nas passy, i być może o pomszczenie 2-8. Do tego pojedynek Kane-Lewandowski - dlatego dla mnie to byłyby większe emocje.
0
Wiem, że jeszcze na to stanowczo za wcześnie, ale jaki finał LM wolelibyście zobaczyć? Barca-Real, Barca-Bayern, czy Barca-City? Dla mnie Barca-Bayern, to na pewno byłyby największe emocje.
0
@Popitek12 nie no, Kane musi być chociaż w TOP 10, a najlepiej to TOP 5
0
@Hasszz jakby dał taką jak wczoraj, to jasne, że tak :]
13
Przepraszam, nie mogę się oprzeć...
1
@zytko3 Tak, ale też w tamtych meczach z Atletico to bramki były jedynym, co dał drużynie. Przed i po nich był całkowicie niewidoczny.
1
Felix znika w trudnych meczach. Wolę Yamala, nawet w słabej formie.
0
@Mateonvious Technicznie, to nie masz racji. Ponieważ 2 punkty dał nam np. samobój Ramosa w meczu z Sevillą.
0
@Rewolucja123 Tak, dokładnie. To zadziwiające, bo w poprzednim sezonie był na trzecim miejscu, za Raphinhą i Lewym, dał nam 10 punktów. Wtedy naprawdę można było mówić o Pedridependencii.
1
@ElTomas Pfff, przecież bramkarz to tylko stoi i broni, też mi coś...
6
Ile punktów stracilibyśmy, gdyby nie gole i asysty tych zawodników (liga):
1. Lewandowski – 20 pkt
2. Ferran Torres, Gundogan, Yamal, Raphinha, J.Felix – 9 pkt
3. Sergi Roberto – 6 pkt
4. Cancelo – 5 pkt
5. Kounde, Gavi – 4 pkt
6. De Jong, Guiu, Araujo, Roque – 2 pkt
7. Balde, Fermin – 1 pkt
Aktualizacja: Cadiz (+2 Felix)
Wszyscy skrzydłowi już po tyle samo punktów.
0
@ViscaelBarca2007 dzieki za info
1
To się Roque nagrał...
0
Ależ kapitalna interwencja obrońcy...
0
Z tym Ferminem to jest niezła sinusoida nastrojów na La Bambie. Raz mieszany z błotem, raz chwalony pod niebiosa.
2
Roberto i Alonso obok siebie na boisku, wyczuwam za duże stężenie drewna