0

@tbas jak chodzi o rok 2012 to tak, w innym przypadku prawdopodobnie nie

0

@ProMILs definitywnie XD Nie ma co człowiek robić to tak czas marnuje...

16

Kiedyś jak mi się nudziło obejrzałem wszystkie gole ze wskazanych okresów i przypisałem im kategorie.

Lewandowski 2021 - 69 goli
dobitki + karne = 56% goli

Messi 2012 - 91 goli
dobitki + karne = 48% goli

Teraz znowu mi się nudziło i zrobiłem to samo z obecnym sezonem Kane'a.

Kane 23/24 - 29 goli
dobitki + karne = 66% goli

0

@TR3YWAY sama Liga Mistrzów może nie, ale gdybyśmy odbili jeszcze mistrzostwo...

0

@MesQueUnClub_87 Stawiam na Barcę, podwajam stawkę. Jak przegram to przegrywam podwójnie.

0

@Rastafarnianin Znacznie więcej. Ta Barca i tak nie gra na Lewego, bardzo często nie dostaje piłek gdy jest w świetnej pozycji. Messi odciagałby uwagę i mu podawał, widzimy teraz jak mamy Yamala, skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia, to od razu Lewy zaczął strzelać.

3

@MesQueUnClub96 to samo pisałem, wylosować ten Bayern w tym momencie to powinno być marzenie dla naszych piłkarzy. Kiedyś trzeba przełamać złą passę, lepszej szansy może nie być.

0

Pytanie, czy tego potrzebujemy? Z nim jest tak, że albo rozgrywa świetny mecz, albo wcale go nie widać na boisku. Jak już to materiał na ostatnie 10-15 minut.

2

@MOLESTA tak. W lidze 23 gole bez karnych to bardzo dobry wynik. Benzema nastrzelał 19 goli z 7 karnymi.

1

@insp1re bardziej bolą mnie 4 punkty stracone w dwóch meczach z Granadą, ale co do zasady zgoda

3

@msbigd najwięcej w sezonie ligowym Kane strzelił 30 bramek, zrobił to dwa razy, raz w 37, raz w 38 meczach.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@Tymoon19 Zero szacunku dla takich ludzi.

3

@msbigd nie, zamienię sobie miejscami Lewego i Suareza i na spokojnie Lewy w prime pobiją rekord Messiego w La Lidze. Taka jest właśnie logika gdybologii.

0

@VegetaPolska no Kowal dziwna logika, tak jakby spojrzeć na statystykę big chances created to pewnie pół naszej drużyny teraz nie tworzy tych sytuacji tyle co Messi w prime.

0

@Jakchcesz zapisałby się w historii, gdyby udało nam się jeszcze coś wygrać w tym sezonie. Jesteśmy w takiej sytuacji, że jakby teraz odpalił prime i poprowadził nas do ligi albo LM, to na pewno prędko bysmy go nie zapomnieli

1

@msbigd umniejsza to się zwykle komuś, kto coś już osiągnął... na przykład można umniejszać Lewemu, porównując go do Kane'a. To oczywiście stan obecny, Kane ma przed sobą jeszcze parę dobrych lat kariery i wciąż może swoje udowodnić.

0

@Dankho94isback czyli biedny Harry po prostu ma pecha? Bywa, pechowców jest wielu. To świetny zawodnik, ale żeby porównywać go do Lewego to jeszcze wiele musi w piłce zrobić.

9

@Maysterme Zero szacunku dla ludzi, którzy uważają, że lepiej odpaść teraz z Napoli i uniknąć kompromitacji jeśli byśmy wylosowali jakieś City albo coś. Walczyć trzeba do końca i nie wiem co ma na celu taka paplanina. Skończ pierdzielić, więcej wiary. Możemy wygrać z każdym.

0

@Dankho94isback wymówki, wymówki... a z reprezentacją coś wygrał? 2 najlepsza kadra na kontynencie.

5

No to mają swojego lidera. Dzielnie prowadzi ich po pierwsze 2 miejsce w Bundeslidze od wielu lat. (O ile nie wyprzedzi ich Stuttgart, nie można tego wykluczyć)


0

Lewandowski mówił to samo. Oby naprawdę w to wierzyli.

0

@Dankho94isback I akurat Kane gra w takim wyjątkowym sezonie? Przypadek?

0

@Bagsik88 patrzyłem na statystykę big chances wasted z sofascore

0

@Dankho94isback Tak, ale absolutny ich brak może coś niecoś powiedzieć o piłkarzu. Zresztą, z Kane'm Bayern już takim dominatorem nie jest :/

0

@msbigd Nie wkładaj mi tu słów w usta, nic takiego nie powiedziałem. Widze że nie kminisz więc ja kończę tą dyskusję. Essa.

0

@Dankho94isback A reprezentacja Anglii to co? Zresztą nie jest wychowankiem Cadiz, tylko Tottenhamu, który w ostatnich latach miał wartość zawodników na poziomie Barcelony.

0

@michal26 Znaczy mówię o całokształcie kariery. Zawsze marnował tych sytuacji dużo mniej, jak patrzę na Sofascore.

0

@Messi1000000 Może się trochę zagalopowałem.

1

@msbigd lepszy napastnik bez żadnego zdobytego trofeum XD. Hit.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?