2

3:2, brawo! Legia znów to robi!

0

Oj taka wątpliwa ta interwencja Tobiasza. Chciałbym to zobaczyć na powtórce. Edit: E tam, czysto było i daleko za linią. Inaczej to widziałem na żywo

1

La Bombazo ! Josue przywraca nadzieję Legii

1

Ajjj, Kapustka, tak blisko! Piekny strzał.

0

Nie no jak coś takiego nie wpada... Burch coś ty zrobił

0

@Kubsoleon Na Haalanda też przyjdzie czas. Ma odpowiedni mental i warunki do dalszego rozwoju. Jeśli kontuzje nie zniszczą mu kariery, to myślę, że może zwiększyć efektowność swojego stylu gry i naprawdę wiele osiągnąć.

0

Przy każdej bramce Tobiasz mógł zrobić więcej. Co to jest za ułomek. Jeszcze brakowało tylko zeby tego farfocla z główki na początku wpuścił, to byłyby jaja

0

@Kubsoleon Inny typ zawodnika. Całą swoją grę opiera na fizyczności, nie wiem czy kiedykolwiek w historii grał aż taki byk na tym poziomie. Może Ibra.

0

Gdyby wystawili Guala... Gość może nie robi jakichś świetnych liczb, ale za każdym razem jak go widziałem w pucharach to harował w pressingu za trzech.

0

@Herato Statystyki ma lepsze niż ktokolwiek w jego wieku w historii. Średnio prawie brama na mecz, nie schodzi ponizej tego poziomu od kiedy dołączył do Salzburga. Pytanie tylko, czy da radę wznieść się jeszcze wyżej. Na poziom, na który wchodzili taki Lewy, czy Suarez.

0

@Lanosss no to widać że tego Legia już nie uciągnie, słabo u nich z ofensywą, no Muci no party więc nie sądze że dadzą radę to wygrać.

0

No i po kuponie.

3

@prodigy Jak boli to rośnie. Wyszliby z tego silniejsi.

7

@Emhyr Wyższy współczynnik krajowy pomaga każdemu klubowi z Ekstraklasy, nie tylko Legii, także polecam trzymać

8

Świeży news: JEŚLI Pep Guardiola opuści Manchester City po tym sezonie, stanie się mocnym kandydatem by zastąpić Xaviego. [Mój news]

0

@FcPortoFan1999 Wiem, rywalizacja ich napędzała. To przy założeniu, że wciąż byliby tak samo zmotywowani i wykręciliby identyczne statystyki.

0

Topowe nagrody indywidualne, jeśli tylko jeden z GOAT'ów mógłby istnieć.

Lionel Messi
13x Złota Piłka
9x Złoty But

Cristiano Ronaldo
9x Złota Piłka
6x Złoty But

0

@mrboom To zależy od doboru faktów. Ich osiągnięcia z poprzedniego sezonu to teoria, natomiast praktyka to najgorsza defensywa w TOP 5 lig Europy vs 9 miejsce w Serie A.

1

@barteq Salah? Świetny lewoskrzydłowy. Dobrze, że nie walczy akurat o mistrzostwo w klubie życia, na spokojnie przejdzie do nas.

0

@cules100pro e tam. Jakby to powiedział Kowal to nikt by słowem się nie odezwał. Wyluzuj

0

@cules100pro nie powiedział faktów? U nas faktycznie nie ma zdecydowanego faworyta, a wiadomo jak obie drużyny radzą sobie w ostatnich miesiacach

8

@LM10GOAT Pedri przy tych gościach to jak weteran XD aż trudno uwierzyć że ma dopiero 21 lat

0

@AmigoBlancos legenda piłki nożnej beż zdobytych trofeów. Ale to byłyby jaja

0

@MOLESTA wchodzisz na forum Bayernu i masz to samo, co było na początku z Lewym, mówi się o słabym serwisie i trenerze niepotrafiacym go wykorzystać, Kane jest wciąż nietykalny.

1

@okiemtypera_lucaxx95 dokładnie, to tylko 1-0. Na spokojnie do odrobienia. Z drugiej strony pamiętam odpadnięcie z Villarrealem, a to podobny kaliber do Lazio.

3

Najlepsi strzelcy w roku kalendarzowym (Top
5 lig, 2000-2023)

4x Ronaldo
4x Messi
3x Lewandowski
2x Mbappe
2x Ruud van Nisterlrooy
1x Harry Kane, Schevchenko, Raul, Thierry Henry, Luca Toni, David Villa, Robbie Keane, Samuel Eto'o, Edin Dżeko

2

@MESSIah16 prawda, w tym wieku jest najlepszy na świecie, nie ma co mówić tylko oddać honory

2

Myślicie, że 39-letni Cristiano Ronaldo znowu zdominuje roczną klasyfikację strzelców świata? Liga arabska jest silniejsza niż kiedykolwiek, ale on się nie zatrzymuje. To jest ten mental, ciężka praca, fenomen.

0

@BORO_12 przecież Zubimendi to oczywistość, nie mamy żadnego def pomocnika. De Jong to jest jakaś parodia, Oriol 2 miesiące pograł dobrze i zapomniał jak się to robi, reszta to nie ten profil

0

@Eric_Abidal_22 Nie wygląda to tak, jak mówisz. Utarło się już, że Lewy miał jeden dobry okres, a później słabizna, co wcale nie jest faktem. Robert po Mundialu miał dwa słabe okresy:

4 gole 2 asysty w 13 meczach ( 0,46 G/A na mecz )
20 kolejka LaLiga 22/23 - 30 kolejka La Liga 22/23

3 gole i 1 asysta w 15 meczach ( 0,27 G/A na mecz )
7 kolejka LaLiga 23/24 - 19 kolejka LaLiga 23/24

I przeplatał je takimi, w których do tej formy wracał.

5 goli 1 asysta w 5 meczach ( 1,20 G/A na mecz )
1 mecz superpucharu 22/23 - 17 kolejka La Liga 22/23

6 goli 1 asysta w 7 meczach ( 1,00 G/A na mecz )
31 kolejka LaLiga 22/23 - 37 kolejka LaLiga 22/23


6 goli 4 asysty w 7 meczach ( 1,43 G/A na mecz )
2 kolejka LaLiga 23/24 - 6 kolejka LaLiga 23/24

6 goli 1 asysta w 10 meczach ( 0,70 G/A na mecz)
1/16 Copa del Rey 23/24 - 24 kolejka LaLiga 23/24


To, co ja zrobiłem, to odjąłem jeden ze słabszych okresów, długością odpowiadającemu temu, co ty sobie uznałeś, że można odjąć. Te trzy pierwsze miesiące liczą się tak samo, jak np. 3 miesiące - słabszy okres między 7 a 19 kolejką 23/24.

Nie widzę powodu, by pod tezę sobie podmieniać liczby Lewego, usuwając wybrany okres. Znaczy się, widzę - to zawiść / brak wiedzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?