kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@Eric_Abidal_22 Kane w ostatnich 6 meczach strzelił 3 gole. No tutaj nie na czym się cieszyć jak się odejmie początkowy okres walenia bramy za bramą, po odjęciu wychodzi przeciętnie.
2
@LM10GOAT Tak i nie.
7
@slayer "Drużyna gra piach, Lewy jest ciągle krytykowany za swoją grę ale cyferki pokazują że jest na poziomie legend które dały nam trofea. " Mówisz to tak, jakby nie dał nam trofeów.
1. Liga, po trzech sezonach posuchy. W drużynie bez skrzydłowych, która grała bardzo nie powiem, że defensywny, ale na pewno asekuracyjny futbol strzelił 23 bramki (bez karnych!), co jest świetnym wynikiem.
2. Superpuchar. Gol z Betisem w półfinale + gol, asysta i asysta drugiego stopnia w finale z Realem. Śmiało można powiedzieć, że był to nasz najlepszy zawodnik w superpucharze i był jednym z głównych twórców tego sukcesu.
Zawiódł tak właściwie tylko w LM, bo te mecze z Bayernem były słabe.
0
@tomcias10 Lewy schodzi do rozegrania, bo z przodu często nic się nie dzieje, a nasi nie wiedzą co robić. A w City co chwila aktywowane któreś ze skrzydeł, latają wrzutki, cały czas się dzieje, jest zagrożenie. W ostatnich meczach np. jak Yamal i Gundogan weszli na wyższe obroty to już Lewy tak nie schodzi, bo widzi, że jest szansa dostać dobrą piłkę.
0
@Fantastyczny Chłopiec ja postawiłrm na gol Haalanda, ale z tego co widze to nie mecz w ktorym on sie może jakkolwiek wykazac
0
@SinMistico No jak nikt mu piłki nie podaje i ma cały czas przy sobie 3-4 zawodników, to ile ma mieć
0
Cóż, wszyscy topowi trenerzy chętni, dopóki nie usłyszą ile może w obecnym stanie finansowym zaoferować Barcelona.
0
@ShawnC Gdyby Lewy strzelił tą setę, Pedri miałby cudowną asystę drugiego stopnia. Poza tym dosyć aktywny, ale dawanie mu tej samej oceny co Gundoganowi to lekka przesada.
0
@TR3YWAY Gundo - Pedri/Gavi - klasowy DPM
1
W Bayernie zepsuł wszystko, co było, a zanosi się tez na pierwszy sezon bez mistrzostwa od lat. Z jednej strony, po co nam ktoś taki, ale z drugiej strony to u nas nie ma już prawie co psuć, więc może by wypalił? Oczywiście czysto teoretycznie bo ja z dwójki Flick Tuchel wolę Flicka.
0
@626 Natychmiast
0
@Greenalley Miejsce to i Xavi wywalczy.
0
@KmN wiadomo, ale czasami zdarzają się ludzie, którzy nie mieli tej przyjemności :)
0
@KmN jeśli nie widziałeś Incepcji, to musisz to zmienić.
0
@budel17 no to pograne, chyba święty Vinicius mi tą myśl zesłał, przepraszam culersi
2
Yamal nie dość, że bezboleśnie zastąpił Dembele, to jeszcze jest od niego skuteczniejszy, jeszcze bardziej efektowny i podejmuje lepsze decyzje + nie łamie się jak zapałka.
0
@TR3YWAY De Jong i z ciężkim sercem, ale jednak Araujo.
1
Poza tym - czarno na białym była umowa, że jeśli nie będzie dwóch trofeów to go zwolnią. Nikt mi nie wmówi, że jesteśmy w grze o mistrzostwo, więc chyba pora dotrzymać słowa?
7
Brawo!! Świetny damage control. Jacy to są tumani. Po odpadnieciu z Napoli to już niech sobie Xavi zostanie, i tak już o nic nie będziemy walczyć XD.
0
@MOLESTA wiadomo że była krytyka bo Gavi na tym falszywym skrzydle w pewnym momencie wyglądał bardzo słabo i strasznie się tam marnował, ale raczej prawie nikt nie chciał go sprzedawać
0
@MOLESTA nigdy jeszcze czegoś takiego nie widziałem, już częściej chcieli sprzedawać Pedriego ale to i tak tylko jakieś wykręty
0
@Popitek12 deal bez sensu, bo tu nawet nie ma wątpliwości. Brać Jude i od razu sprzedać za 2 razy tyle, co De Jonga
2
@Benz nie takie faule odgwizdywano, myślę że z 10 sędziów dwóch albo trzech odgwizdałoby tu faul.
1
@wojopancer tak tak, jeden zawodnik psuje całą grę Barcy, zapomniałem że to przez niego strzelają nam najwięcej bramek w top 5 lig
2
@partymaker najbardziej to mnie bawią ci, którzy chcą się wyłamać i zaczynają swoje: a ja to w ogóle sądzę, że wcale nie gramy źle, wy potraficie tylko narzekać i hejtować !.
1
@BARCA1899Messi do tego 0:1 z Szachtarem, 2:3 z Antwerpia, 2:2 z Granada w 1 rundzie i 2:4 z Gironą u siebie.
0
Barcelona najgorsza w obronie w top 5 lig Europy. Jak to jest w ogóle możliwe, Xavi odpowiedź mi.
2
@Arczi87 To pewne staty? Jak tak to cholera jasna...
4
@Xavifcb6 niee, przed ogłoszeniem decyzji Xaviego było to samo, jak nie gorzej, także nie miało to wpływu
0
@MOLESTA Dokładnie, już w grudniu było tyle kompromitacji, że głowa mała. Gdyby wtedy Laporta zadziałał, być może lepiej wchodzilibyśmy w dwumecz z Napoli.