kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
2
@Firestone o to to!
1
@Firestone Nope. Ale Felix zdążył już pokazać, że wiele więcej Barcy nie da, więc równie dobrze możemy wziąć Fatiego na ławę.
0
@Visca_barca Tak, ale na śp mamy już Pedriego, Gaviego i Gundogana.
1
@Faro Prawda, w Turcji może by sobie poradził...
0
@P33ck @MESSIah16 Tabela nie klamie !!!
0
@P33ck Memczester City to nawet w swojej lidze nie jest najlepszy
0
@FcPortoFan1999 XDD Podziwiam
0
Co dzisiaj oglądacie, Bayern - Bayer, czy jednak Real - Girona? Ja chyba zdecyduję się na najlepszą drużynę w Europie, Bayer Leverkusen.
1
Wszedł Fati i od razu wszystko się zepsuło.
1
Frenkie out -> kompletny defensywny pomocnik in.
Tylko na takiej zasadzie miałoby to sens. Kogoś trzeba sprzedać, pivot sam się tu nie pojawi, a za De Jonga jest świetna kasa + oszczędność na wynagrodzeniu.
1
Ale Vuskovicia przywitali w Radomiaku XD
2
@Faro Na ten moment niczym się w Brighton nie wyróżnił na tyle, by go znowu rozważać w kontekście pierwszego składu.
0
Znacie jakąś stronkę, na której można za darmo obejrzeć stare mecze Barcy, np. te z poprzedniego sezonu?
0
Wszyscy są fajni, piękni, nikt nie jest winny, to przeciwnik rozgrywa świetne spotkanie, nie my słabe. Ale jak to mecze same się nie wygrywają? Jak to znowu w p**de w 1 minucie?
0
10 minut doliczone? za co?
1
Haaland golazo!
1
Ale on wie, że nawet jeśli powtórzy to jeszcze 100 razy to i tak nie stanie się to prawdą?
47
@Culers "Tu nie jest jak w Brazylii" Co to za teksty xd. Sędziemu chyba nie wypada?
0
@tristan87 Dominik Guziak
0
"Jeżeli nie będzie Probierza, to tak samo nie będzie Lewandowskiego."
"Jeśli dojdzie do kolejnej zmiany, to Lewandowski powie: basta."
- jakiś pismak na meczykach
Czego to dziennikarzyny nie wymyślą XDDD. Da się przewyższyć ten poziom mitomaństwa?
1
Przydałby się Flick już teraz, może z normalnym trenerem dawałby radę na DPM...
0
@DonMatteo901 z walki o mistrza to już dawno się wypisali, została walka o europejskie puchary
0
@FcPortoFan1999 czy ja wiem? Dzisiaj nie ma skrzydeł, bo nie ma co oczekiwać cudów od Zalewskiego, który ledwo co gra w Romie, Kamiński zgasł w Wolfsburgu, Frankowski też oddelegowany na ławę w Lens. Lewy dołuje z formą w Barcy, linia obrony jest jednym wielkim znakiem zapytania, nikt nie jest tam pewniakiem. Kiwior ława, Bednarek 2 liga, Cash ława, chociaż i tak nigdy się w reprezentacji nie spisał. Nawet Zieliński ława, kontrakt to jedno ale on też miał bardzo słaby moment w Napoli niezależnie od spraw transferowych. Plusów nie ma szczególnie dużo - Szymański, Piątek, bramkarze, może Linetty (pora na kolejną szanse), może Świder, może ten obrońca co do Granady przeszedł ostatnio, Bereszyński (gra w klubie, no i był świetny na mundialu) i to tyle tak naprawdę.
0
Najwieksze postacie kadry Polski przed Euro 2016
Robert Lewandowski - Bayern, kluczowy zawodnik (mistrz, puchar, półfinał LM)
Arkadiusz Milik - Ajax, kluczowy zawodnik (2 w lidze, grupa LE)
Jakub Błaszczykowski - Fiorentina, zmiennik (5 w lidze, 1/16 LE)
Grzegorz Krychowiak - Sevilla, kluczowy zawodnik (7 w lidze, finał pucharu, zwycięzca LE)
Łukasz Piszczek - BVB, kluczowy zawodnik (2 w lidze, finał pucharu, ćwierćfinał LE)
Kamil Glik - Torino, kluczowy zawodnik (12 w lidze)
Michał Pazdan - Legia, kluczowy zawodnik (mistrz, puchar, grupa LE)
Łukasz Fabiański - Swansea City, kluczowy zawodnik (12 w lidze)
Jak waszym zdaniem ma się to do dzisiejszego potencjału naszej kadry?
1
@John_Doe akurat o banderyźmie mówi z sensem
2
Jakim cudem oni dali mu większą kasę, niż to co dostawał w Bayernie?
1
De Jong ma swój pewien bardzo specyficzny profil piłkarski, którego nie da się zastąpić 1:1. Zwykle jest ustawiany nisko w trójcę pomocników, grał czesto niżej bodajże od czy to Oriola czy to Christensena ostatnio, a Xavi wystawiał go nawet w obronie na początku sezonu. Idealnie pasowałby w naszym składzie na def pomocnika, niestety poza pozycja zajmowana na boisku nie ma wiele cech wspólnych z tą rolą. Słaby, roztargniony, apatyczny w defensywie. Na pewno jego atutem jest pewność z piłką przy nodze i umiejętność zgrabnego rozprowadzenia piłki, jak chodzi o ten aspekt to ciężko będzie znaleźć kogoś na tym poziomie. Mimo wszystko wolałbym tu klasowego defensywnego pomocnika z prawdziwego zdarzenia i jeśli byłaby możliwość sprowadzenia takiego za De Jonga to jestem za.
0
@AnalizaTV Grandpadowski z dubletem, 4-0 dla nas. Jestem człowiekiem wielkiej wiary.
10
No to do roboty Robert. Wracaj do formy, bo cierpliwość Barcy nie jest nieograniczona.
16
W meczu Barcy spisał się na medal, to w nagrodę posędziuje ulubiony klub.