kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
1
@Pixelo To legenda piłki nożnej. Bez podziału na kluby.
0
Liczby wyglądają fatalnie. Musiałby w jednym meczu strzelić 5 bramek, jak kiedyś z Wolfsburgiem by to naprawić. Albo kilka hat-tricków. Upadek legendy.
0
@Emhyr przecież to drewniak jak Lewy, tylko gra w dużo słabszej lidze
1
@betonito raczej Santos.
2
Nikt nie jest większy od klubu. Zresztą dla Napoli to nie jest jakaś wielka strata, Zielu od października myślami jest w Interze, czy gdzie on tam ma zamiar przejść. Bez wkładu bramkowego od 4 miesięcy. I dobrze, bo rzygać się chciało, jak wszyscy nagle zaczęli robić z niego wybawiciela kadry.
4
@Azrik wiadomo, że to raczej skutek nie przedłużenia kontraktu, ale też w tym sezonie Zieliński jakoś szczególnie nie błyszczał. Nie robił różnicy, nie był niezastąpiony. Zaczął świetnie, często asystował i strzelał, m.in z Realem. No i właśnie po tym golu z Realem forma poszła w dół, nie ma żadnego udziału w bramkach Napoli od 3 października.
0
@Azi Raczej nie, za duży tłok. Mamy na jego pozycję Pedriego, De Jonga, Gundogana.
0
@Ricardinio14 Jest ich trochę.
Fear The Walking Dead to spin-off, prezentuje historię innej grupy ludzi od począktu apokalipsy (do momentu). Później pojawia się kilka znajomych twarzy z TWD. (Tu polecam 6 sezon, reszta jest conajwyżej przeciętna)
Jest też TWD: World Beyond i to również jest spin-off. Opowiada historię innej grupy ludzi, dzieje się bodajże kilkanaście lat po głównym serialu. (nie ma podejścia do zwykłego TWD, nie polecam)
Oprócz tego jest serial o Darylu Dixonie i TWD: Dead City, oba to sequele głównej serii, opowiadają historie głównych postaci po jej zakończeniu. (Dead City jest w porządku, spodoba ci się jak lubisz Negana, tego o Darylu nie oglądałem)
W drodze jest też sequel o Ricku Grimesie i Michonne.
Jest jeszcze parę mniejszych seriali, które zawierają krótkie, epizodyczne historie.
1
@Emhyr Chcieć każdy może.
2
Ale Al Nassr rozwalcowało Inter Miami
1
@mmaciass tak niestety trzeba się pozbyć jednego z nich, nie ma u nas w klubie ani klasowego ofensywnego pomocnika ani klasowego defensywnego pomocnika, nasi po prostu nie wpisują się w ten profil.
0
No niestety Lewy już jest po drugiej stronie rzeki, a ta drużyna nie była i nie jest w stanie zapewnić mu takiego serwisu, jakiego potrzebuje do utrzymania dobrej formy pod bramką. Wypada go pożegnać.
1
@KamQiX spalony wyraźny, szkoda, że nie wytimingowalo tego lepiej...
2
@HypeR rozumiem, że z wzoru Hajty mam to obliczyć, czy jak ty to widzisz?
14
Ile punktów stracilibyśmy, gdyby nie gole tych zawodników (liga):
1. Lewandowski - 10 pkt
2. Ferran Torres - 7 pkt
3. Sergi Roberto - 4 pkt
4. Raphinha, Felix - 3 pkt
5. Gavi, De Jong, Kounde, Cancelo, Guiu, Araujo, Gundogan, Roque - 2 pkt
1
@mekston spektakularne, ekwilibrystyczne zagrania. Lewandowski is on fire
1
@Zip Angielscy też chwalili za ten strzał. Nie był zły.
0
@mkord Chodziło mi o sprawdzenie przed monitorkiem
1
Ale tak oczywistego nie odgwizdanego karnego jak ten na Roque to już dawno nie widziałem. Co za wał... NAWET TEGO NIE SPRAWDZILI
0
Ale nas kręcą sędziowie, kur** to jest przesada.
5
Przecież to jest tak oczywsiste XDDD
0
@MOLESTA wskaźnik oczekiwanych kontuzji tylko rośnie
2
Jeszcze parę kontuzji i nie będzie kim grać xd
2
Klasyczny mecz Barcelony Xaviego. Kontuzja jest, męczenie buły jest, tylko gonga w pierwszej minucie nie dostaliśmy. It is what it is.
1
Jak zwykle tylko Gundogan trzyma poziom w linii pomocy. O ataku to już wgl szkoda strzępić ryja.
0
@LM10GOAT 2 razy? Athletik i? Bo chyba coś mi umnęło? Zresztą to nic innego, jak efekt nowej miotły, a to już się skończyło. Już lepiej Lewego zostawić na boisku, a nuż drugą Celtę zrobi. Z tym, że moja opinia jest taka, że po coś jest w klubie Roque i to on ma wchodzić na zastępstwo w końcówkach. Póki nie będziemy grać na 2 napastników to nie widze miejsca dla Guiu.
0
@LM10GOAT chcesz guiu na ratowanie wyniku wpuszczać? Proszę cię...
0
Typ: Barca 3 - 1 Osasuna
3
@barcanawieki to przecież wiadome że w rok nie schrystianizowano całego pogańskiego kraju
1
Bardzo bym chciał, by taki culé jak on, legenda klubu mógł dalej trenować Barcelonę. Naprawdę. Ale wyniki i styl są, jakie są.