1

@Pixelo To legenda piłki nożnej. Bez podziału na kluby.

0

Liczby wyglądają fatalnie. Musiałby w jednym meczu strzelić 5 bramek, jak kiedyś z Wolfsburgiem by to naprawić. Albo kilka hat-tricków. Upadek legendy.

0

@Emhyr przecież to drewniak jak Lewy, tylko gra w dużo słabszej lidze

1

@betonito raczej Santos.

2

Nikt nie jest większy od klubu. Zresztą dla Napoli to nie jest jakaś wielka strata, Zielu od października myślami jest w Interze, czy gdzie on tam ma zamiar przejść. Bez wkładu bramkowego od 4 miesięcy. I dobrze, bo rzygać się chciało, jak wszyscy nagle zaczęli robić z niego wybawiciela kadry.

4

@Azrik wiadomo, że to raczej skutek nie przedłużenia kontraktu, ale też w tym sezonie Zieliński jakoś szczególnie nie błyszczał. Nie robił różnicy, nie był niezastąpiony. Zaczął świetnie, często asystował i strzelał, m.in z Realem. No i właśnie po tym golu z Realem forma poszła w dół, nie ma żadnego udziału w bramkach Napoli od 3 października.

0

@Azi Raczej nie, za duży tłok. Mamy na jego pozycję Pedriego, De Jonga, Gundogana.

0

@Ricardinio14 Jest ich trochę.
Fear The Walking Dead to spin-off, prezentuje historię innej grupy ludzi od począktu apokalipsy (do momentu). Później pojawia się kilka znajomych twarzy z TWD. (Tu polecam 6 sezon, reszta jest conajwyżej przeciętna)
Jest też TWD: World Beyond i to również jest spin-off. Opowiada historię innej grupy ludzi, dzieje się bodajże kilkanaście lat po głównym serialu. (nie ma podejścia do zwykłego TWD, nie polecam)
Oprócz tego jest serial o Darylu Dixonie i TWD: Dead City, oba to sequele głównej serii, opowiadają historie głównych postaci po jej zakończeniu. (Dead City jest w porządku, spodoba ci się jak lubisz Negana, tego o Darylu nie oglądałem)
W drodze jest też sequel o Ricku Grimesie i Michonne.
Jest jeszcze parę mniejszych seriali, które zawierają krótkie, epizodyczne historie.

1

@Emhyr Chcieć każdy może.

2

Ale Al Nassr rozwalcowało Inter Miami

1

@mmaciass tak niestety trzeba się pozbyć jednego z nich, nie ma u nas w klubie ani klasowego ofensywnego pomocnika ani klasowego defensywnego pomocnika, nasi po prostu nie wpisują się w ten profil.

0

No niestety Lewy już jest po drugiej stronie rzeki, a ta drużyna nie była i nie jest w stanie zapewnić mu takiego serwisu, jakiego potrzebuje do utrzymania dobrej formy pod bramką. Wypada go pożegnać.

1

@KamQiX spalony wyraźny, szkoda, że nie wytimingowalo tego lepiej...

2

@HypeR rozumiem, że z wzoru Hajty mam to obliczyć, czy jak ty to widzisz?

14

Ile punktów stracilibyśmy, gdyby nie gole tych zawodników (liga):

1. Lewandowski - 10 pkt
2. Ferran Torres - 7 pkt
3. Sergi Roberto - 4 pkt
4. Raphinha, Felix - 3 pkt
5. Gavi, De Jong, Kounde, Cancelo, Guiu, Araujo, Gundogan, Roque - 2 pkt

1

@mekston spektakularne, ekwilibrystyczne zagrania. Lewandowski is on fire

1

@Zip Angielscy też chwalili za ten strzał. Nie był zły.

0

@mkord Chodziło mi o sprawdzenie przed monitorkiem

1

Ale tak oczywistego nie odgwizdanego karnego jak ten na Roque to już dawno nie widziałem. Co za wał... NAWET TEGO NIE SPRAWDZILI

0

Ale nas kręcą sędziowie, kur** to jest przesada.

5

Przecież to jest tak oczywsiste XDDD

0

@MOLESTA wskaźnik oczekiwanych kontuzji tylko rośnie

2

Jeszcze parę kontuzji i nie będzie kim grać xd

2

Klasyczny mecz Barcelony Xaviego. Kontuzja jest, męczenie buły jest, tylko gonga w pierwszej minucie nie dostaliśmy. It is what it is.

1

Jak zwykle tylko Gundogan trzyma poziom w linii pomocy. O ataku to już wgl szkoda strzępić ryja.

0

@LM10GOAT 2 razy? Athletik i? Bo chyba coś mi umnęło? Zresztą to nic innego, jak efekt nowej miotły, a to już się skończyło. Już lepiej Lewego zostawić na boisku, a nuż drugą Celtę zrobi. Z tym, że moja opinia jest taka, że po coś jest w klubie Roque i to on ma wchodzić na zastępstwo w końcówkach. Póki nie będziemy grać na 2 napastników to nie widze miejsca dla Guiu.

0

@LM10GOAT chcesz guiu na ratowanie wyniku wpuszczać? Proszę cię...

0

Typ: Barca 3 - 1 Osasuna

3

@barcanawieki to przecież wiadome że w rok nie schrystianizowano całego pogańskiego kraju

1

Bardzo bym chciał, by taki culé jak on, legenda klubu mógł dalej trenować Barcelonę. Naprawdę. Ale wyniki i styl są, jakie są.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?