0

@Barcanajlepszyteam Cicho! Lag mózgu. Dowody zatarłem. Nic nie widziałeś.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Ogólnie to był już taki okres, w którym Lewy faktycznie w 100% wrócił do formy, a o którym wiele osób zdaje się zapominać. To było w zeszłym sezonie po meczu z Atletico, który przypieczętował nasze mistrzostwo (chyba wszyscy pamiętamy chybiony strzał Polaka, gdy ten powinien podawać Raphinhi na pustą).
Po tym spotkaniu nie dość, że w pozostałych meczach strzelał regularnie, to jeszcze w polu grał naprawdę nieźle, tworzył wiele okazji dla kolegów, nawet jak nie strzelał to potrafił rozegrać b. dobre spotkanie (patrz Mallorca, Celta). Tak więc wcale nie jest jakąś abstrakcją, że on do tej formy wróci, ale na razie się na to nie zapowiada.

23

Znaczy to raczej oczywisty spalony. Nie widzę tu żadnych kontrowersji. Kretyńskie zachowanie tego co zasłaniał.

0

Cofną za faul na Łuninie.

1

@ViscaelBarca2007 Ja też. dzielimy się winą 50/50

2

Klasyczna bramka Realu

19

On potrzebuje jakiegoś wielkiego występu, by się ostatecznie przełamać. Hat trick, może jakiś efektowny dublet. Fajnie, jakby drużyna mu w tym pomogła, bo to podanie Gundogana wczoraj to było chyba jedyne podanie do Lewego w pobliżu pola karnego. Ostatni występ budzi nadzieję, bo był gol, ale była też solidna gra w polu, a ostatnio to było tak, że albo strzelał, ale przy tym znikał, albo na odwrót.

0

@Gall Nie no wiadomo, że Yamal, z młodym na skrzydle nie ma wstydu, nie to co z takim Raphinhą

0

13 czyste konto dla Marcina Bułki

0

@Ghostface raczej wątpię, tamten Lewy to było coś więcej, chyba tylko w Bayernie w 20/21 grał na takim poziomie, no może jeszcze 19/20. Ale przed mundialem to były czasy, nawet oczy nie bolały od Xavinety...

1

@FcPortoFan1999 a więc wina Morawieckiego, czyli PiSu

6

https://x.com/Pxxdowskii/status/1753424228592803941
Jak to możliwe, że z takiej formy tak szybko zszedł do poziomu ligowego przeciętniaka...

0

@Visca_barca Kounde miał 97 kontaktów. Cubarsi 82. Zawodnicy ustawieni nisko tak mają. Klepią między sobą i nabijają sobie kontakty z piłką. Zobacz sobie ile pomocnicy Realu wykręcali w meczu z Getafe.

2

@Firestone Na początku byłem sceptyczny, ale od paru dobrych miesięcy niesie tą drużynę na plecach.

1

@Visca_barca To chyba logiczne, że na jego pozycji ma najwięcej kontaktów w meczu, gdzie gramy na 4 pomocników? Jest ociężały w defensywie, łatwo gubi krycie, w ofensywie nie daje prawie żadnych argumentów.

1

@WiernyKibic111 To przecież nie jest tylko kwestia rozwiązań kontraktowych. Gość nie zaliczył żadnego udziału w bramkach Napoli od 4 miesięcy, to cieńki bolek, a na jego miejsce są młodzi głodni gry i to też jest przyczyna czemu nie ma go w kadrze.

0

@MESSIah16 Haaland idealnie pasuje do Realu, bo oni nie mają dziewiątki, a Mbappe idealnie pasuje do nas, nie mamy LŚ.

0

@Encore A to oni jakoś nie wygrywali ligi mistrzów w ostatnim sezonie czy coś?

0

@tomasthc to prawda, to niestety tylko występ, który może budzić nadzieję, nic więcej. Wciąż czekam na jakiś wielki mecz Lewego, dopiero wtedy będzie można powiedzieć, że naprawdę wrócił.

0

@tomasthc Dostał jedną piłkę przy polu karnym, to i tylko jeden strzał oddał

0

@Peciak albo ile byśmy zyskali, gdyby nie niewykorzystane szanse Lewego :)

0

@HubertMlody Nie było żadnej walki, nie licytowaliśmy się z Tottenhamem. Dali lepszą ofertę, młody wybrał kasę i tyle.

3

Potrzeba większej próbki. Po tym meczu nie można dużo powiedzieć.

0

@michal26 Roque czerwona. Raczej nie odwołają. A Felix już wraca?

0

@Dari0G To wszystko moja wina...

0

@Kengo U niego to z każdego meczu można sklejać kompilacje efektownych zagrań :) Z jednej strony nie powinien cały czas grać, bo jest młody, ale jak mam znów patrzeć na farbowanego Brazola bez dryblingu to mnie szlag trafia.

1

Jedno mnie zastanawia. Na 20 sekund odstąpiłem od oglądania meczu, poszedłem po wodę i akurat wtedy Lewy strzelił. Może to przeze mnie nie strzela?

0

@Ptasior Ta. A u nas w Polsce, to 23-letni Skóraś uchodził za młodego prospekta.

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?