kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
10
No to do roboty Robert. Wracaj do formy, bo cierpliwość Barcy nie jest nieograniczona.
16
W meczu Barcy spisał się na medal, to w nagrodę posędziuje ulubiony klub.
0
Jak w MLS sobie nie poradził, to jak miałby poradzić sobie w LaLidze? Nie wierzę, ale chciałbym, by zaskoczył.
0
To pierwszy zawodnik do odstrzału. Zbyt elektryczny. Na średniaków dobry, ale na wyższym poziomie jest weryfikowany. Lepiej prezentuje się na prawej obronie niż na środku, a tam mamy Cancelo i Forta. Jednocześnie wciąż da się na nim pewnie sporo zarobić
2
@Emhyr Dla takiego Neymara to już pewnie byłby koniec sezonu...
0
@FcPortoFan1999 Szczęsny to jest jednak Szczęsny, też z pewnego poziomu nie schodzi. Gdzieś tam czają się jeszcze Skorupski, Grabara i Drągowski, rywalizacja w bramce w tym roku potężna.
8
Tymczasem Bułka kolejny zachwycający występ, tym razem w pucharze Francji.
Obroniony karny, do tego 2 razy piąstkował i wykonał 7 skutecznych parad, a Jego Nicea wygrywa 4-1 z Montpellier.
0
O, Morata się zrehabilitował, wywalczył karniaczka. Swoją drogą my w identycznej sytuacji w lidze karnego nie dostaliśmy. Bodajże Raphinha wtedy przyjmował, jak dobrze pamiętam.
1
Morata XD. Co on zrobił... No i jeszcze raz mógł zachować się lepiej. Cieńko.
4
Nie no Araujo akurat nie możemy sprzedać. To powinien być lider defensywy na lata, rzadko trafia się piłkarz taki jak on. Na sprzedaż są Kundel, Raphinha, no i w mojej opinii De Jong.
0
@LM10GOAT Barca do Ekstraklasy!
0
@TR3YWAY zależy jakie kryteria przyjmiemy, jak sportowe, to faktycznie przeciętna, ale freakowo FAME 20 to jest top. Chyba najlepsza karta w historii.
0
@Arkon Nie starczyłoby raczej za samego Araujo.
0
@PatrykBarca Żeby zaraz się nie okazało, że w Bayernie zwolnią Tuchela i Flick pójdzie ratować ich zamiast nas.
2
Hansi Flick -> Barcelona
Grandpadowski -> Lewangoalski
1
@Kgorecki2500 a może identyfikuje się jako w pełni czarny? Nie oceniaj ludzi po wyglądzie!!
2
@Arden miał prime Lewego :/ tu byłoby mu znacznie trudniej, nie oczekiwałbym od razu dużych sukcesow
1
@norbi77 dobrze że Vitor nie potarł nosa...
0
Zero zaskoczenia.
0
Ma ktoś arctisy nova 1 i może zapodać opinię? Jak się słucha muzy?
5
To byłby potwór
0
@slayer Tak, no nie jest to szczególnie trafna wyrocznia. Przykład - Marek Papszun najlepszym trenerem zamiast Macieja Skorży, który wygrał azjatycką LM z Urawą. Ale z tym Bułką to akurat dobrze trafili.
0
@masik86 zależy od źródła, z tego co widzę faktycznie zależy to od odroczonej pensji, w innym wypadku Lewy faktycznie zarabia kilka milinów więcej
3
@Rhaan W poprzednim sezonie bez Pedriego, a z FdJ też w pewnym momencie wyglądała tragicznie :/ Tu w Barcelonie zawsze są jakieś wymówki, już niedawno zaczynała się gadka, że to przez brak Gaviego jest lipa. Zresztą tu nawet w pełnym składzie często jest fatalnie w linii pomocy. FdJ nie jest niezastąpiony, da się wyobrazić linię pomocy bez niego, z klasowym def pomocnikiem niżej, Pedrim/Gavim na środku i Gundoganem/Ferminem wyżej.
0
@Lokoo Dla Ziela zmienią :) Nie no faktycznie my bad, zapomnialem, tak więc zostaje Sociedad i Betis, innych klubów w czołówce nie widzę. Chyba, że plotka wyolbrzymiona jak zawsze i mowa o klubach ze środka tabeli. Zresztą i tak wiadomo, że przejdzie do Interu.
0
@Criss18Barca "Nie są to raczej propozycje z Realu i Barcelony, ale myślę, że jest to ligowa czołówka"
Skoro tylko "myśli, że to jest ligowa czołówka", to raczej Atletico i Girona też odpada. Stawiałbym na Sociedad, może Athletic, Betis?
3
De Jong jest świetny, ale jak już mamy kogoś sprzedawać, żeby naprawdę zarobić to właśnie jego. Ma największą pensję w drużynie, a w pomocy jest wiele nazwisk na jego pozycję. De Jong out -> klasowy def pomocnik in.
1
@korn234 Przecież to De Jong zarabia najwięcej XD I to dużo więcej, niż Lewy.
0
@Kalin33 Dlatego żółw powinien przejść do nas i nie bawić się w jakieś Reale.
9
@Lewanogolski Nikt nie da za Kundla 70 mln. Wątpię też w te 25-40 mln za Lewego, stawiałbym na góra 20. Nie wiem po kiego grzyba nam tu Greenwood, abstrakcja.