10

No to do roboty Robert. Wracaj do formy, bo cierpliwość Barcy nie jest nieograniczona.

16

W meczu Barcy spisał się na medal, to w nagrodę posędziuje ulubiony klub.

0

Jak w MLS sobie nie poradził, to jak miałby poradzić sobie w LaLidze? Nie wierzę, ale chciałbym, by zaskoczył.

0

To pierwszy zawodnik do odstrzału. Zbyt elektryczny. Na średniaków dobry, ale na wyższym poziomie jest weryfikowany. Lepiej prezentuje się na prawej obronie niż na środku, a tam mamy Cancelo i Forta. Jednocześnie wciąż da się na nim pewnie sporo zarobić

2

@Emhyr Dla takiego Neymara to już pewnie byłby koniec sezonu...

0

@FcPortoFan1999 Szczęsny to jest jednak Szczęsny, też z pewnego poziomu nie schodzi. Gdzieś tam czają się jeszcze Skorupski, Grabara i Drągowski, rywalizacja w bramce w tym roku potężna.

8

Tymczasem Bułka kolejny zachwycający występ, tym razem w pucharze Francji.
Obroniony karny, do tego 2 razy piąstkował i wykonał 7 skutecznych parad, a Jego Nicea wygrywa 4-1 z Montpellier.

0

O, Morata się zrehabilitował, wywalczył karniaczka. Swoją drogą my w identycznej sytuacji w lidze karnego nie dostaliśmy. Bodajże Raphinha wtedy przyjmował, jak dobrze pamiętam.

1

Morata XD. Co on zrobił... No i jeszcze raz mógł zachować się lepiej. Cieńko.

4

Nie no Araujo akurat nie możemy sprzedać. To powinien być lider defensywy na lata, rzadko trafia się piłkarz taki jak on. Na sprzedaż są Kundel, Raphinha, no i w mojej opinii De Jong.

0

@LM10GOAT Barca do Ekstraklasy!

0

@TR3YWAY zależy jakie kryteria przyjmiemy, jak sportowe, to faktycznie przeciętna, ale freakowo FAME 20 to jest top. Chyba najlepsza karta w historii.

0

@Arkon Nie starczyłoby raczej za samego Araujo.

0

@PatrykBarca Żeby zaraz się nie okazało, że w Bayernie zwolnią Tuchela i Flick pójdzie ratować ich zamiast nas.

2

Hansi Flick -> Barcelona
Grandpadowski -> Lewangoalski

1

@Kgorecki2500 a może identyfikuje się jako w pełni czarny? Nie oceniaj ludzi po wyglądzie!!

2

@Arden miał prime Lewego :/ tu byłoby mu znacznie trudniej, nie oczekiwałbym od razu dużych sukcesow

1

@norbi77 dobrze że Vitor nie potarł nosa...

0

Zero zaskoczenia.

0

Ma ktoś arctisy nova 1 i może zapodać opinię? Jak się słucha muzy?

5

To byłby potwór

0

@slayer Tak, no nie jest to szczególnie trafna wyrocznia. Przykład - Marek Papszun najlepszym trenerem zamiast Macieja Skorży, który wygrał azjatycką LM z Urawą. Ale z tym Bułką to akurat dobrze trafili.

0

@masik86 zależy od źródła, z tego co widzę faktycznie zależy to od odroczonej pensji, w innym wypadku Lewy faktycznie zarabia kilka milinów więcej

3

@Rhaan W poprzednim sezonie bez Pedriego, a z FdJ też w pewnym momencie wyglądała tragicznie :/ Tu w Barcelonie zawsze są jakieś wymówki, już niedawno zaczynała się gadka, że to przez brak Gaviego jest lipa. Zresztą tu nawet w pełnym składzie często jest fatalnie w linii pomocy. FdJ nie jest niezastąpiony, da się wyobrazić linię pomocy bez niego, z klasowym def pomocnikiem niżej, Pedrim/Gavim na środku i Gundoganem/Ferminem wyżej.

0

@Lokoo Dla Ziela zmienią :) Nie no faktycznie my bad, zapomnialem, tak więc zostaje Sociedad i Betis, innych klubów w czołówce nie widzę. Chyba, że plotka wyolbrzymiona jak zawsze i mowa o klubach ze środka tabeli. Zresztą i tak wiadomo, że przejdzie do Interu.

0

@Criss18Barca "Nie są to raczej propozycje z Realu i Barcelony, ale myślę, że jest to ligowa czołówka"
Skoro tylko "myśli, że to jest ligowa czołówka", to raczej Atletico i Girona też odpada. Stawiałbym na Sociedad, może Athletic, Betis?

3

De Jong jest świetny, ale jak już mamy kogoś sprzedawać, żeby naprawdę zarobić to właśnie jego. Ma największą pensję w drużynie, a w pomocy jest wiele nazwisk na jego pozycję. De Jong out -> klasowy def pomocnik in.

1

@korn234 Przecież to De Jong zarabia najwięcej XD I to dużo więcej, niż Lewy.

0

@Kalin33 Dlatego żółw powinien przejść do nas i nie bawić się w jakieś Reale.

9

@Lewanogolski Nikt nie da za Kundla 70 mln. Wątpię też w te 25-40 mln za Lewego, stawiałbym na góra 20. Nie wiem po kiego grzyba nam tu Greenwood, abstrakcja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?