6

Hola hola, Lewy jak stary dobry Lewy

2

Po wczorajszym Bayer-Bayern czuję się jakbym w slow motion oglądał.

2

Czemu my w każdym meczu jesteśmy pressowani jak bure k....

1

Cubarsi posadził Araujo XD a to ci ciekawostka

0

Marczuk z golem. Już pierwszą rundę miał świetną, oby tak dalej.

0

Świder już setę stworzył dla kolegi edit fake

1

@Dosq dobrze, że w końcu gra w jakiejś normalnej lidze, to można faktycznie obejrzeć

2

uuu Świder w postawie Hellasu Verona na mecz z Monzą, będzie oglądane

0

Ferran powinien zostać, udowodnił w tym sezonie, że cały czas się rozwija i jest to zawodnik na przyszłość. Jak sprzedać, to za nie mniej niż 80 mln.

0

@bartekvisca 5 pkt straty to jest do odrobienia, jeszcze bym nie skazywał Bayernu na porażkę.

0

@tadzik447 akurat nic nie trafiłeś XD

0

@Szmulek kibicowałbym Harry'emu w każdym innym klubie (oprócz Realu), ale w Bayernie wolałbym, by to Lewy pozostał tym najlepszym napastnikiem w 21 wieku. Dlatego całym sercem z Leverkusen do końca sezonu.

3

@thorin emocje w skokach narciarskich XD

0

@piotr2006 No ale ty wiesz, że mówimy o następnym sezonie? Okno transferowe bodajże w Hiszpanii już zamknięte.

2

4 asysty w ostatnich 5 meczach. Dembele w formie.

1

@Stoiczkow Flick

2

@escarabajo Z drugiej strony - Lewy bez formy, Kamiński nawet z ławy się nie podnosi, Zalewski ława, Kiwior ława, Zielu ława, w pomocy straszna bida. Obrona jak to obrona, z tym, że większość jest bez formy (wypróbowałbym tu Walukiewicza, gra dobrze w Empoli). Miejmy nadzieję, że Świder wystrzeli w Hellasie i że dwaj Polacy w Granadzie też dadzą sobie radę.

0

@ranger3120 Myślę, że tak

1

@Danny Gaucho optymalne rozwiązanie

3

@Orłoś co wazne, Lewy swoj rekord zrobił w 29 meczach. To był potwór :)

2

Frimpong dobija Bayern, coś pięknego!

0

Czyżby TuchelOut?

1

Jest ogień, Bayer 2:0

0

@Roxi aha XDDD. To czemu on po hiszpańsku napierdziela, sorki

0

@MesQueUnClub96 Nie pisz takich rzeczy, bo jeszcze zaraz ten transfer z Tottenhamu załaduje dublet.

4

Przeskok między dynamiką i szybkością gry w meczach Bayeru i Barcelony to jest jakiś kosmos.

2

@P33ck Na nic mu się rekord nie przyda, jeśli Bayern przegra mistrzostwo.

1

Bayer klasa. Oby tak dalej!

3

@Encore la bombazo XD z hiszpańskim komentarzem od razu się tak jakoś ze 3 razy przyjemniej ogląda

2

Co tam sie dzieje, jakieś smieci wyrzucają na murawę w Bayer-Bayern. Opóźnienie meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?