kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
6
Hola hola, Lewy jak stary dobry Lewy
2
Po wczorajszym Bayer-Bayern czuję się jakbym w slow motion oglądał.
2
Czemu my w każdym meczu jesteśmy pressowani jak bure k....
1
Cubarsi posadził Araujo XD a to ci ciekawostka
0
Marczuk z golem. Już pierwszą rundę miał świetną, oby tak dalej.
0
Świder już setę stworzył dla kolegi edit fake
1
@Dosq dobrze, że w końcu gra w jakiejś normalnej lidze, to można faktycznie obejrzeć
2
uuu Świder w postawie Hellasu Verona na mecz z Monzą, będzie oglądane
0
Ferran powinien zostać, udowodnił w tym sezonie, że cały czas się rozwija i jest to zawodnik na przyszłość. Jak sprzedać, to za nie mniej niż 80 mln.
0
@bartekvisca 5 pkt straty to jest do odrobienia, jeszcze bym nie skazywał Bayernu na porażkę.
0
@tadzik447 akurat nic nie trafiłeś XD
0
@Szmulek kibicowałbym Harry'emu w każdym innym klubie (oprócz Realu), ale w Bayernie wolałbym, by to Lewy pozostał tym najlepszym napastnikiem w 21 wieku. Dlatego całym sercem z Leverkusen do końca sezonu.
3
@thorin emocje w skokach narciarskich XD
0
@piotr2006 No ale ty wiesz, że mówimy o następnym sezonie? Okno transferowe bodajże w Hiszpanii już zamknięte.
2
4 asysty w ostatnich 5 meczach. Dembele w formie.
1
@Stoiczkow Flick
2
@escarabajo Z drugiej strony - Lewy bez formy, Kamiński nawet z ławy się nie podnosi, Zalewski ława, Kiwior ława, Zielu ława, w pomocy straszna bida. Obrona jak to obrona, z tym, że większość jest bez formy (wypróbowałbym tu Walukiewicza, gra dobrze w Empoli). Miejmy nadzieję, że Świder wystrzeli w Hellasie i że dwaj Polacy w Granadzie też dadzą sobie radę.
0
@ranger3120 Myślę, że tak
1
@Danny Gaucho optymalne rozwiązanie
3
@Orłoś co wazne, Lewy swoj rekord zrobił w 29 meczach. To był potwór :)
2
Frimpong dobija Bayern, coś pięknego!
0
Czyżby TuchelOut?
1
Jest ogień, Bayer 2:0
0
@Roxi aha XDDD. To czemu on po hiszpańsku napierdziela, sorki
0
@MesQueUnClub96 Nie pisz takich rzeczy, bo jeszcze zaraz ten transfer z Tottenhamu załaduje dublet.
4
Przeskok między dynamiką i szybkością gry w meczach Bayeru i Barcelony to jest jakiś kosmos.
2
@P33ck Na nic mu się rekord nie przyda, jeśli Bayern przegra mistrzostwo.
1
Bayer klasa. Oby tak dalej!
3
@Encore la bombazo XD z hiszpańskim komentarzem od razu się tak jakoś ze 3 razy przyjemniej ogląda
2
Co tam sie dzieje, jakieś smieci wyrzucają na murawę w Bayer-Bayern. Opóźnienie meczu