kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
7
wincyj minut dla Yamala!
0
Kane na pustą, ale póki co spalony
2
@draxidox zamienił stryjek siekierkę na kijek
0
@FcPortoFan1999 W poważnej piłce całkiem możliwe niestety, natomiast w MLS pewnie jeszcze nastrzela, albo w repce z jakąś Estonią czy inną Litwą.
4
@Herato Szkoda Kane'a, ale dla dobra Bundesligi Bayern musi w końcu przegrać.
0
507 dni od ostatniego hat-tricka Lewego (Viktoria Plzno). Może dzisiaj?
4
Ktoś z trójki Pedri Gundo De Jong powinien odpocząć. Np. Za Pedriego Fermin.
2
@Arden I tak będą mu dawać MVP za to, że ładnie podaje i zawija przeciwnikow w środku pola. Szkoda, że nic z tego nie wynika, a w obronie jak widać leży.
0
Coś ten Haaland długo nie wraca
9
Tylko 18 milionów za Vermeerena? I my tyle nie daliśmy rady uzbierać? Za taką cenę trzeba było brać
2
@Micpqn123 miło, że założyłeś konto specjalnie żeby odpowiedzieć na mój wpis :)
Oczywiście, że VAR został wprowadzony by korygować błędy. Przecież nie mam nic do VAR'u, bardzo dobrze, że zrobił swoją robotę. Tylko widzisz, ta statystyka może nieco zdradzić, jak wygląda nastawienie sędziów. Gdyby VAR'u nie było, Real zyskałby 6 punktów, a Barcelona straciłaby tyle samo. Co oznacza, że sędziowie popełniali znaczną ilość błędów na korzyść Realu i znaczną ilość błędów na niekorzyść Barcelony. Wiadomo, że mylą się w jedną i w drugą stronę, ale tu proporcje nie są zachowane. A co do karnych, to prawda, styl gry wpłynął na ich niską ilość, ale sędziowie też swoje w tym aspekcie zrobili.
1
@Kgorecki2500 Oho, miałem kiedyś ten zestaw, ale jak to z większością zestawów zostały już z niego strzępy.
9
Ale w poprzednim sezonie też często sędziowie uprzykrzali nam życie. Przez cały sezon dostaliśmy ledwo 2 rzuty karne, albo np. czerwona kartka i przerwa dla Lewego... Do tego gdyby nie VAR, to Real wygrałby ligę, co też nieco mówi o sędziowaniu.
0
@JimMorrisonFCB Przecież taki potężny według wielu Bayern odpadł z pucharu właśnie z trzecioligowcem. Takie mecze nie definiują nas jako drużyny i nie określają naszego potencjału.
0
@Michu94 Mamy Cancelo i Forta, nie potrzebujemy już prawego obrońcy. Bo na środek to on się nie nadaje, zwłaszcza, że w kadrze jest Araujo.
36
"Jesteśmy wkurzeni, ale musimy zmienić chip." Pedri
Oni chyba w drużynie sami już z tego memują, że takie słowa padły.
1
@Sebolinho Są winni i są bardziej winni.
0
@Damiain Gol to gol. Torres był na boisku dwie godziny i nic nie zrobił. Felix 40 minut, niewidoczny.
3
Kto jak kto, ale Lewy zrobił w tym meczu swoją robotę. Gol i wykreowana seta.
0
Pięknie. Gratulacje dla lepszej drużyny.
0
Oj ciężko się zrobi w przestrzeni publicznej, jeśli to przegramy, za dużo już było tych wszystkich resetów, nowych początków... Xavi już wcześniej wyglądał, jakby miał tego wszystkiego dosyć. Nie zdziwiłaby mnie dymisja.
3
To jest niewyobrażalne, w końcu po półtorej sezonu mamy zmiennika dla Lewego, typową dziewiątką, a Xavi nie da mu zagrać nawet w takim meczu. To po co dawaliśmy za niego te 40 milionów? Oby zarząd Barcy wyciągnął wnioski.
0
Jest jeszcze Liga. No i Liga Mistrzów. Hehe.
7
Czy można winić za to Xaviego? Oczywiście, że tak. Nawet trzeba.
0
Było ściągać Lewusa?
5
Yamal normalnie 120 minut, proste że tak
0
A Roque gdzie się zapodział?
0
@partymaker A co ty tam takiego ważnego zawarłeś w swojej wypowiedzi, bo chyba coś mi umknęło?
0
@daniel32778 Bo Torres strzela w poprzednim meczu hat tricka, a poza tym Ferran nie jest gwiazdą światowego formatu jak Lewy.
0
@partymaker Ale on miał w tym sezonie wiele dobrych meczów :O