0

@JimMorrisonFCB Arsenal to jednak 4 ekipa najlepszej ligi na świecie, z dużą konkurencją w linii obrony. A jednak Kiwior zdołał uzbierać sobie sporo minut. Ostatnio słabsza forma, ale liczę cały sezon.

1

@Stinger_ Widzisz właśnie skojarzyłem sobie Buksa-Bułka i wyszło, że Adam. Ale już poprawiłem :) A co do Buksy właśnie to imo jednak mówimy tutaj o lidze tureckiej, a nie ma on aż tak szczególnych liczb jak Szymański, by można było go tu wstawić.

1

Moim zdaniem najlepsi polscy piłkarze w tym sezonie (do tej pory):
1. Sebastian Szymański, Fenerbahce
2. Robert Lewandowski, Barcelona
3. Marcin Bułka, OGC Nice
4. Wojciech Szczęsny, Juventus
5. Matty Cash, Aston Villa
6. Piotr Zieliński, SSC Napoli
7. Łukasz Skorupski, FC Bologna
8. Przemysław Frankowski, RC Lens
9. Arkadiusz Milik, Juventus
10. Jakub Kiwior, Arsenal

1

Xavi to jedno, ale tam nastrój w drużynie leży i kwiczy. Nie grają zespołowo, nie podają najlepiej ustawionym kolegom, cały czas pretensje, nie ma radości z gry.

0

Cóż, tak to jest, jak w klubie nie ma ani defensywnego, ani ofensywnego pomocnika. A do tego trener jest jaki jest i nie potrafi tego ogarnąć.

0

@Dertinho Przecież Gundo w tym sezonie wykręca takie liczby jak nigdy w życiu nie wykręcał... Akurat obwinianie Gundogana o cokolwiek to już moim zdaniem przesada

0

@Fake69 Wcześniej był na pozycji, ale Balde wybrał Gundogana, a ten wszedł w drybling omijając Lewego, toteż ten musiał się wycofać.

1

Lewy jak to ostatnio ma w zwyczaju strzela gola na nadzieję, czekamy na więcej!

1

Wam też tak bardzo nie chce się tego oglądać?

0

Pena sobie 20 sekund piłkę przetrzyma. Bo może. A po co nam atakować? Boi się, że jeszcze bardziej w papę dostaniemy?!

4

Świetne strzały Lewego i Ferrana na pocieszenie, ale marne to pocieszenie.

0

Nasi obrońcy naprawdę nie są tacy słabi. To jest kwestia taktyczna i to jest widoczne jak na dłoni...

0

:( Xavi, dlaczego?

0

4 pomocników i i tak takie wylewy w obronie.

1

Bez Gaviego czwórka pomocników nie zadziała.

0

@Dankho94isback Przynajmniej sie nie połamał jak Guler w Realu. To tylko dyskomfort, nie ma co panikować.

0

@gumaz bez kontuzji pobije na luzie.

1

"Harry Kane equals Robert Lewandowski's record for the most goals in the first half of a Bundesliga season (22)"
Szanse na rekord coraz większe

0

Jak miło, że Tigrinho poczekał ze swoją pierwszą bramką na finałowy mecz z Realem. To będzie dopiero wejście do Barcy, jak załaduje w El Clasico.

0

Toć z Alaves też strzelił, a później dalej posucha. Media to potrafią wykreować sobie emocje, gówno znaczy taka bramka. Tak samo było z tym całym plebiscytem, nikogo nie obchodził, a oni zrobili z tego "aferę" na pół internetu. Żeby się nie poszczali zaraz.

18

A ile jest meczy za podrapanie się pod nosem?

4

Szymański co on wyprawia. Gol i dwie asysty już. A Fenerbahce nie wygląda, jakby miało się zatrzymać

7

Szymański już 2 asysty. Nie zatrzymuje się chłop.

0

@MaŁolat efekt nowej miotły

3

Gundogan appreciation post

0

Nie, musi Oriol grać. Zamykam, przenoszę.

1

@Kozinho. Przecież on zawsze tak strzelał karne i ma wyższy procent konwersji od Messiego, Ronaldo czy Neymara

0

@qbuteq Ale uniwersalnie! Pasuje do każdego meczu Barcy w ostatnim czasie :)

4

Szkoda, że Xavi nie dał trochę więcej minut Roque.

0

Kto wywalczył karnego Lewego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?